جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطا اجرای مدل مارکوف در ایدریسی
سلام دوستان
من دوتا تصویر ماهواره ای دارم که یکی لندست 5 سال 2003 و لندست 8 سال 2016 هست. تو نرم افزار ایدریسی وقتی مدل مارکوف رو اجرا میکنم این خطا رو میده. دلیلش چیه؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
نرم افزار دیگه ای به جز ایدریسی وجود داره که توش بشه مدل مارکوف رو اجرا کرد؟
پاسخ
(۰۴-۱۶-۱۳۹۵، ۰۲:۳۹ ب.ظ)karimireza نوشته است: سلام دوستان
من دوتا تصویر ماهواره ای دارم که یکی لندست 5 سال 2003 و لندست 8 سال 2016 هست. تو نرم افزار ایدریسی وقتی مدل مارکوف رو اجرا میکنم این خطا رو میده. دلیلش چیه؟

سلام شما کدوم نسخه ایدریسی رو استفاده میکنید اگر selvaاستفاده میکنید نمیتونه تصاویر لندست هشت رو به درستی پردازش کنه شما همه کارهای مربوط به لندست هشت رو توی نسخه terrsetانجام بدید بعد تصاویرتون رو بیاید تو سلوا با فرمت ایدریسی انجام بدید
در ضمن تصاویرتون باید هم سایز هم باشند
پاسخ
بله نسخه selva استفاده کردم. ممنون از راهنماییتون

(۰۴-۱۷-۱۳۹۵، ۱۱:۲۱ ق.ظ)TANIA نوشته است:
(۰۴-۱۶-۱۳۹۵، ۰۲:۳۹ ب.ظ)karimireza نوشته است: سلام دوستان

سلام شما کدوم نسخه ایدریسی رو استفاده میکنید اگر selvaاستفاده میکنید نمیتونه تصاویر لندست هشت رو به درستی پردازش کنه شما همه کارهای مربوط به لندست هشت رو توی نسخه terrsetانجام بدید بعد تصاویرتون رو بیاید تو سلوا با فرمت ایدریسی انجام بدید

نسخه terrset ماژول مدل مارکوف رو داره؟
پاسخ
(۰۴-۱۷-۱۳۹۵، ۰۱:۰۳ ب.ظ)karimireza نوشته است: بله نسخه selva استفاده کردم. ممنون از راهنماییتون

(۰۴-۱۷-۱۳۹۵، ۱۱:۲۱ ق.ظ)TANIA نوشته است: [quote='karimireza' pid='12557' dateline='1467796171']
سلام دوستان

نسخه terrset ماژول مدل مارکوف رو داره؟
[/quot
شما بعد از اتمام پردازش تصاویر لندست ۸ در terrsetمیتونید اونارو وارد سلوا کنید و مدل مارکوف رو اجرا کنید
پاسخ
سلام دوستان. من دو تا تصویر ماهواره ای رو دانلود کردم و عملیات تصحیح هندسی و غیره رو روشون انجام دادم. حالا وقتی میخوام مدل CA_MARKOV رو تو نرم افزار ایدریسی سلوا اجرا کنم این خطا رو میده. میشه راهنمایی کنین چیکار باید کنم؟

پاسخ
(۰۴-۱۸-۱۳۹۵، ۱۰:۲۸ ب.ظ)karimireza نوشته است: سلام دوستان. من دو تا تصویر ماهواره ای رو دانلود کردم و عملیات تصحیح هندسی و غیره رو روشون انجام دادم. حالا وقتی میخوام مدل CA_MARKOV رو تو نرم افزار ایدریسی سلوا اجرا کنم این خطا رو میده. میشه راهنمایی کنین چیکار باید کنم؟
سلام داده هاتون کدوم درایو ذخیره کردید؟
پاسخ
(۰۴-۱۸-۱۳۹۵، ۱۱:۰۷ ب.ظ)TANIA نوشته است:
(۰۴-۱۸-۱۳۹۵، ۱۰:۲۸ ب.ظ)karimireza نوشته است: سلام دوستان. من دو تا تصویر ماهواره ای رو دانلود کردم و عملیات تصحیح هندسی و غیره رو روشون انجام دادم. حالا وقتی میخوام مدل CA_MARKOV رو تو نرم افزار ایدریسی سلوا اجرا کنم این خطا رو میده. میشه راهنمایی کنین چیکار باید کنم؟

تو دسکتاپ زدم که میشه درایو c

(۰۴-۱۸-۱۳۹۵، ۱۱:۵۰ ب.ظ)karimireza نوشته است:

درایو دیگه هم ذخیره کردم ولی بازم همون خطا رو میده
پاسخ

درایو دیگه هم ذخیره کردم ولی بازم همون خطا رو میده

نه حتما تو درایو cپوشه ایدریسی سلوا توی داده سیو کنید
پاسخ
دوست عزیز من فایل رو تو درایو C ذخیره کردم ولی درست نشد...عکس ادرس محل ذخیره رو به پیوست گذاشتم. بی زحمت ببینین جایی که شما منظورتون بود ذخیره کردم یا نه؟

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Music تراکم کرنل نقاط جرم خیز و همبستگی آن با تراکم جمعیت در منطقه baranazx 0 7,072 ۰۵-۱۴-۱۴۰۲، ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: baranazx
  درج نام برای نقاط mohsen1400 0 15,796 ۱۱-۲۷-۱۴۰۰، ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen1400
  شیپ فایل جزیه هرمز Adel137 3 15,941 ۱۱-۲۴-۱۴۰۰، ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Adel137
Star درخواست شیپ فایل جزیره هرمز+تصویر ماهواره ای elahe.talebi 4 3,781 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Adel137
  محدود کردن کریجینگ به ایران mohsen1400 0 15,000 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۱۲:۴۲ ق.ظ
  محدود کردن کریجینگ به ایران mohsen1400 0 15,218 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۱۲:۳۹ ق.ظ
  Geostatistical Analyst mohsen1400 1 15,420 ۱۱-۱۹-۱۴۰۰، ۱۰:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  برطرف نمودن خطای مربوط به عدم شناسایی نقشه dem در محیط GIS hhabibi61 1 15,643 ۱۱-۱۴-۱۴۰۰، ۱۱:۳۰ ق.ظ
  شیپ فایل شهر تهران زهرا2 1 16,019 ۱۱-۰۹-۱۴۰۰، ۱۰:۲۲ ق.ظ
  کهرنکردن قسمت سرچ ارک مپ Gis777 1 16,167 ۰۹-۲۷-۱۴۰۰، ۰۶:۴۱ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس