ارسالها: 33
موضوعها: 20
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۲
اعتبار:
0
دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه چرا حتی بعد از اینکه بادقت بالایی نقشه رو ژيورفرنس میکنم باز هم خطوط تراز کاملا منطبق بر نقشه تو پوگزافی نمیفته یا مکان برخی عارضه ها با اختلاف نشون داده میشه
ارسالها: 149
موضوعها: 13
تاریخ عضویت: شهریور ۱۳۹۲
اعتبار:
42
سلام
خطوط تراز رو از کجا اوردید؟ به صورت شیپ فایل هستش؟
نقشه پایتون دقیق هستش؟
نقضتون به صورت درجه دقیقه هستش یا UTM ???
***این نیز بگذرد***
ارسالها: 149
موضوعها: 13
تاریخ عضویت: شهریور ۱۳۹۲
اعتبار:
42
هم نقشتون و هم خطوطتون رو به kml تبدیل کنید و با گوگل ارث چک کنید تا ببینید کدومش دقیق نیست
***این نیز بگذرد***
ارسالها: 149
موضوعها: 13
تاریخ عضویت: شهریور ۱۳۹۲
اعتبار:
42
خب پس ایراد از DEM هستش. دقت DEM چند متره؟
***این نیز بگذرد***
ارسالها: 149
موضوعها: 13
تاریخ عضویت: شهریور ۱۳۹۲
اعتبار:
42
خب پس باید DEM رو با چند تا نقطه کنترل تصیح کنید. البته اول مطمئن بشید که مشکل از DEM هستش
***این نیز بگذرد***
ارسالها: 149
موضوعها: 13
تاریخ عضویت: شهریور ۱۳۹۲
اعتبار:
42
مختصات چنتا نقطه کنترل مثل نوک کوه با تقاطع دره که پیدا کردنشون تو ی DEM هم راحته رو از تو گوگل ارث یا نقشه پایتون استخراج کنید و با اون چند نا نقطه کنترل که سعی کنید از 4 تا کمتر نباشه دوباره DEM رو ژئورف رنس کنید
***این نیز بگذرد***