جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه میشه رشته،سطح تحصیلات،محل کار خودتونو بگید، واسه اشنایی بیشتر
(۱۱-۱۰-۱۳۹۲، ۰۲:۵۸ ق.ظ)فردین آژغ نوشته است: دوستان این تاپیک اختصاص داره به آشنایی لطفا باهم مهربون باشید
خواهشا تو این فضا ادامه ندید،چون ما میتونیم به جای اینکه وقتمون رو اینجوری تلف کنیم به سوالات بی پاسخ کاربران جواب دهیم.
شب خوبی داشته باشین

مرسی دوست عزیز کاملا درست میفرمایید...
والله من که ایشونو نمیشناسم که باهاشون رقابتی یا حسادتی داشته باشم ولی ایشون از وقتی من مشخصات خودمو گذاشتم همش دارن یا تیکه میندازن و یا مثلا میخوان مچ گیری کنن ... در حالی که بنده با تمامی این چیزایی که نوشتم یا مقاله دادم یا کار کردم. در آخر نفهمیدم ایشون چه مشکلی با این مشخصات دارن. ولی بخاطر اینکه ایشون آروم شن اون مشخصاتو حذف میکنم.
پاسخ
با سلام من اصلا قصد جسارت یا به قول ایشون مچ گیری نداشتمو ندارم فقط خواستم بدونم ایشون چه نرم افزار هایی بلدن ضمنا چند تا از دوستان هم همین سوال منو داشتن ولی ایشون تنها جواب تندو به من دادن .من نه میشناسمشون نه رقابتی باهاشون دارم که بخوام حسودی کنم به هر حال از همه بچه های انجمن معذرت میخوام نباید بحث به اینجا کشیده میشد.
پاسخ
[quote='sam nuri' pid='3830' dateline='1391037365']
با سلام من اصلا قصد جسارت یا به قول ایشون مچ گیری نداشتمو ندارم فقط خواستم بدونم ایشون چه نرم افزار هایی بلدن ضمنا چند تا از دوستان هم همین سوال منو داشتن ولی ایشون تنها جواب تندو به من دادن .من نه میشناسمشون نه رقابتی باهاشون دارم که بخوام حسودی کنم به هر حال از همه بچه های انجمن معذرت میخوام نباید بحث به اینجا کشیده میشد.
آقا آشتی ....من دوس ندارم با کسی قهر باشم....HeartHeartHeart
پاسخ
SmileSmileSmileHeart
پاسخ
خوبه جو دوستانه حاکمه
آرمین عابدی هستم دانشجوی کارشناسی ارشد آبیاری و زهکشی از دانشگاه محقق اردبیلی
پاسخ
پرنیا داوودی
کارمند میراث فرهنگی
دانشجو کارشناسی ارشد توریسم
پاسخ
(۱۱-۰۷-۱۳۹۲، ۰۴:۲۷ ب.ظ)meysam65 نوشته است: [quote='samira sharafi' pid='3782' dateline='1390763863']
سلام به همگی...
بنده هم دانشجوی ترم آخر آب و هوا شناسی دانشگاه حکیم سبزواری و البته داوطلب کنکور ارشد gis ...

[quote='meysam65' pid='3772' dateline='1390724540']
میثم طولابی کارشناس ارشد آب و هواشناسی کاربردی دانشگاه تربیت مدرس.

واقعا آدم دلش میگیره...که چی مثلا یه مشت آدم بی سوادو میبرن جای امثال شماها میذارن سر کار...امیدوارم به زودی یه کار مناسب با توانایی هاتون و شان علمی تون پیدا بشه...چند جارو خودم میشناسم که با دیپلم فنی حرفه ای دارن با نرم افزارای جی آی اس و امثالهم کارمیکنن.بخدا هیچی بلد نیستن هیچیSad
خدا آخر عاقبتمونو به خیر کنه
پاسخ
با سلام
دانشجوی کارشناسی ارشد سازه های آبی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری
پاسخ
دانشجوی ارشد آلودگی های محیط زیست _دانشگاه آزاد میبد.6ماه سابقه کار در شهرداری تهران
پاسخ
فارغ التحصیل کارشناسی جغرافیا انسانی از دانشگاه شهید بهشتی
دانشجوی کارشناسی ارشد سنجش از دور و GIS علوم تحقیقات
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تهیه نقشه شیب ghogha 7 4,171 ۰۸-۰۱-۱۳۹۹، ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ghogha
  لینک بزرگترین گروه GIS ( پرسش و پاسخ ) در تلگرام فردین آژغ 1 3,569 ۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  تبلیغات فردین آژغ 0 1,020 ۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  نیاز به نقشه های ،جنس خاک، شیب، جهت شیب و جنس زمین همدان kazem akbari 8 5,919 ۰۲-۰۵-۱۳۹۸، ۱۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Alireza1373
  تصویر ماهواره ای با کیفیت بالا فردین آژغ 1 3,051 ۱۰-۰۶-۱۳۹۷، ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad278
  مشکل لایسنس gis 9.3 dehdari70 1 2,790 ۱۲-۰۸-۱۳۹۶، ۰۶:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: مهدی مرادی
  درخواست afsan 5 5,315 ۱۰-۲۰-۱۳۹۶، ۱۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: faeze
  خطای 010267 و 010328 در gis rezashadi 4 7,495 ۰۹-۱۸-۱۳۹۶، ۰۶:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: erosin
  انجام پروژه های GIS rahmati_gis 0 2,350 ۰۵-۱۳-۱۳۹۶، ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati_gis
  ابزار آب زیرزمینی در GIS HamidKazemitabar 1 2,372 ۰۴-۱۸-۱۳۹۶، ۰۴:۳۵ ب.ظ