جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر ویژه از چند دوست
قبل از هر چیز از خداوند منان سپاسگذاریم که توانسته ایم با ایجاد جامعه ای علمی- مجازی گوشه ای از کاستی ها و ناداناسته هایمان را باهم به دانسته تبدیل کنیم و علممان را با دیگران به اشتراک بگذاریم.
معدود افرادی وجود دارند که حاضرند هرآنچه را که یاد گرفته اند بدون منت با دیگران به اشتراک گذارند،
در این انجمن ما از بسیاری از کاربران، نه تنها موضوعات علمی و فنی آموخته ایم بلکه علاوه بر آن درس مردانگی و معرفت نیز آموخته ایم،
کسانی که زمان فدای مرام میکنند و مرام را در اختیار دوستان میگذارند.
ایجاد 5 دقیقه فیلم آموزشی شاید 5 ساعت زمان را در خود نهان داشته باشد.
پاسخ های متوالی تا رسیدن به نتیجه مطلوب کاربر نیز گوشه ای دیگر از این انسانیت علمی است.
همه ما در رشته های گوناگون دست به دست هم داده ایم تا جامعه آرمانی مجازی ای را بنیان نهیم که در آن هیچ سوالی بی پاسخ نماند.
رسیدن به این امر، می طلبد که همه کاربران انجمن در پرسش و پاسخ های سایت فعالیت داشته باشند و سعی بر این داشته باشیم که این وبگاه را به دانشنامه ای تبدیل کنیم که هراز چند گاهی خود نیز جرعه ای از آن بنوشیم.
یقینا این مهم نیست که هیچ کس تنها نیست،مهم آن است که چند نفر با آن هیچ کس هستند.
به شخصه و به نمایندگی از تمامی دوستان برخود لازم میدانم تا مراتبط قدردانی و تشکر خود را از فعالین این وبگاه تقدیم دارم و برای آنان از درگاه خداوند منان آرزوی توفیق و اجر جزیل داشته باشم.
در اینجا تعداد معدود افرادی که فعالیت بیشتری در سایت دارند را بر اساس آمارهای سایت آورده ایم،باشد که در آینده با انجام اموری تقدیری(شرکت رایگان در همه دوره ها و تخفیف در بسیاری از محصولات فروشگاه و...)بتوانیم گوشه ای از زحمات این بزرگواران را جبران کرده باشیم.

پاسخ
ممنون مهندس
من هم به شخصه از شما تشکر میکنم که بانی تشکیل این جامعه مجازی بودید.
من که به شخصه مطمذنم این جامعه میتونه تاثیر مثبت و به سزایی تو روند علمی کشور داشته باشه و به قول شما روزی باشه که هیچ سوالی بدون جواب نمونه.
***این نیز بگذرد***
پاسخ
سلام
بله. منم از تمامی دوستان که مهندس مشخص کردند و خود مهندس تشکر و قدر دانی می کنم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تهیه نقشه شیب ghogha 7 4,181 ۰۸-۰۱-۱۳۹۹، ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ghogha
  لینک بزرگترین گروه GIS ( پرسش و پاسخ ) در تلگرام فردین آژغ 1 3,571 ۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  تبلیغات فردین آژغ 0 1,020 ۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  نیاز به نقشه های ،جنس خاک، شیب، جهت شیب و جنس زمین همدان kazem akbari 8 5,925 ۰۲-۰۵-۱۳۹۸، ۱۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Alireza1373
  تصویر ماهواره ای با کیفیت بالا فردین آژغ 1 3,051 ۱۰-۰۶-۱۳۹۷، ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad278
  مشکل لایسنس gis 9.3 dehdari70 1 2,796 ۱۲-۰۸-۱۳۹۶، ۰۶:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: مهدی مرادی
  درخواست afsan 5 5,318 ۱۰-۲۰-۱۳۹۶، ۱۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: faeze
  خطای 010267 و 010328 در gis rezashadi 4 7,500 ۰۹-۱۸-۱۳۹۶، ۰۶:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: erosin
  انجام پروژه های GIS rahmati_gis 0 2,350 ۰۵-۱۳-۱۳۹۶، ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati_gis
  ابزار آب زیرزمینی در GIS HamidKazemitabar 1 2,376 ۰۴-۱۸-۱۳۹۶، ۰۴:۳۵ ب.ظ