جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رتبه 8 و7و 30کنکور 94 سنجش از دور و gis
باسلام
درصدها و منابع مطالعه توسط رتبه 7.8.30

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   نام و نام خانوادگی.pdf (اندازه: 198.62 KB / تعداد دفعات دریافت: 327)
.pdf   منابع ارشد رتبه 8.pdf (اندازه: 233.4 KB / تعداد دفعات دریافت: 267)
پاسخ
سلام ممنون که درصدهای دوستان رو گذاشتید من پارسال رتبم124 شد و امسال224 همین منابع رو خوندم ولی بدتر شد اتفاقا اطلاعات امسالم بیشتر از پارسال بود دیگه نمیدونم چیکارکنم ؟دوباره شرع کنم برای95 یا نه ؟چطور شروع کنم که مطالب برام جذاب باشه؟
پاسخ
سلام
پارامترهای زیادی هستند که در موفقیت تو این زمینه تأثیر گذارند.تسلط کامل به مباحث(با توجه به زیاد بودن منابع)،سرعت،دقت،قدرت تست زنی،درست خوندن منابع،علاقه،برنامه ریزی منظم و خیلی چیزای دیگه.واقعاً وارد شدن تو این رشته نیازمند زمان مطالعه زیاد(حداقل 6 ماه )و تلاش و پشتکار فراوان هستش.
به نظر من در درجه اول شما باید نقاط ضعف و قوت خودتونو شناسایی کنید.مثلا اگه فهمیدین تو درس ریاضی ضعیف هستین این درسو به عنوان پایه ثابت در برنامه روزانتون قرار بدین به طوری که هر روز مطالعه و تستایی متنوعی رو توی هر مبحثش کار کنید با این کار هم قدرت تسلط هم سرعت عمل و هم دقت کارتون میره بالا و سر جلسه میتونین زمانتون رو بدون استرس مدیریت کنید.
انشاا.. امسال آزمون های آزمایشی و مشاوره و برنامه ریزی درست و هدفمند در این موسسه برگزار خواهد شد و بیشتر سعی بر اینه اشکالات و ضعفای داوطلبین رو تا روز کنکور به حداقل برسونیم
لازم به ذکره امسال قراره یک سری تغییر و تحولات تو کنکور این رشته صورت بگیره و قطعا به سمت سخت تر شدن آزمون و قبولی پیش میره.
موفق باشید
پاسخ
امسال تعداد پذیرش دانشجو در رشته سنجش از درو و GIS بدین صورت هست که
1-روزانه 62 نفر
2-شبانه 22 نفر
3-غیرانتفاعی 20 نفر
4-پردیس خود گردان 49 نفر
که مجموعاً 153 نفر پذیرش خواهد داشت.دانشگاه تهران امسال در مقطع پردیس خودگردان پذیرش ندارد.
با رتبه 138تنها در پردیس خودگردان پذیرش خواهید شد(اینکه پردیس کدام دانشگاه باشه بستگی به انتخاب رشته سایر قبولی ها داره) با رتبه 157 احتمالش ضعیفه ولی 350 در هیچ کدرشته ای قبول نخواهد شد.
انشاا... برای کنکور 95%
موفق باشید
پاسخ
سلام و خسته نباشد
من 82 شدم با این رتبه احتمال قبولی شبانه تهران و نبریز هست؟
پاسخ
(۰۳-۰۱-۱۳۹۴، ۰۵:۳۸ ب.ظ)Namroud نوشته است: سلام و خسته نباشد
من 82 شدم با این رتبه احتمال قبولی شبانه تهران و نبریز هست؟
تبریز شبانه حتما میارید.
پاسخ
سلام
واسه شبانه تهران احتمالش ضعیفه.8 نفر تهران ورمیداره و 12 نفر تبریز مجموعاً 20 نفر که با مجموع روزانه ها(62نفر روزانه) 82 نفر میشه(لبه مرزین)رو کاغذ شما تبریز قبولین ولی واسه شبانه تهران بستگی به انتخاب رشته بقیه قبولی ها داره.
پاسخ
سلام دوستان
توجه داشته باشید بنده رتبه 8 کنکور امسال شدم منابعی که آقای برازندگان لطف کردن اینجا قرار دادن تقریبا منابع متداول واسه ارشد هستش بنده اون کتابایی که با رنگ زرد هایلایت کردمو مطالعه کردم و فک میکنم اگه با دقت و کامل مطالعه بشه میشه نتیجه گرفت البته هر کسی با توجه به رشته ی کارشناسیش باید تو بعضی از درس ها بیشتر تلاش کنه بعنوان مثال کسی که تو کارشناسی ژئومورفولوژی خونده باشه باید تو بخش جغرافیای شهری روستایی بیشتر تلاش کنه چون تو کارشناسی واحد های ژئومورفولوژی و هیدرولوژی زیاد پاس کرده و تو این درسا زیاد مشکل نداره
موفق باشید
پاسخ
سلام ببخشید چراامکان دسترسی به فایل pdfها نیست.
میگه دسترسی به صفحه وب مسدود شده!!!!!!!!!
پاسخ
سلام مشکل از آنتی ویروس نود شماست
چون ما در این سایت کرک نرم افزار ها رو با لینک مستقیم در سرور خودمون گذاشتیم نود 32 پیوست های این سایت رو بلاک میکنه
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کنکور دکترا GIS&RS gisrssat 2 3,653 ۰۷-۱۳-۱۳۹۹، ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: مهدی مرادی
  چه رشته هایی از کارشناسی ارشد میتونن دکترای gisشرکت کنند؟ Ahmadii 0 782 ۰۷-۰۴-۱۳۹۹، ۰۴:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ahmadii
  مشاوره و کنکور ارشد 95 zand 22 11,067 ۰۸-۲۷-۱۳۹۶، ۰۷:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahrafaghihi
  درخواست راهنمایی برای دکترای جی ای اس زهره 28 27,714 ۰۷-۱۲-۱۳۹۶، ۰۷:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: مهلقا
  مقاله درباره gis saeid1989 2 3,507 ۰۷-۰۵-۱۳۹۶، ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: site2017
  سوالات کنکور ارشد Gis از سال 77 تا 93 با پاسخنامه ayob_f 10 11,371 ۰۷-۰۲-۱۳۹۶، ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mrw_45
  فروش کتاب برای کنکوری ها با تخفیف خیلی ویژه Ahoora 2 3,280 ۰۸-۱۸-۱۳۹۵، ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ahoora
  درصد ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی سال 95 رامین پاپی 7 4,600 ۰۶-۲۲-۱۳۹۵، ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: omidas72
  منابع آزمون دکترا gis یا سنجش از دور sirvan 2 6,511 ۰۵-۰۴-۱۳۹۵، ۰۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: coyness
  رتبه یک GIS -مصاحبه با رامین پاپی فردین آژغ 2 4,930 ۰۴-۰۳-۱۳۹۵، ۰۳:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: رامین پاپی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس