جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جی ای اس و طرح هادی روستایی
سلام
در صورت موافقت مدیریت محترم سایت و مدیر محترم بخش طرح هادی روستایی
( جناب آقای مهندس خرقانی)
لطفا ًکارشناسان و کاربران محترمی که تجربه کاردر زمینه طرح هادی روستایی ویا کارشناس جی ای اس طرح هادی روستایی درکل کشورهستند، پیغام بگذارند تابرای تبادل اطلاعات و تجربیات علمی و عملی بایکدیگربیشتر آشنا شویم. با تشکر
پاسخ
سلام بنده سابقه تهیه طرح هادی بیش از 50 روستا در استان آذربایجان شرقی ، غربی ، زنجان ، اردبیل ، قزوین ، مازندارن رو دارم. و همچنین عامل 4 نظارت بر تهیه طرحهای هادی اذربایجان شرقی هستم.
پاسخ
سلام هدف طراحی این سایت تبادل افکار و تبدیل ایده ها به پروژه هستش. حتما از نظرات همه دوستان استفاده می بریم. نظر مدیریت سایت هم قطعا همینه.
پاسخ
من هم طرح هادی کار کردم و بخش جی ای اسش رو هم مسلط هستم
پاسخ
سلام.ضمن تشکر وسپاس ازمدیر و کاربران محترم برای ارسال پیام و قبول اشتراک در این موضوع، از دیگر کاربران محترم نیز دعوت به مشارکت می شود.
پاسخ
دوستان اگه نظری در خصوص دستورالعمل و پیوستای اون دارین ارایه بدین. اگه کاربری های خاصی توی دستورالعمل نیست و فکر میکنید تو کل کشور عمومیت داره پیشنهاد بدین تا دستورالعمل رو اصلاح کنیم. قطعا اگه پیشنهاد منطقی داشته باشین و درست باشه ازش استفاده میکنیم.

دوستانی که تمایل دارن با کمک هم مقاله بنویسیم اعلام تمایل کنن. ما تو بنیاد منابع غنی داریم که میتونیم به کمک هم مقالات خوبی از توشون در بیاریم.
پاسخ
بله اماده هستیم
پاسخ
(۰۷-۱۳-۱۳۹۳، ۰۱:۳۷ ق.ظ)naserkharaghani نوشته است: دوستان اگه نظری در خصوص دستورالعمل و پیوستای اون دارین ارایه بدین. اگه کاربری های خاصی توی دستورالعمل نیست و فکر میکنید تو کل کشور عمومیت داره پیشنهاد بدین تا دستورالعمل رو اصلاح کنیم. قطعا اگه پیشنهاد منطقی داشته باشین و درست باشه ازش استفاده میکنیم.

دوستانی که تمایل دارن با کمک هم مقاله بنویسیم اعلام تمایل کنن. ما تو بنیاد منابع غنی داریم که میتونیم به کمک هم مقالات خوبی از توشون در بیاریم.
سلام دوست عزیز
من تمایل به مقاله نوشتن دارم البته سابقه نوشتن هم دارم مقالات علمی - پژوهشی کار کردم اگه موافق باشین با هم همکاری کنیم
پاسخ
سلام. دوستان عزیز
اگه امکانش هست در مورد شروع کار در زمینه طرحهای هادی توضیح بدین. چه توانایی علمی برای اینکار لازمه؟ چطور میشه وارد این کار شد؟؟
پاسخ
سلام.تشکر مجدد از جناب آقای مهندس خرقانی و دیگر کاربران، بنده نیز با مدرک کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی روستایی ، ارزیاب جی ای اس عامل چهارم استان گیلان ( از سال 1390 تاکنون) وسابقه 12 سال تهیه طرح هادی روستایی ( همه بخشهای تهیه طرح) در استانهای گیلان ، اردبیل ، .... را در پرونده کاریم دارم وبرای همکاری در تهیه مقاله مشترک اعلام امادگی می کنم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقشه میشل اکو شار برای محله اودلاجان تهران فردین آژغ 0 12,454 ۰۸-۲۱-۱۴۰۱، ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  نحوه ی ایجاد نقشه لفاف فضایی idanazari 0 1,768 ۰۸-۰۶-۱۳۹۸، ۰۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: idanazari
  مشکل licence cesc723 5 2,832 ۰۲-۱۸-۱۳۹۷، ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  نقشه زون بندی ایران به تفکیک شهرها در سطح تقسیمات سیاسی دهستان naserkharaghani 4 10,870 ۰۱-۱۶-۱۳۹۷، ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HASI
  فرمول محاسبه نرخ رشد جمعیت در اکسل samaneh 2 11,826 ۱۲-۲۸-۱۳۹۶، ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: panizan
  ترتیب قرارگیری فیلدها در جدول Attributs kobrazahed 9 8,833 ۰۱-۳۰-۱۳۹۶، ۱۲:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: erfankt19
  محاسبه تعداد تقاطعات cesc723 3 2,890 ۰۱-۲۹-۱۳۹۶، ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: erfankt19
  ERDAS IMAGINE 2014 gisrssat 3 3,531 ۰۷-۰۴-۱۳۹۵، ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: nafastali
  کمک toluyan 0 1,747 ۰۳-۰۷-۱۳۹۵، ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: toluyan
  درخواست راهنمایی جواد عباس نژاد 1 1,699 ۱۲-۲۵-۱۳۹۴، ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: rhokkam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید: