جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک
با سلام و وقت بخیر به تمامی دوستان عزیز
از دوستان اگر کسی نقشه راههای استان گیلان و منطقه رودبار منجیل استان گیلان و همچنین نقشه توپوگرافی این منطقه را دارد ممنون می شوم اگر در اختیار بنده قرار بدهد برای پایان نامه ام واقعا لازم دارم و متاسفانه موفق به تهیه آنها نشدم
با سپاس
پاسخ
با سلام من اطلاعات کامل کل کشور شامل راه های اصلی روستایی، موقعیت راهدارخانه ها، پلیس راه ها و ... را دارم محدوده مورد مطالعتونو ایمیل کنید
A.ESMAILZADEH2000@GMAIL.COM
پاسخ
واقعا این طوریه؟
پاسخ
(۰۳-۱۴-۱۳۹۴، ۰۳:۲۲ ق.ظ)سجاد نوشته است: سلام
لطفا مدیران سایت پیگیری نمایند این کاربر ( a.esmailzadeh2000@gmail.com ) آدرس ایمیلشو به سایت گذاشته و از سادگی افراد سوء استفاده میکنه و دیتا میفروشه اگه قرار باشه کسی دیتا بخره میره از سازمان خریداری میکنه چرا بیاد از یه دزد دیتا بخره!! اینکار کاملا غیرقانونی و خلاف شرع است که کسی بره از جایی و سازمانی و ... دیتا بدزده و بفروش برسونه ، دیتایی که توسط سازمان یا ارگانی تهیه میگردد با پول بیت المال تهیه گردیده و این دیتا یا پولی می باشد که پولش به خزانه دولت بر میگردد و یا مجانیه که در اختیار همگان قرار میگیرد چطور امکان داره کسی بیاد بگه من دیتای کل ایران رو دارم ولی دیگران ندارند جالب اینجاست که میگه حجمش زیاده نتونستم آپلود کنم به من یه ایمیل بزنید و وقتی که ایمیل میزنید یه هزینه چند صد هزاری از شما میخواد شما قضاوت کنید این آقا برا تهیه این دیتاها چه زحمتی جز دزدی کشیده است !! من برحسب وظیفه ای که داشتم اطلاع رسانی کردم چونکه خرید و فروش بیت المال ...... ، احتمالا این آقا در جواب من خواهد گفت که اینا رو خریدم ولی مطمئن باشین دروغه و با فرض احتمال خریدن هم حق فروش ندارد .

جناب مهندس من اصلا ناراحت نیستم از اینکه این حرفا رو به من زدین چون شخصیت خانوادگی جنابعالی در همین حده و بیشتر انتظار نمیره
من این دیتاها رو از یه شخص خریدم و نمیدونم ایشون خوودشون تهیه کردن یا اینکه خریده از یه سازمانی دیگه این خودش و خدای خودش خلاصه من پولی که بابت این دیتاها دادم واسش زحمت کشیدم و واسه این نخریدم که تو هاردم بایگانی کنم
در هر صورت خوب نیست شخصیت خانوادگی خودتون رو اینجوری بر ملا کنید جناب مهندس سجاد
ایمیل بزنید درخدمتم بیشتر واستون توضیح میدم
پاسخ
کاربران گرامی با توجه اهدافی که بانی تاسیس این انجمن از ابتدا بوده اند که از جمله آنها آپلود و به اشتراک گذاری رایگان دیتاها و اطلاعات بدون مشکل قانونی و منع کپی رایت بوده
فروش و تبلیغ فروش به صورت مستقیم یا غیر مستقیم دیتا و اطلاعاتی که منع قانونی فروش دارند و حق کپی رایت برای آنها محفوظ است ممنوع می باشد.
فروش یک سری از دیتا هایی که سازمان ها برای آنها زحمت کشیده اند همانند خرید یک کتاب و کپی گرفتن از آن است.هر چند شما یک کتاب را خریداری کرده باشید اما حق کپی گرفتن و فروش آن را ندارید.اما میتوانید آن را به صورت رایگان در اختیار دوستانتان بگذارید.
البته دوستان می توانند تمامی داده ها و اطلاعاتی که بر روی سیستم های خود دارند را به صورت رایگان با کسانی که به این دیتا ها نیاز دارند و توانایی خرید آن ها را ندارند به رایگا به اشتراک بگذارند.
پاسخ
سلام با تشکر از دوستان و مسئولین سایت.
پاسخ
سلام. با تشکر از دوستان
پاسخ
دقیقا سوءاستفاده از افراده ...
حذف کاربر
پاسخ
سلام اینجا کسی LST ایران رو داره(MOD11A2)
ممنون
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمونه SYMBOLOGY طرح تفصیلی فردین آژغ 0 14,904 ۰۴-۰۶-۱۴۰۱، ۰۳:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  عکس هوایی تهران شهریور 1319 فردین آژغ 0 9,425 ۰۹-۰۲-۱۴۰۰، ۰۳:۵۶ ب.ظ
  شیپ فایل جاذبه توریستی استانها f.ghazi 0 2,036 ۰۳-۲۵-۱۴۰۰، ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: f.ghazi
  دیتاها و آموزش Spatial Analyst مصطفی شعبانی 0 1,302 ۱۰-۰۳-۱۳۹۹، ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: مصطفی شعبانی
  شیپ فایل مکزیک مصطفی شعبانی 0 971 ۰۸-۱۲-۱۳۹۹، ۰۲:۴۱ ق.ظ
  ایران مصطفی شعبانی 0 1,302 ۰۸-۱۲-۱۳۹۹، ۰۲:۳۴ ق.ظ
  دیتاهای مورد نیاز برای تمرین کردن تحلیل شبکه مصطفی شعبانی 0 933 ۰۸-۰۱-۱۳۹۹، ۰۲:۲۷ ق.ظ
  اکستنشن XGArcAppsSP فردین آژغ 1 2,130 ۰۴-۱۸-۱۳۹۹، ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: نسرین۵۲۹۱
  درخواست شیپ فایل تراکم جمعیتی شهرهای ایران hsoft 0 2,076 ۰۴-۱۴-۱۳۹۸، ۱۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hsoft
  حوضه و زیر حوضه های آبریز کشور فردین آژغ 0 1,774 ۱۲-۰۵-۱۳۹۷، ۰۱:۵۹ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس