جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تحلیل کنکور ارشد سنجش از دور سیستم اطلاعات جغرافیایی 95
یکی از دغدغه های داوطلبان کنکور ارشد سنجش از دور اینه که میخوان خودشون رو نسبت به دیگر داوطلبا مقایسه کنن و میخوان بدونن بقیه چطور به سوالات جواب دادن و در کل بدونن کنکور برای دیگر رقبا سخت بوده یا آسون.

به همین منظور میخوام تحلیلی بر کنکور ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی سال 95 داشته باشم.

ابتدا از زبان شروع میکنم ، من خودم چون زبان رو کنار گذاشته بودم سر جلسه سوالات زبان رو نخوندم ولی دیگر دوستان که روی زبان مسلط بودن معتقدند زبان امسال یه خورده مشکلتر از سالهای پیش بود و ضمنا متنهای طولانی و حجیم باعث شد که کمتر وقت بشه تمام سوالات رو برسن بخونن

تحلیل ریاضی و آمار: در مورد ریاضی باید بگم نسبتا ساده تر ولی متنوع بودند سعی شده بود تمامی مطالب رو پوشش بده این در حالی بود که سوالات ریاضی در طول چند سال اخیر به سمت سوالات مفهومی رفته و جالبتر اینکه یک سوال تست هوش در بین سوالات ریاضی ....

برای ادامه روی لینک زیر کلیک کنید
Rsgistehran.blogfa.com امیدوارم مفید باشه
پاسخ
سلام این منابع رو بخونیم کافیه متاسفانه منابع معرفی شده تو سال های مختلف هم متنوع هستند و هم زیاد
پاسخ
اگه منظورتون منابعی هست که توی وبلاگم خودم گذاشتم ( rsgistehran.blogfa.com ) باید بگم منابع بیشترین پوشش رو دارن و بدون شک اصلیترین منابع رو معرفی کردم ولی اگه بیشتر وقت داشتین میتونین چند تا منبع فرعی ک ممکنه ازشون سوال بیاد رو بخونین اگه سوالی داشتین تو همون وبلاگ میتونین نظر بزارین پاسخ میدم خدمتتون
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کنکور دکترا GIS&RS gisrssat 2 3,570 ۰۷-۱۳-۱۳۹۹، ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: مهدی مرادی
  چه رشته هایی از کارشناسی ارشد میتونن دکترای gisشرکت کنند؟ Ahmadii 0 764 ۰۷-۰۴-۱۳۹۹، ۰۴:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ahmadii
  مشاوره و کنکور ارشد 95 zand 22 11,008 ۰۸-۲۷-۱۳۹۶، ۰۷:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahrafaghihi
  درخواست راهنمایی برای دکترای جی ای اس زهره 28 27,518 ۰۷-۱۲-۱۳۹۶، ۰۷:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: مهلقا
  مقاله درباره gis saeid1989 2 3,457 ۰۷-۰۵-۱۳۹۶، ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: site2017
  سوالات کنکور ارشد Gis از سال 77 تا 93 با پاسخنامه ayob_f 10 11,281 ۰۷-۰۲-۱۳۹۶، ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mrw_45
  فروش کتاب برای کنکوری ها با تخفیف خیلی ویژه Ahoora 2 3,251 ۰۸-۱۸-۱۳۹۵، ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ahoora
  درصد ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی سال 95 رامین پاپی 7 4,555 ۰۶-۲۲-۱۳۹۵، ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: omidas72
  منابع آزمون دکترا gis یا سنجش از دور sirvan 2 6,455 ۰۵-۰۴-۱۳۹۵، ۰۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: coyness
  رتبه یک GIS -مصاحبه با رامین پاپی فردین آژغ 2 4,899 ۰۴-۰۳-۱۳۹۵، ۰۳:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: رامین پاپی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس