۰۷-۱۲-۱۳۹۵، ۱۰:۴۳ ق.ظ
با سلام
من تخصصی در زمینه نقشه برداری و ... ندارم به این خاطر اگه سوالم ابتدایی و بچگانه بود پیشا پیش عذر می خوام.
من نیاز به یک نقشه سه بعدی توپوگرافی با فرمت stl دارم که بتونم ازش پرینت سه بعدی بگیرم. رفتم از سازمان نقشه برداری نقشه هوایی اون منطقه رو گرفتم که با فرمت dgn هم هست. وقتی تبدیلش می کنم به فایل اتوکد، دو تا خروجی بهم می ده که باز دو بعدی هستند ولی یک سری اعداد روی نقشه هست که به نظرم ارتفاع هر نقطه باشه.
برای تبدیل این نقشه ها به یک نقشه سه بعدی چکار باید بکنم؟ نرم افزار خاصی داره؟ خودم می تونم انجام بدم یا باید بدم بیرون برام انجام بدن؟ اگه باید بدم بیرون، هزینه اش چقدر میشه حدودا؟
ممنون
من تخصصی در زمینه نقشه برداری و ... ندارم به این خاطر اگه سوالم ابتدایی و بچگانه بود پیشا پیش عذر می خوام.
من نیاز به یک نقشه سه بعدی توپوگرافی با فرمت stl دارم که بتونم ازش پرینت سه بعدی بگیرم. رفتم از سازمان نقشه برداری نقشه هوایی اون منطقه رو گرفتم که با فرمت dgn هم هست. وقتی تبدیلش می کنم به فایل اتوکد، دو تا خروجی بهم می ده که باز دو بعدی هستند ولی یک سری اعداد روی نقشه هست که به نظرم ارتفاع هر نقطه باشه.
برای تبدیل این نقشه ها به یک نقشه سه بعدی چکار باید بکنم؟ نرم افزار خاصی داره؟ خودم می تونم انجام بدم یا باید بدم بیرون برام انجام بدن؟ اگه باید بدم بیرون، هزینه اش چقدر میشه حدودا؟
ممنون