جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدون شرح....لطفا مسئولین رسیدگی کنن باکس مسیجام پر شده

پاسخ
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان
امیدوارم سال خوب و توام با موفقیت را داشته باشید.
جسارتا من فکر کنم اینجا جای خوبی برای مطرح کردن چنین مسائلی نبوده و بنظراین موارد جنبه علنی شدن را ندارند و بدور از شان تمامی عزیزان می باشد.
با این حال مسئولین محترم می توانند برای جلوگیری از چنین مشکلاتی راهکارهایی اتخاذ کنند.
با تشکر
پاسخ
فکر کنم آف تاپیک جای مناسبی برای این مباحث باشه
چون واقعا نمیدونم با این آدما چیکار کنم
اومدم فعالیت کنم و در پی علمم نه چیز دیگه که باید شماره تلفن بدم
اتفاقا بهتر شد چد چون یک بار دیگه تکرار بشه روی اسمش رو هم نمیپوشونم از همه دخترایی که براشون از این نوع پیام ها میاد خواهش میکنم که مثل من همین جا بذارن تا آبروی این پسرای نفهم بره
پاسخ
زیاد ناراحت نباشید خواهرم تو هر جایی همچین اتفاقاتی پیش میاد
احتمالا اونی که براتون پیام خصوصی داده علاقمند شده بهتون ایرادی نداره شما هم از کوره در نرید با متانت و ادب خودتون شرمندشون بکنید

انشالله مشکل تمام جونهای علم دوست حل بشه
پاسخ
البته کار این جور کاربرها درست نیست اما به نظر من اگه شما به آقای آژغ میگفتین یا به خودشون تذکر میدادین بهتر بود. اما اگه قرار به پوشوندن بود بهتر بود شما روی تعداد ارسالها و تاریخ عضویتشون رو هم می پوشوندید.
***این نیز بگذرد***
پاسخ
(۰۱-۰۸-۱۳۹۳، ۱۲:۴۸ ق.ظ)مهدی جهانگیری نوشته است: البته کار این جور کاربرها درست نیست اما به نظر من اگه شما به آقای آژغ میگفتین یا به خودشون تذکر میدادین بهتر بود. اما اگه قرار به پوشوندن بود بهتر بود شما روی تعداد ارسالها و تاریخ عضویتشون رو هم می پوشوندید.

خوب بنده خدا سوال داشته ایرادی مگه داره خوب حالا شاید بنده خدا مشکلی داشته که بایست حتما با صحبت حل میشده
پاسخ
(۰۱-۰۸-۱۳۹۳، ۱۲:۵۳ ق.ظ)geoscir نوشته است:
(۰۱-۰۸-۱۳۹۳، ۱۲:۴۸ ق.ظ)مهدی جهانگیری نوشته است: البته کار این جور کاربرها درست نیست اما به نظر من اگه شما به آقای آژغ میگفتین یا به خودشون تذکر میدادین بهتر بود. اما اگه قرار به پوشوندن بود بهتر بود شما روی تعداد ارسالها و تاریخ عضویتشون رو هم می پوشوندید.

خوب بنده خدا سوال داشته ایرادی مگه داره خوب حالا شاید بنده خدا مشکلی داشته که بایست حتما با صحبت حل میشده

خب اگه دقت کنید از لحن خانم سمانه میشه فهمید که به دلیل اینکه ایشون احساس کردن قصد مزاحمت براشون بوده این پست رو گذاشتن و به قصد تادیب کاربر محترم بوده Smile
***این نیز بگذرد***
پاسخ
مهدی جان این نیز بگذرد، محیط کاملا علمی هست و اصلا بحث جنسیت نباید تو تاپیک ها و گفتگو ها مطرح بشه چون این جور بحث که چه عرض کنم طرز تفکرات تو مجامع علمی اصلا مفهوم نداره، متاسفانه فعلا جامعه و جونهای ما ظرفیت گدر از این مرحله رو ندارن
پس بهتره مدیر محترم سایت یه تذکری به این تیپ جون ها بده و کمیته هایی تشکیل بده و سرگروههایی مشخص کنه مثل خودتون و دادا عباس و چند نفر دیگه مسئول جواب دهی به دوستان باشید تا سوتفاهم پیش نیادExclamationExclamationExclamation
پاسخ
البته وقتی جامعه بزرگ میشه حتما مشکلات هم توش پیش میاد. خوشبختانه جامعه arcgis.ir روز به روز داره بزرگتر میشه و مشکلاتش هم بزرگتر میشه. امیدورام که دوستان خودشون رعایت کنن تا همچنان علمی بمونیم و نیاز به گشت ارشاد نداشته باشیم Smile
***این نیز بگذرد***
پاسخ
یه پیشنهادی دارم بهتره مدیریت محترم یه قسمتی تو سایت قرار بده بصورت چت روم هرکی خواست اختلاط کنه بره اونجا بحث کنه چند تا روم هم باشه یکی سنجش از دور یکی زمین لغزش یکی شهرسازی و ... یکی هم سوته دلان هر کی هر کجا خواست بره هم مشکلاتشون حل بشه هم کمی تفریح و تفنن کنن
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تهیه نقشه شیب ghogha 7 4,187 ۰۸-۰۱-۱۳۹۹، ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ghogha
  لینک بزرگترین گروه GIS ( پرسش و پاسخ ) در تلگرام فردین آژغ 1 3,578 ۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  تبلیغات فردین آژغ 0 1,021 ۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  نیاز به نقشه های ،جنس خاک، شیب، جهت شیب و جنس زمین همدان kazem akbari 8 5,928 ۰۲-۰۵-۱۳۹۸، ۱۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Alireza1373
  تصویر ماهواره ای با کیفیت بالا فردین آژغ 1 3,052 ۱۰-۰۶-۱۳۹۷، ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad278
  مشکل لایسنس gis 9.3 dehdari70 1 2,800 ۱۲-۰۸-۱۳۹۶، ۰۶:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: مهدی مرادی
  درخواست afsan 5 5,322 ۱۰-۲۰-۱۳۹۶، ۱۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: faeze
  خطای 010267 و 010328 در gis rezashadi 4 7,503 ۰۹-۱۸-۱۳۹۶، ۰۶:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: erosin
  انجام پروژه های GIS rahmati_gis 0 2,351 ۰۵-۱۳-۱۳۹۶، ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati_gis
  ابزار آب زیرزمینی در GIS HamidKazemitabar 1 2,377 ۰۴-۱۸-۱۳۹۶، ۰۴:۳۵ ب.ظ