جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیانیه ی تیم مدیریت در باره پیام های نامتعارف
اخیراً متاسفانه در فضای سایت عده ی معدودی از کاربران برای چندی از کاربران سایت با پیام های نامتعارف خود مزاحمت هایی را ایجاد کرده اند. دوستان همانگونه که مستحضر هستید این انجمن دارای اهداف علمی می باشد بنابراین مکانی برای فعالیت هایی جز این نمی باشد. لذا در صورت تکرار از سوی خاطیان بدون درنگ IP این افراد مسدود می شود تا دیگر توانایی اتصال به سایت نداشته باشند.
با تشکر
به جای لعنت فرستادن به تاریکی، شمعی را روشن کن
پاسخ
(۰۸-۱۱-۱۳۹۲، ۱۲:۰۴ ق.ظ)دلدار چراغوندی نوشته است: اخیراً متاسفانه در فضای سایت عده ی معدودی از کاربران برای چندی از کاربران سایت با پیام های نامتعارف خود مزاحمت هایی را ایجاد کرده اند. دوستان همانگونه که مستحضر هستید این انجمن دارای اهداف علمی می باشد بنابراین مکانی برای فعالیت هایی جز این نمی باشد. لذا در صورت تکرار از سوی خاطیان بدون درنگ IP این افراد مسدود می شود تا دیگر توانایی اتصال به سایت نداشته باشند.
با تشکر

سلام آقای مدیر ارشد
من وقتی این پیغام شما را خواندم خیلی تعجب کردم گفتم که اون عده ای کاربران مزاحم حتماً یکیش منم . به نظر شما گلایه کردن از مطالب بعضی ها ایجاد مزاحمته ؟ می شه بگین اینو کدام حقوقدانی کشف کرده؟ فکر می کنم شما اینجا رو با پادگان اشتباه گرفتی برادر . هنوز هیچی نشده با اولین انتقاد تهدید به مسدود کردن IP می کنید . نمردیم و محیط علمی و انتقادی و دانشگاهی رو هم تجربه کردیم . IP منو برای عبرت دیگران مسدود کنید .
من معنی برخورد منطقی رو هم فهمیدم . دمتون گرم.
پاسخ
دوست عزیز شما چرا به خودتون می گیری؟؟
بعضی از کاربرها به برخی از کاربران خانم مسیج های نامتعارف دادن من اون عده مد نظرم بود.
قربون شکل ماهت برم چرا میزنی صحرای کربلا ... شما یه انتقاد کردی ما هم نظرمون رو دادیم. تموم شد و رفت.. فکر کنم شما هم مخالف این دست مزاحمت ها باشید.
شما حسابی از ما به دل گرفتی ها!! انشالله که نظرتون در این مورد عوض شه..
پاسخ
با سلام خدمت دوستان و به خصوص منتقدین محترم!
اگر انتقادی دارید به صورت آشکار بیان کنید
مثلا راجبه مطالب تکرای
قشنگ بنوسید: آقای عباسعلی داداشی فلان مطلب شما بی مورد است،تکراری است،بدون محتوای علمی است.و.... از این دست.... اصلا ناراحت نمی شم که هیچ خوشحال هم می شم.
یه ایمیلی برام اومده بود خیلی برام خالب بوده و واقعا مشخص شد که بعضی از دوستان دارن نقد شخصیت می کنن:
حالا ایمیله:
جناب داداشی تصویر پروفایلتون مشخص می کنه که آدم بزدلی هستید وقتی جرات ندارید عکس تون را تو انجمن بذارید با چه رویی مطلب آپلود می کنید.
واقعا اگه من عکسم را آپلود کنم مشکلات علمی کشور حل می شه!
خدومونیم خیلی هم خندیدم با بجه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستان(......) میانگین تحصیلات این انجمن کارشناسی ارشد هستش!نمی دونم چی بگم
واقعا نصف وقت اعضای انجمن داره صرف یه موضوعات پیش و پا افتاده ای می شه که نظیرش را فقط می شه تو مهدکودک ها پیدا کرد.
ان شالله که تو نقد های بعدیتون بگید مثلا مطلب پیش پردازش تصاویر ماهوره ای با نرم افزار Enviاز نظر علمی مشکل داره و دستور و روش درستش می شه این(....)!هم من یاد می گیریم و هم شما یه کار خیری انجام داید(توفیق رفیق راهتان باشد)داداشی
پاسخ
منم واقعا تعجب کردم که چرا شما جناب ayob_f همچین برداشتی کردی که این پیام خطاب به شما بوده!!!
احتمالا شما اونقدر نسبت به جواب دوستان نسبت به خودتون دچار پیش قضاوت و سوء برداشت شدید که حتی به "متن بیانیه مدیریت انجمن" هم دقت نکردی و فک کردی میخوان شما رو از سایت بندازن بیرون!
دقیقا در خط اول بیانیه ذکر شده که ***اخیراً متاسفانه در فضای سایت عده ی معدودی از کاربران برای چندی از کاربران سایت "با پیام های نامتعارف خود مزاحمت هایی را ایجاد کرده اند"***
این هیچ ربطی به مسائل انتقادی شما دوست عزیز نداشت..
منتظر فعالیت بیشتر شما دوست عزیز در سایت هستیم!
*** هر روزی که می آموزم، پی می برم که جاهل ترم!! ***
پاسخ
پس اینجا هم پیام های خصوصی افراد رو هم چک میکنین.....به به.....واقعا به به....
من از همین الان از این سایت انصراف میدم. بای

آقا من میخوام کلا از اینجا برم چطوری باید ای کارو بکنم و تمتم ارسلالتمو حذف کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینجا بیشتر واسه سرک کشیدن تو کار مردم ساخته شده انگار....AngryAngry

مدیران محتو سایت انگار پلیس تو کلوبها هستن....جالبش اینجاس آخر شب پیامای خصوصی افرادو میخونن با اجازه خودشون...
پاسخ
(۰۸-۱۲-۱۳۹۲، ۰۶:۴۲ ق.ظ)toulabi نوشته است: پس اینجا هم پیام های خصوصی افراد رو هم چک میکنین.....به به.....واقعا به به....
من از همین الان از این سایت انصراف میدم. بای

آقا من میخوام کلا از اینجا برم چطوری باید ای کارو بکنم و تمتم ارسلالتمو حذف کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینجا بیشتر واسه سرک کشیدن تو کار مردم ساخته شده انگار....AngryAngry

مدیران محتو سایت انگار پلیس تو کلوبها هستن....جالبش اینجاس آخر شب پیامای خصوصی افرادو میخونن با اجازه خودشون...

آقای محترم چرا جو سازی الکی میکنی؟؟ ما چطوری پیام های شمارو بخونیم آخه؟؟ دوست عزیز به من پیام دادن که فلانی و فلانی به ما پیام های بدی ارسال می کنن!! اگه میشه یه تذکری بهشون بدین. وگرنه نه به من ربطی داره این داستان نه گشت ارشادم که به سر وضع مردم گیر بدم! خواستیم فضا فضای علمی باشه نه فضای انجمن های دوست یابی!!!
من واقعاً متاسفم بعضی از دوستان کلاً می خوان هر فرصتی استفاده کنن و هر پستی رو به بحران تبدیل کنن.. آخه مومن تو رو چه حسابی اینجوری به ما تهمت میزنی؟؟؟ اگه با ما یا با انجمن مشکلی داری راحت بیا حرفتو بزن بخدا برامون راحته!
بخدا این رفتارها زشته!! خیر سرمون قشر تحصیل کرده ی مملکتیم. من انتظارم این بود که همه از این پست حمایت کنن. انقدر این مسئله برام واضح بود که با خودم فکر میکردم اون افراد حتماً متنبه میشن.. ولی الان میبینم نخیر کلاً بعضی از دوستان منتظر نشستن ما یه چیز بگیم هزارتا داستان بسازن!!!
ای کاش فقط یکم منصف تر می بودیم .. همین
پاسخ
لطفا این بحث رو همین جا خاتمش بدین
جناب آقای tulabi مطمینا همه دوستانی که اینجا هستند قصد توهین کردن به شمارو ندارن
و خیلی خوشحال میشن که شما تو سایت فعال باشین.
این قضیه از آنجایی شروع شد که یکی از خانم هایی که در این سایت فعالیت دارند به آقای چراغوندی پیام دادند که من دیگه نمیتونم مطلب بذارم چون چند نفر هستند که مدام به من پیام میدن که میشه باهم بیشتر آشنا شیم،شمارتون رو میتونیم داشته باشیم و ...
حتی متن پیام یکی از این افراد رو برای ایشون فرستاند
همه ما حتی شما میدانیم که همچین کاری شایسته یک جامعه علمی و یک انجمنی که هدفش دوستیابی نیست نمی باشد.پس آقای چراغوندی لازم دونستند که یک بیانیه ای رو بنویسند که اگر برای کسی همچین مشکلی پیش اومده بدونن که شاید تنها نباشن و ما یقینا از حریم شخصی حریم شخصی همه کاربرانمان حمایت و حفاظت خواهیم کرد.چون به آنها قول داده ایم که این بستری که مادر فضای مجازی برای آنها فراهم کرده ایم جامعه ای امن برای فعالیت علمی آنها خواهد بود.
بنابراین با کسانی که از آنها شکایت شود و شکایتشان با ادله و مدرک باشد قطع به یقین برخورد خواهد شد.
امیدوارم شما پاسخ های دوستان را به دل نگیرید.چون اندک افرادی هستند که بدون دلیل و مدرک میگویند که انجمن شما مطالب پر بیراهی به اشتراک میگذارد و یا انتقاد هایی به این شکل که به قصد تخریب و لا غیر است اولین پست های خود را به اشتراک میگذارند.
اما بنده به شخصه مطمینم که انتقاد شما اینگونه نبوده و اگر دوستان همچین برداشتی نموده اند شاید به واسطه ی این بوده است که شما انتقاد خود را بسیار مختصر نوشته اید و شاید از حوصله تایپ کردنتان خارج بوده است.
از آن جایی مطینم که هدف شما تخریب نبوده است ، که شما مطالب مفیدی هم در سایت منتشر نموده اید و من از آن ها بسیار استفاده نموده ام.
امیدوارم تونسته باشم هم شما و هم دوستان رو از این بحثی که پیش آمده قانع کرده باشم و شاهد فعالیت همه در این فروم باشیم و همه باهم نسبت به آنهایی که فضای انجمن را برای دیگران ناامن میکنند در برخورد قاطع یکی باشیم.
موفق و موید باشید
پاسخ
دوستان مدیریت عزیز خواهشن به خود فرد خاطی پیام بدین و بهش هشدار بدن تا بقیه کاربرا موضع گیری نکنن....شاید منم یکیش باشم ولی این راهش نیست.
پاسخ
منم به عنوان يه فرد عادي در سايت دليل موضع گيري بچه هارو نفهميدم.مديران سايت حرف بدي نزدن كه بعضي ها اينجوري جبهه گرفتن. دارن نظم و برقرار ميكنن فك نميكنم شايسته باشه اين رفتارا تو اين محيط و واسه افراد اين سايت.بايد كنارشون باشيم دوستان نه رو درروشون.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آگهی استخدام مرکز مطالعات و تحقیقات معماری و شهرسازی ایران فردین آژغ 0 45,002 ۰۸-۱۸-۱۳۹۹، ۱۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  اطلاع از جدیدترین آگهی‌های استخدامی و بازار کار فردین آژغ 0 20,248 ۰۸-۱۶-۱۳۹۹، ۰۵:۲۴ ب.ظ
  هدیه به کاربران فعال در ArcGIS.ir فردین آژغ 0 24,969 ۰۹-۲۷-۱۳۹۸، ۱۱:۰۵ ق.ظ
  همکاری در تولید محتوای آموزشی فردین آژغ 2 20,574 ۰۴-۰۲-۱۳۹۸، ۰۶:۲۷ ب.ظ
  آگهی استخدام فردین آژغ 0 20,704 ۰۲-۲۱-۱۳۹۸، ۱۱:۵۷ ق.ظ
  استخدام کارشناس GIS فردین آژغ 0 20,785 ۰۱-۲۱-۱۳۹۸، ۰۲:۱۱ ب.ظ
  درخواست همکاری فردین آژغ 0 20,041 ۰۱-۲۱-۱۳۹۸، ۱۱:۱۵ ق.ظ
  مسابقه زرجوب فردین آژغ 0 20,354 ۰۹-۲۸-۱۳۹۷، ۱۲:۰۹ ب.ظ
  اطلاعیه امریه خدمت سربازی پژوهشگاه هوافضا فردین آژغ 0 20,448 ۰۸-۲۸-۱۳۹۷، ۱۱:۱۶ ق.ظ
  استخدام فارغ التحصیل شهرسازی فردین آژغ 0 20,452 ۰۸-۲۴-۱۳۹۷، ۰۹:۱۶ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس