جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید.
برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402
(۰۸-۰۷-۱۳۹۲، ۰۳:۰۷ ب.ظ)Mohammad 91 نوشته است: باسلام
مختصات UTM مراکز 31 استان های کشور را طبق آخرین تقصیمات کشوری نیاز دارم
اگه کسی از دوستان شیپ فایلی در این رابطه داره، کمک کنه ممنون می شم.
سلام دوست عزیز!
من یه لایه از شهرهای ایران داشتم که نمیدونم از همین سایت گرفته بودم یا جای دیگه و دقیق نمیدونم که جدید هست یا نه..
فیلدهای مختصات جغرافیایی و UTM رو به اون لایه اضافه کردم و گذاشتم واست. منتهی شما شهرهای مورد نظر خودت رو ازش دربیار..
اگه هم این چیزی نیست که میخوای، گمونم توی همین سایت لایه های مورد نظر وجود داشته باشه که شما بر اساس این لینک http://forum.arcgis.ir/showthread.php?ti...n=lastpost میتونی خودت مختصات رو واسه خودت ایجاد کنی.. همون کاری که من واست انجام دادم..
موفق باشی!
*** هر روزی که می آموزم، پی می برم که جاهل ترم!! ***