جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید.
برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402
۰۱-۱۴-۱۳۹۵، ۱۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱-۱۴-۱۳۹۵، ۱۱:۵۳ ق.ظ، توسط erfankt19.)
سلام خسته نباشید دوستان
یه فایل txt از مجموعه نقاط یک سطح دارم.می خواستم در جی آی اس وارد کنم اما تا آنجا که اطلاع دارم فایل می بایست به صورت .xls باشد. آیا راهی برای تبدیل فرمت هست؟
با تشکر
بسیار ممنونم مهندس.فقط یه مشکلی هست. داده ها در اکسل باید استایل خاصی را داشته باشند که در جی آس اس شناخته شوند؟ چون هر کاری می کنم در آرک مپ فایل اکسل خوانده می شود ولی ستون های داده ها را تشخیص نمی ده.
با تشکر
ستون اوا داده های طول جغرافیایی، ستون دوم عرض جغرافیایی و ستون های بعدی هر اطلاعاتی میتونه باشه فقط اکسل 2003 باید باشه و به اسم انگلیسی جون عنوان فارسی خونده نمیشه توس نرم افزار
موفق باشید
۰۱-۱۵-۱۳۹۵، ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱-۱۵-۱۳۹۵، ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط erfankt19.)
(۰۱-۱۴-۱۳۹۵، ۰۶:۲۸ ب.ظ)rozveh نوشته است: ستون اوا داده های طول جغرافیایی، ستون دوم عرض جغرافیایی و ستون های بعدی هر اطلاعاتی میتونه باشه فقط اکسل 2003 باید باشه و به اسم انگلیسی جون عنوان فارسی خونده نمیشه توس نرم افزار
موفق باشید
هر کاری کردم نشد، فایل را پیوست کردم، ممنون می شم خودتان یه بررسی بکنید.
از وقتی که می گذارید ممنونم