ارسالها: 51
موضوعها: 28
تاریخ عضویت: تير ۱۳۹۲
اعتبار:
8
سلام دوستان وقتتون بخیر،
وقتی دیتا ها را به صورت سه بعدی در محیط arcglobe وارد می کنم اسامی به صورت سه بعدی قرار نمیگیرند و به صورت چسبیده به روی خود سطح نشان داده میشوند علت چیست باید چکار کنم؟
ارسالها: 319
موضوعها: 140
تاریخ عضویت: خرداد ۱۳۹۲
اعتبار:
188
۰۴-۳۱-۱۳۹۲، ۰۷:۳۶ ب.ظ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴-۳۱-۱۳۹۲، ۰۷:۳۸ ب.ظ، توسط عباسعلی داداشی.)
لطفا سوالات خود را واضح تر مطرح کنید و نوع لایه را هم ذکر کنید اگر لابه شما پلی گن،پلی لاین،پوینت و مثل اینا باشه باید روی آن کلیک راست propertiesو Extrusion tabرفته و فیلد ارتفاع و تعداد طبقه و یا هر چیزی مثل این را واردو در یه عددی که به دلخواه و یا آن عددی که تو مَنوآلتان اومده ضرب کنید اون وقت می تونید شاهد اغراق نمایی و شکل سه بعدی خود باشید.اگر بازهم مشکلتان حل نشد نوع لایه و مشخصات اون را به جز ذکر کنید.
ارسالها: 51
موضوعها: 28
تاریخ عضویت: تير ۱۳۹۲
اعتبار:
8
۰۵-۰۲-۱۳۹۲، ۰۲:۰۳ ق.ظ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵-۰۲-۱۳۹۲، ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط فردین آژغ.)
لایه ها وکتور هستند هم نقطه و هم خط ولی اسم عوارض به صورت مجزا مثل google earth دیده نمیشوند و به صورت مسطح و چسبیده به روی تصویر دیده میشوند ممنون از راهنماییتون