جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید.
برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402
با سلام به دوستان من می خواهم تصویر ماهواره ای یک منطقه را از طریق ENVI فرا خوانی کنم ( مختصات های منطقه را فقط دارم) نحوه فرا خوانی تصویر چگونه است ؟ چطور می توان با کیفیت بالا در GIS فراخوانی کنم؟تشکر از لطف شما؟
(۱۰-۲۴-۱۳۹۲، ۰۷:۵۵ ب.ظ)ganjoor نوشته است: با سلام به دوستان من می خواهم تصویر ماهواره ای یک منطقه را از طریق ENVI فرا خوانی کنم ( مختصات های منطقه را فقط دارم) نحوه فرا خوانی تصویر چگونه است ؟ چطور می توان با کیفیت بالا در GIS فراخوانی کنم؟تشکر از لطف شما؟
سلام دوست عزیز..اگه مختصات دارین بهتره برین از گوگل ارث تصاویرتونو دانلود کنید. من یه فایل آموزشش هم پیوست میکنم.
از سوال شما اینو متوجه شدم که شما تصویر ژئورفرنس نشده دارید که میخواین با نقاط کنترلی ژئورفرنس کنید. شما باید تصویرتون رو با open image تو envi فراخوانی کنید و بعدش ژئورفنسش کنید.
البته به نظر من تو erdas این کار رو انجام بدید راحت تره.