ارسالها: 44
موضوعها: 5
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۳
اعتبار:
3
سلام
به نظرم شما لایه کاربری که داری رو تو جی ای اس به kml تبدیل کن بعد ببر تو گوگل ارث اونجا تغییرات رو ببین و رو این لایه اعمال کن
ارسالها: 19
موضوعها: 5
تاریخ عضویت: دى ۱۳۹۳
اعتبار:
1
میشه بیشتر توضیح بدین آخه اینجوری کار نکردم اصلا.ممنون
ارسالها: 44
موضوعها: 5
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۳
اعتبار:
3
من این به ذهنم رسید.چون گفتید که میخواید تو گوگل ارث کاربریهای جدید رو مشخص کنی.من میگم شما که یک لایه کاربری داری اونو به فایلی که گوگل ارث میخونه یعنی (kml ) تبدیل کن، بعئ ببر تو گوگل ارث لایه رو اد کن تا بیوفته تو همون منطقت البته به سیستم ها هم توجه کن ( مثلا هر دو utm باشند).. بعد اینکه اضافه کردی تغییرات معلومه دیگه یه جا باغ بوده مثلا الان شده مسکونی با هر چیز دیگه بعد بیا با ساخت پلیگون این کاربری های جدید رو بکش
ارسالها: 19
موضوعها: 5
تاریخ عضویت: دى ۱۳۹۳
اعتبار:
1
ممنونم ببینم میتونم یا نه.آخه من اصلا کار نکردمبا گوگل ارث
ارسالها: 44
موضوعها: 5
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۳
اعتبار:
3
کاری ندارره حتما میتونی..
ارسالها: 19
موضوعها: 5
تاریخ عضویت: دى ۱۳۹۳
اعتبار:
1
۱۱-۰۶-۱۳۹۳، ۰۴:۰۷ ب.ظ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۰۶-۱۳۹۳، ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط دیانا.)
ممنون.لایه های gisرو اد کنم؟
یعنی نیازی نیست چیزی رو تغغیر بدم
ارسالها: 44
موضوعها: 5
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۳
اعتبار:
3
شما یه لایه کاربری داری احتمالا به فرمت شیپ فایل.. تو جی ای اس از دستور
conversation tools>>to kml>> layar to kml
لایتو به kml تبدیل کن و تو گوگل ارث باز کن
ارسالها: 44
موضوعها: 5
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۳
اعتبار:
3
تو گوگل ارث لایتو باز میکنی بعد روش کلیک میکن میری همون جای مورد نظر...برای اینکه بتونی کاربری های زیر این لایتو ببینی رو ش کلیک راست کن یه کارد باز میشه.. و از قسمت STYLE COLOR >>AREA نوع اون رو outline انتخاب میکنی و ok میکنی