ارسالها: 20
موضوعها: 9
تاریخ عضویت: دى ۱۳۹۲
اعتبار:
0
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
استان اصفهان ی بخشش در محدوده زون 39 قرار داره و ی بخش دیگرش در زون 40. و اتفاقا هر یک از این محدوده ها اندازه آنها به گونه ای نیست که بشود آنرا نادیده گرفت. سوالی که از دوستان مستحضرم اینه که چطور میشه برای این گونه استان ها سیستم مختصاتی تعریف کرد؟
پیشاپیش از پاسخ های شما کمال تشکر رو دارم.
ارسالها: 31
موضوعها: 17
تاریخ عضویت: تير ۱۳۹۲
اعتبار:
1
سلام.روزتون بخیر.تا اونجا که من میدونم باید براشون سیستم مختصات لمبرت تعریف کنید.تا کل محدوده تون رو در برگیره.
ارسالها: 5,017
موضوعها: 23
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۲
اعتبار:
61
۰۳-۰۳-۱۳۹۵، ۰۷:۴۵ ب.ظ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳-۰۳-۱۳۹۵، ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط fare.)
(۰۳-۰۳-۱۳۹۵، ۱۲:۱۵ ب.ظ)مهدی مرادی نوشته است: (۰۳-۰۳-۱۳۹۵، ۰۳:۰۶ ق.ظ)yazdi نوشته است: با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
استان اصفهان ی بخشش در محدوده زون 39 قرار داره و ی بخش دیگرش در زون 40. و اتفاقا هر یک از این محدوده ها اندازه آنها به گونه ای نیست که بشود آنرا نادیده گرفت. سوالی که از دوستان مستحضرم اینه که چطور میشه برای این گونه استان ها سیستم مختصاتی تعریف کرد؟
پیشاپیش از پاسخ های شما کمال تشکر رو دارم.
سلام ببینید که بیشترین مساحت در کدام زون قرار داره. همون زون رو تعیین بفرمایید.
سلام
مهندس مرادی عزیز با توجه به گفته خودشون همچین کاری خطای زیادی به وجود میاره.
اگر امکانش هست میتونید از درجه و دقیقه استفاده کنید چون توی سوالتون اجباری مبنی بر استفاده از UTM نمیبینم.
یه راه حل اینه که میتونید بر اساس زون بندی منطقه، محدوده رو به دو بخش مختلف تقسیم کنید. بعد برای هر کدوم بر اساس زون مربوطه سیستم مختصات تعریف کنید و در نهایت دوباره محدوده رو موزاییک و یکپارچه کنید ( هرچند کار خیلی آسانی نیست خصوصا در مرحله تقسیم محدوده بر اساس زون ها)
پرواز را به خاطر بسپار...
پرنده مردنیست
ارسالها: 20
موضوعها: 9
تاریخ عضویت: دى ۱۳۹۲
اعتبار:
0
با سلام
از پاسخ ها و راهنمایی یک یک شما دوستان، سپاسگزارم.