جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی یه نقشه استاندارد
بخدا اصلا قصد توهین ندارم و اصلا هم از این ناراحت نیستم که این نقشه تهیه شده و یکی تهیش کرده از این ناراحتم که سه تا از سازمان ها و پژوهشکده های مهم کشور لوگوشون رو این نقشس آخه اینو کجای دلم بذارممممممممممSad((((((
بیاید باهم مشکلات این نقشه رو که یه دبستانی هم میتونه تهیش کنه بررسی کنیم Smile

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
به نظر من که اصلن نیازی به این کار نیست. یه ضربدر قرمز باید روش کشید.
سرتاپاش اشکاله!
پاسخ
(۰۴-۰۱-۱۳۹۲، ۰۱:۵۱ ب.ظ)فردین آژغ نوشته است: بخدا اصلا قصد توهین ندارم و اصلا هم از این ناراحت نیستم که این نقشه تهیه شده و یکی تهیش کرده از این ناراحتم که سه تا از سازمان ها و پژوهشکده های مهم کشور لوگوشون رو این نقشس آخه اینو کجای دلم بذارممممممممممSad((((((

الآن فقط دارید میگید سرتاپا اشکاله یا می خوایید اشکالاشو برطرف کنید و یکی دیگه بکشید ازش؟
پاسخ
این یه نمونه نقشه اس که من برای یکی از پروژه های دانشگاهم کار کردم.
البته به تناسب میزان اطلاعاتی که لازم بود توش باشه، خیلی ساده اس.
ولی بعدا سعی می کنم از نمونه نقشه های حرفه ای که مربوط به پروژه های کاریم هست رو هم بذارم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
فوق العادس
آفرین
عالییییییییه
این نقشه مال پژوشکده اقلیم شناسیه و کار شما یه کار دانشجوییی
تفاوت رو واقعا باید اینجا احساس کرد
تفاوت یه بنز و یه پیکانهSmile
پاسخ
نته،نته،نته،واقعا جای....داره!یعنی باید داد ازش مجسمه ساخت سر در هر دانشگاه یه دونه نصب کنن!!!!
دوستان افق کاری که می گن، همینه، توجه داشته باشید!!!!
پاسخ
(۰۴-۰۱-۱۳۹۲، ۰۱:۵۱ ب.ظ)فردین آژغ نوشته است: بخدا اصلا قصد توهین ندارم و اصلا هم از این ناراحت نیستم که این نقشه تهیه شده و یکی تهیش کرده از این ناراحتم که سه تا از سازمان ها و پژوهشکده های مهم کشور لوگوشون رو این نقشس آخه اینو کجای دلم بذارممممممممممSad((((((

سلام.جناب آژغ. نقشه که در نگاه اول خیلی ضعیفه. چند تا ایراد از نقشه: راهنمای نقشه که دوتا از رنگهاش ظاهرا بیهوده است.مقیاس خطی نقشه اعدادش اصلا تنظیم نشده و گویا نیست و فونت آن هم افتضاح است(ما فارسی زبانیم). از لحاظ زیبایی هم فوق ضعیف است.کادر بندی نامناسب است. تنوع رنگی پایین.
ضمنا تو 5دقیقه میشه همچین نقشه ای تهیه کرد! اما نقشه اون خانم هم برای یک کار دانشجویی عالیه.
پاسخ
دوستان ازتون خواهش مي كنم دقيقا استانداردها رو اينجا بذارين و با يه مقاله كامل و دقيق علمي دوستان رو ياري رسانيد.
پاسخ
بسیار عالی!!! به نظر منم باید خط قرمز کشید روش
پاسخ
(۰۵-۳۰-۱۳۹۲، ۰۶:۵۶ ب.ظ)کریمی نوشته است:

سلام.جناب آژغ. نقشه که در نگاه اول خیلی ضعیفه. چند تا ایراد از نقشه: راهنمای نقشه که دوتا از رنگهاش ظاهرا بیهوده است.مقیاس خطی نقشه اعدادش اصلا تنظیم نشده و گویا نیست و فونت آن هم افتضاح است(ما فارسی زبانیم). از لحاظ زیبایی هم فوق ضعیف است.کادر بندی نامناسب است. تنوع رنگی پایین.
ضمنا تو 5دقیقه میشه همچین نقشه ای تهیه کرد! اما نقشه اون خانم هم برای یک کار دانشجویی عالیه.

نقشه پر از ایراد هست. خوب امکان داره کسی که ترسیم کرده شاید تازه وارد بوده و نمیشه ازش ایراد گرفت. متاسفانه چرا این ارگانها و سازمانها کارشون رو به همچین شخصی میدن و بدتر از اون تایید میکنن و میدن بیرون.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چرخاندن نقشه در ArcGIS فردین آژغ 0 2,813 ۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  ساخت یک هیلشید واقعگراینه‌تر فردین آژغ 0 1,621 ۰۵-۰۲-۱۳۹۸، ۱۱:۱۲ ق.ظ
  مجموعه ای از کالر رمپ ها فردین آژغ 0 1,356 ۰۸-۲۳-۱۳۹۷، ۰۳:۲۷ ب.ظ
  مجموعه ای از سیمبل های GIS فردین آژغ 0 3,947 ۰۸-۱۹-۱۳۹۷، ۰۱:۴۰ ب.ظ
  درخواست تفکیک زمین mrneamati19 1 1,738 ۰۱-۰۷-۱۳۹۷، ۰۹:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: rawof
  طراحی نقشه parantezbaz 1 2,328 ۰۹-۱۰-۱۳۹۶، ۰۸:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saied94
  کمک جهت پایان نامه coyness 0 1,212 ۰۵-۱۸-۱۳۹۶، ۰۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: coyness
  راهنمایی درباره مشخص کردم مکانها با جی آی اس naserzadeh 6 5,292 ۰۲-۰۴-۱۳۹۶، ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ایلکای
  سیلاب شهری .بابلسر coyness 0 1,267 ۱۰-۲۰-۱۳۹۵، ۰۶:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: coyness
  خروجی گرفتن چند نقشه در یک صفحه farshid1367 2 4,033 ۰۷-۲۰-۱۳۹۵، ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mdaneshgis

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس