۰۴-۱۳-۱۳۹۳، ۰۴:۱۱ ب.ظ
من یه نقشه توپوگرافی اتوکد دارم که ارتفاع هاش به صورت text هست.وقتی تو جی ای اس وارد میکنم به صورت annotation هست.امکانش داره تو جی ای اس بتونم این ارتفاع ها رو به فایل نقطه ای تبدیل کنم و ازش dem بسازم؟
جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402
ُسوال در مورد annotation
|
۰۴-۱۳-۱۳۹۳، ۰۴:۱۱ ب.ظ
من یه نقشه توپوگرافی اتوکد دارم که ارتفاع هاش به صورت text هست.وقتی تو جی ای اس وارد میکنم به صورت annotation هست.امکانش داره تو جی ای اس بتونم این ارتفاع ها رو به فایل نقطه ای تبدیل کنم و ازش dem بسازم؟
۰۴-۱۳-۱۳۹۳، ۰۵:۳۰ ب.ظ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴-۱۳-۱۳۹۳، ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط سامان نوری.)
(۰۴-۱۳-۱۳۹۳، ۰۴:۱۱ ب.ظ)karimireza نوشته است: من یه نقشه توپوگرافی اتوکد دارم که ارتفاع هاش به صورت text هست.وقتی تو جی ای اس وارد میکنم به صورت annotation هست.امکانش داره تو جی ای اس بتونم این ارتفاع ها رو به فایل نقطه ای تبدیل کنم و ازش dem بسازم؟ سلام ساخت dem از خطوط توپوگرافی در آخر tin to raster رو بزنید به dem تبدیل میشه
۰۴-۱۴-۱۳۹۳، ۱۲:۰۵ ق.ظ
|
|