۰۸-۲۸-۱۳۹۳، ۰۱:۳۱ ق.ظ
یک سری اطلاعات دارم که دارای سیستم تصویر نیست بنابراین لازم است برای استفاده و روی هم قرار گیری با سایر لایه ها، چکار کنم؟ ممنون از راهنمایی شما
جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402
نداشتن سیستم تصویر
|
۰۸-۲۸-۱۳۹۳، ۰۱:۳۱ ق.ظ
یک سری اطلاعات دارم که دارای سیستم تصویر نیست بنابراین لازم است برای استفاده و روی هم قرار گیری با سایر لایه ها، چکار کنم؟ ممنون از راهنمایی شما
۰۸-۲۸-۱۳۹۳، ۰۳:۱۸ ق.ظ
(۰۸-۲۸-۱۳۹۳، ۰۱:۳۱ ق.ظ)sara ahmadi نوشته است: یک سری اطلاعات دارم که دارای سیستم تصویر نیست بنابراین لازم است برای استفاده و روی هم قرار گیری با سایر لایه ها، چکار کنم؟ ممنون از راهنمایی شما با توجه به اینکه تحلیل های جی ای اسی برای یک ناحیه خاص انجام می شود. لذا ابتدا باید اطلاعاتتون رو زمین مرجع یا به اصطلاح ژئورفرنس کنید تا مختصات دار شوند.
۰۸-۲۸-۱۳۹۳، ۱۰:۴۷ ق.ظ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸-۲۸-۱۳۹۳، ۱۱:۳۲ ق.ظ، توسط مهدی جهانگیری.)
(۰۸-۲۸-۱۳۹۳، ۰۱:۳۱ ق.ظ)sara ahmadi نوشته است: یک سری اطلاعات دارم که دارای سیستم تصویر نیست بنابراین لازم است برای استفاده و روی هم قرار گیری با سایر لایه ها، چکار کنم؟ ممنون از راهنمایی شماسلام اگه اطلاعاتتون شیپ فایل یا فایل اتوکدی یا فایلی هست که مختصات داره اما سیستم مختصات و سیتم تصویرش رو ناشناخته میزنه و اگه شما میدونید که تو چه سیستم تصویر و مختصاتی تهیه شده با استفاده از ابزار (define projection (data management تو تولباکس سیتم تصویر و مختصات رو بهش معرفی کنید
***این نیز بگذرد***
۰۸-۲۸-۱۳۹۳، ۰۳:۱۱ ب.ظ
سلام من این اطلاعات را از بانک اشتراک جغرافیا دانلود کردم و در انجا گفته شده که سیستم تصویر نداره . اطلاعات مربوط ب تهرانه . در ضمن اطلاعات شیپ فایله ولی اصلا تو جی آی اس ادد نمیشه
ممنون لطفا راهنمایی کنید
۰۸-۲۸-۱۳۹۳، ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۰۸-۲۸-۱۳۹۳، ۰۳:۱۱ ب.ظ)sara ahmadi نوشته است: سلام من این اطلاعات را از بانک اشتراک جغرافیا دانلود کردم و در انجا گفته شده که سیستم تصویر نداره . اطلاعات مربوط ب تهرانه . در ضمن اطلاعات شیپ فایله ولی اصلا تو جی آی اس ادد نمیشه پیغام خطایی که موقع ادد کردن به arcgis میده رو عکس بگیرید. تو سایت بزارید تا دلیل خطارو بدونیم تا دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنن. |
|
موضوعات مرتبط با این موضوع... | |||||
موضوع | نویسنده | پاسخ | بازدید | آخرین ارسال | |
تهیه نقشه شیب | ghogha | 7 | 4,253 |
۰۸-۰۱-۱۳۹۹، ۰۶:۳۶ ب.ظ آخرین ارسال: ghogha |
|
لینک بزرگترین گروه GIS ( پرسش و پاسخ ) در تلگرام | فردین آژغ | 1 | 3,602 |
۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۲:۵۰ ب.ظ آخرین ارسال: فردین آژغ |
|
تبلیغات | فردین آژغ | 0 | 1,033 |
۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۲:۴۱ ب.ظ آخرین ارسال: فردین آژغ |
|
نیاز به نقشه های ،جنس خاک، شیب، جهت شیب و جنس زمین همدان | kazem akbari | 8 | 5,978 |
۰۲-۰۵-۱۳۹۸، ۱۲:۱۰ ق.ظ آخرین ارسال: Alireza1373 |
|
تصویر ماهواره ای با کیفیت بالا | فردین آژغ | 1 | 3,064 |
۱۰-۰۶-۱۳۹۷، ۰۲:۵۰ ب.ظ آخرین ارسال: mohammad278 |
|
مشکل لایسنس gis 9.3 | dehdari70 | 1 | 2,817 |
۱۲-۰۸-۱۳۹۶، ۰۶:۰۷ ب.ظ آخرین ارسال: مهدی مرادی |
|
درخواست | afsan | 5 | 5,348 |
۱۰-۲۰-۱۳۹۶، ۱۲:۱۰ ق.ظ آخرین ارسال: faeze |
|
خطای 010267 و 010328 در gis | rezashadi | 4 | 7,544 |
۰۹-۱۸-۱۳۹۶، ۰۶:۴۷ ب.ظ آخرین ارسال: erosin |
|
انجام پروژه های GIS | rahmati_gis | 0 | 2,360 |
۰۵-۱۳-۱۳۹۶، ۰۷:۰۷ ب.ظ آخرین ارسال: rahmati_gis |
|
ابزار آب زیرزمینی در GIS | HamidKazemitabar | 1 | 2,394 |
۰۴-۱۸-۱۳۹۶، ۰۴:۳۵ ب.ظ آخرین ارسال: rahmati_gis |