جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت dem
با سلام میخاستم بدونم برای ساخت dem از روی تصایر ماهواره ای لندست 8 یا کلا هر نوع ماهواره ای باید به چه صورتی عمل کرد کسی میدونه
پاسخ
(۰۸-۲۱-۱۳۹۲، ۱۲:۳۲ ب.ظ)saeediusii نوشته است: با سلام میخاستم بدونم برای ساخت dem از روی تصایر ماهواره ای لندست 8 یا کلا هر نوع ماهواره ای باید به چه صورتی عمل کرد کسی میدونه

سلام ماهواره های لندست توانایی ساخت DEM را ندارن چون تصاویر سه بعدی (استریو)نیستند.باید از سنجندهایی استفاده کنید که این قابلیت رو دارند مثل سنجندهASTER ماهواره Terra.
پاسخ
جناب جمال تشکر می کنم اگر بتونید آموزشی در این رابطه برای ما آماده کنید .البته اگر امکانش بود.مرسی
نخند, گریه نکن , فقط بیاندیش
پاسخ
خوب یکی فایل اموزشی در مورد ساخت دم از روی تصاویر سنجنده استر هست ولی مشکل اینه که به طور واضح توضیح نمیده ممنون میشم که اگر امکان داره مراحل ساخت را یک توضیح بدین چون برای خیلی از کارها اگر خودمون دم را بسازیم خیلی بهتر میتونیم کار را به سرانجام برسونیم
پاسخ
سلام یه مشکل دارم ...
من یک تصویر استر دانلود کردم اما زمانی که وارد ان وی می کنم برای ساخت دم فقط باند 3n رو میبینم و باند 3b وجود نداره میشه منو راهنمایی کنید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روش محاسبه معابر بین بلوک های شهری قطعا خوشتون میاد behzad1370 6 6,873 ۰۲-۰۳-۱۴۰۰، ۱۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: محیا صالحی
  آموزش Tracking analyst مصطفی شعبانی 0 1,520 ۱۰-۰۳-۱۳۹۹، ۰۸:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: مصطفی شعبانی
  آموزش فارسی Geostatistical Analyst مصطفی شعبانی 0 1,287 ۰۸-۳۰-۱۳۹۹، ۰۶:۰۱ ب.ظ
  تئوری مکان یابی مصطفی شعبانی 0 1,406 ۰۸-۲۴-۱۳۹۹، ۰۱:۲۲ ق.ظ
  سیستم تصویر لامبرت مصطفی شعبانی 0 1,451 ۰۸-۱۸-۱۳۹۹، ۰۶:۰۶ ب.ظ
  تحلیل دید مصطفی شعبانی 0 911 ۰۸-۱۳-۱۳۹۹، ۰۹:۲۰ ب.ظ
  GIS برخط (Online GIS) مصطفی شعبانی 0 830 ۰۸-۰۹-۱۳۹۹، ۰۲:۱۹ ق.ظ