۰۲-۲۱-۱۳۹۳، ۰۷:۵۶ ب.ظ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲-۲۱-۱۳۹۳، ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط shalizeh-0123.)
سلام
ای وای به دادم برسین...
برا پایان نامه ام برا کل منطقه ام چندتا شیپ فایل ساختم و تمامی موارد نقشه رو رقومی کردم
برا سمینارم خواستم یه بخش کوچکی از محدوده ام رو کار کنم
از فایل mxd ام یه کپی درست کردم و توش مناطقی رو که نمیخواستم رو حذف کردم
وسط کار گفتم فایل جی آی اس سمینارمو ببندم و یه سری به فایلی که برا پایان نامه ام بود بزنم......
ای خدا هرپی رو اونجا حذف کردم رو فایله اصلیمم حذف شده!!!
خدایه من کلی براش وقت گذاشته بودم........
راهی وجود داره که بتونم این اطلاعات رو برگردونم؟؟؟؟؟؟
ای وای به دادم برسین...
برا پایان نامه ام برا کل منطقه ام چندتا شیپ فایل ساختم و تمامی موارد نقشه رو رقومی کردم
برا سمینارم خواستم یه بخش کوچکی از محدوده ام رو کار کنم
از فایل mxd ام یه کپی درست کردم و توش مناطقی رو که نمیخواستم رو حذف کردم
وسط کار گفتم فایل جی آی اس سمینارمو ببندم و یه سری به فایلی که برا پایان نامه ام بود بزنم......
ای خدا هرپی رو اونجا حذف کردم رو فایله اصلیمم حذف شده!!!
خدایه من کلی براش وقت گذاشته بودم........
راهی وجود داره که بتونم این اطلاعات رو برگردونم؟؟؟؟؟؟