جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به فعالیت در سایت....
دوستان من بدون هیچ چشمداشتی دارم مقالات خود رو تو سایت آپلود میکنم تقریبا سه درصد از کل ارسال ها رو به تنهایی انجام دادم.
هرچی مقاله خوب گیرم میاد تو این سایت آپلود میکنم به امید اینکه دوستان هم مقاله هاشون رو با من به اشتراک بذارن که یه بانک قوی مقالات داشته باشیم.که دیگه برای انجام پروژه ها و پایان نامه هامون 1000 تا سایت رو نگردیم.
پس شما هم همکاری کنین.زشته به خدا همش من دارم فعالیت میکنم.
البته از خانم farahnaz و نسرین گنجی هم ممنونم که داده هاشون رو آپلود کردن.
لطفا شما هم نظرتون رو بگین....
پاسخ
سلام وقت بخیر ممنوم از همه دوستان به خاطر ارسال ها شون.من خودم چند تایی از این مقالات را دانلود و مطالعه کردم و ولی ای کاش که شما وخانم farahnaz و نسرین گنجی که در این زمینه فعالیت دارین حوضه کاری خودتون را مجزا کنید مثلا یک نفر در حوضه مقالاتisiیک نفر در حوضه مقالات همایشی و علمی پژوهشی و سایر فعالیت کنید،به این نحو به نظر من بهتر جواب می ده و هر وقت اسم یه کاربر خاص را که دیدیم به نوع کارش پی می بریم و رقبت بیش تری برای بازدید از اون پست نشون می دیم.مثلا خود من چند وقتی هستش درگیر crimeتو gisهستم و دنبال مقالات isiدر این زمینه می گردم ولی متاسفانه نتونستم تو وب ایران... تقریبا باید بگم که به هیچ نتیجه ای نرسیدم.
موفق باشید
پاسخ
بله آقای داداشی این نیازمند زمانه من هنوز هیچ کدوم از این دوستان رو نمیشناسم انشالا تو گردهمایاتون شرکت میکنم هماهنگ میکنیم این فعالیت ها رو.
از شما هم خیلی ممنونم با آموزش های خوبتون
من همه پست های شما رو دانلود کردم...
همون چیزی که خودتون میگین
وقتی به کار یه کاربر اعتماد داری هرچی بذاره دانلود میکنی
پاسخ
سلام
با تشکر از شما و فعالیت مثبتتون
دوستانی که اینجا فعالیت میکنن اکثرا بدون هیج چشمداشتی این کار رو انجام میدن. با تشکر ویژه از بانیان این سایت که باعث شدن این گروه اینجا جمع بشن و به تبادل اطلاعات بپردازن
***این نیز بگذرد***
پاسخ
سلام تبریک و خسته نباشید
کارای ارسالی داداش خوبم عباسعلی و جهانگیری واقعا قابل ستایشه
از شما هم به خاطر اپلود مقالات تشکر میکنم
اما فکر نکنم این کار زیاد موثر ثمر باشه
بهتره یه تیم دو یا سه نفره تشکیل بدین و اقدام به ارایه موضوعات مختلف مرتبط با رشته جهت نوشتن مقالات علمی و پژوهشی بکنید که هم عملا به رزومه خودتون اضافه بشه هم دوستان بهره مفید تری رو از کاراشون برده باشن
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تهیه نقشه شیب ghogha 7 4,225 ۰۸-۰۱-۱۳۹۹، ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ghogha
  لینک بزرگترین گروه GIS ( پرسش و پاسخ ) در تلگرام فردین آژغ 1 3,592 ۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  تبلیغات فردین آژغ 0 1,025 ۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  نیاز به نقشه های ،جنس خاک، شیب، جهت شیب و جنس زمین همدان kazem akbari 8 5,949 ۰۲-۰۵-۱۳۹۸، ۱۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Alireza1373
  تصویر ماهواره ای با کیفیت بالا فردین آژغ 1 3,058 ۱۰-۰۶-۱۳۹۷، ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad278
  مشکل لایسنس gis 9.3 dehdari70 1 2,812 ۱۲-۰۸-۱۳۹۶، ۰۶:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: مهدی مرادی
  درخواست afsan 5 5,340 ۱۰-۲۰-۱۳۹۶، ۱۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: faeze
  خطای 010267 و 010328 در gis rezashadi 4 7,524 ۰۹-۱۸-۱۳۹۶، ۰۶:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: erosin
  انجام پروژه های GIS rahmati_gis 0 2,354 ۰۵-۱۳-۱۳۹۶، ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati_gis
  ابزار آب زیرزمینی در GIS HamidKazemitabar 1 2,383 ۰۴-۱۸-۱۳۹۶، ۰۴:۳۵ ب.ظ