جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه کم حجم برای Arc Map جهت ترسیم مقاطع زمین شناسی
با افزونه CrossSectionTool که با کمک فایل راهنمای داخل پوشه نصب میشه به راحتی میتونید مقاطع زمین شناسی رسم کنید

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   CrossSectionTool.zip (اندازه: 73.71 KB / تعداد دفعات دریافت: 592)
***این نیز بگذرد***
پاسخ
لطفا طریقه کار با این افزونه رو بصورت فیلم برامون اپ کنید
پاسخ
میشه طریقه کارش رو یک مقدار توضیح بدید؟
ممنون از شما
پاسخ
به زودی یه فیلم آموزشی از طریقه کار باهاش تهیه میکنم و براتون آپلود میکنم
***این نیز بگذرد***
پاسخ
(۰۷-۲۷-۱۳۹۳، ۱۱:۵۳ ب.ظ)مهدی جهانگیری نوشته است: به زودی یه فیلم آموزشی از طریقه کار باهاش تهیه میکنم و براتون آپلود میکنم

ممنونم مهندس عزیز
پاسخ
متشکرم از مطلب کاربردیتون
پاسخ
پس چی شد این فیلم اموزشی؟؟ مهندس جان
پاسخ
تشکر از ارسال مفیدتون
پاسخ
ببخشید دوستان. یه مقدار سرم شلوغه. تو اولین فرصت یه فیلم اموزشی تهیه میکنم یا با مهندس آژغ هماهنگ میکنم تا یه کارگاه آنلاین برگزار کنم
***این نیز بگذرد***
پاسخ
میشه لینک رو درست کنید آیااا؟؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقطع زمین شناسی در ژئودیتابیس ایمیدرو rnarouie63 0 2,198 ۱۰-۰۴-۱۳۹۷، ۰۹:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rnarouie63
  افزونه ترسیم رز دیاگرام در Arc map مهدی جهانگیری 5 8,746 ۰۴-۳۱-۱۳۹۶، ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Mehdi.rajabloo
  رسم مقطع زمین شناسی در Arc map مهدی جهانگیری 12 16,155 ۰۴-۱۴-۱۳۹۶، ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hhhh
  محاسبه متریک فیزیوگرافی حوضه آبریز در مختصات درجه نقشه DEM sadegh.iman@yahoo.com 2 2,618 ۰۸-۲۴-۱۳۹۵، ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hosseinzadeh.s
  سوال در مورد Eror Openning Feature class minama 0 1,410 ۰۷-۰۵-۱۳۹۵، ۰۸:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minama
  دانلود ویدئوهای آموزش فارسی پروژه آمایش سرزمین در GIS basin 0 1,681 ۰۳-۲۳-۱۳۹۵، ۱۲:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: basin
  دانلود کتاب کاربرد GIS در سیستم های آبی، حوضه های آبریز و طوفان های آبی - زبان اصلی basin 0 1,790 ۰۲-۰۳-۱۳۹۵، ۱۱:۴۸ ب.ظ
Brick دانلود کتاب کاربرد GIS در سیستم های آبی، حوضه های آبریز و طوفان های آبی basin 0 1,911 ۱۱-۰۳-۱۳۹۴، ۰۱:۱۱ ب.ظ
Smile سوال در مورد LARS WG- درخواست فوری Mahdiyeh-M 0 1,933 ۰۹-۲۳-۱۳۹۴، ۱۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahdiyeh-M
Star دستورالعمل مطالعات فیزوگرافی در حوضه های آبریز basin 0 1,762 ۰۸-۲۷-۱۳۹۴، ۰۶:۴۴ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس