جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیانیه ی تیم مدیریت در باره پیام های نامتعارف
(۰۸-۱۲-۱۳۹۲، ۰۱:۴۷ ق.ظ)دلدار چراغوندی نوشته است: دوست عزیز شما چرا به خودتون می گیری؟؟
بعضی از کاربرها به برخی از کاربران خانم مسیج های نامتعارف دادن من اون عده مد نظرم بود.
قربون شکل ماهت برم چرا میزنی صحرای کربلا ... شما یه انتقاد کردی ما هم نظرمون رو دادیم. تموم شد و رفت.. فکر کنم شما هم مخالف این دست مزاحمت ها باشید.
شما حسابی از ما به دل گرفتی ها!! انشالله که نظرتون در این مورد عوض شه..

سلام دوست گرامی
از اینکه بعضی از کاربران به بعضی از خانوما پیغام های نامتعارف دادن،واقعاً متاسفم براشون . امیدوارم یه روزی بزرگ بشن و بعضی چیزا رو بفهمن . انشاء الله . کار اینجور آدما به هیچ وجه قابل بخشش نیست و به نظر من هم باید IP اونا رو مسدود کنید. من از هیچ کدوم از دوستان دلگیر نیستم . همون اول هم گفتم که از تمامی دوستانی که باعث و بانی این سایت هستن و اینجا رو راه انداختن خیلی خیلی ممنونم خدایی از ته دله این تشکر . من می دونم که راه اندازی و بروز نگه داشتن همچین جایی چقدر زحمت داره آخه یه نیمچه تجربه ای دارم . خوبه بیغام هایی که می دین شفاف باشه.
خدا قوت .

(۰۸-۱۲-۱۳۹۲، ۰۲:۲۲ ق.ظ)me8rdad نوشته است: منم واقعا تعجب کردم که چرا شما جناب ayob_f همچین برداشتی کردی که این پیام خطاب به شما بوده!!!
احتمالا شما اونقدر نسبت به جواب دوستان نسبت به خودتون دچار پیش قضاوت و سوء برداشت شدید که حتی به "متن بیانیه مدیریت انجمن" هم دقت نکردی و فک کردی میخوان شما رو از سایت بندازن بیرون!
دقیقا در خط اول بیانیه ذکر شده که ***اخیراً متاسفانه در فضای سایت عده ی معدودی از کاربران برای چندی از کاربران سایت "با پیام های نامتعارف خود مزاحمت هایی را ایجاد کرده اند"***
این هیچ ربطی به مسائل انتقادی شما دوست عزیز نداشت..
منتظر فعالیت بیشتر شما دوست عزیز در سایت هستیم!

سلام دوست عزیز
فکر می کنم هر کی هم بیخیال ما بشه شما ول کن ما نیستی Big Grin شاید چشمای بصیرت من احتیاج به عینکی داشته باشه نمی دونم . اگه ناراحت نشی میشه بهم بگی چرا از ما دلخوری ؟ ما یه گلایه ای کردیم و جواب گرفتیم و متنبه هم شدیم . جون داداش شما دیگه بی خیال شین . منم قول میدم مطالب جدید و بدرد بخوری واسه انجمن جور کنم و بفرستم تا شما از ما راضی شی Tongue ارادتمند دوستان زحمت کش انجمن
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آگهی استخدام مرکز مطالعات و تحقیقات معماری و شهرسازی ایران فردین آژغ 0 44,979 ۰۸-۱۸-۱۳۹۹، ۱۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  اطلاع از جدیدترین آگهی‌های استخدامی و بازار کار فردین آژغ 0 20,228 ۰۸-۱۶-۱۳۹۹، ۰۵:۲۴ ب.ظ
  هدیه به کاربران فعال در ArcGIS.ir فردین آژغ 0 24,949 ۰۹-۲۷-۱۳۹۸، ۱۱:۰۵ ق.ظ
  همکاری در تولید محتوای آموزشی فردین آژغ 2 20,553 ۰۴-۰۲-۱۳۹۸، ۰۶:۲۷ ب.ظ
  آگهی استخدام فردین آژغ 0 20,683 ۰۲-۲۱-۱۳۹۸، ۱۱:۵۷ ق.ظ
  استخدام کارشناس GIS فردین آژغ 0 20,765 ۰۱-۲۱-۱۳۹۸، ۰۲:۱۱ ب.ظ
  درخواست همکاری فردین آژغ 0 20,021 ۰۱-۲۱-۱۳۹۸، ۱۱:۱۵ ق.ظ
  مسابقه زرجوب فردین آژغ 0 20,333 ۰۹-۲۸-۱۳۹۷، ۱۲:۰۹ ب.ظ
  اطلاعیه امریه خدمت سربازی پژوهشگاه هوافضا فردین آژغ 0 20,428 ۰۸-۲۸-۱۳۹۷، ۱۱:۱۶ ق.ظ
  استخدام فارغ التحصیل شهرسازی فردین آژغ 0 20,431 ۰۸-۲۴-۱۳۹۷، ۰۹:۱۶ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس