جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرمت nc
با سلام خدمت دوستان. من حدود 200 فایل nc از داده های دمای کل جهان دارم. که هر کدام حدود 220 مگابایت حجم دارند. میخواهم همه داده های آن را فراخوانی کنم ممنون میشم اگر در این رابطه راهنمایی کنید که این فایل ها با چه نرم افزاری و چگونه فراخوانی می شوند.
با تشکر
پاسخ
(۰۸-۲۳-۱۳۹۵، ۰۹:۴۷ ب.ظ)maryam m نوشته است: با سلام خدمت دوستان. من حدود 200 فایل nc از داده های دمای کل جهان دارم. که هر کدام حدود 220 مگابایت حجم دارند. میخواهم همه داده های آن را فراخوانی کنم ممنون میشم اگر در این رابطه راهنمایی کنید که این فایل ها با چه نرم افزاری و چگونه فراخوانی می شوند.
با تشکر
با سلام
تا آنجا که بنده اطلاع دارم، فایل هایی با فرمت nc در نرم افزار GRADS باز می شود. حضرتعالی باید با دستوراتی که مخصوص این برنامه است فایل ها را فراخوانی کنید و در آنجا هم می توانید مثلاً فایل دما (air) را به صورت نقشه های خروجی زیبا درآورید و یا این فایل ها را با فرمان مناسب در اکسل باز کنید و سپس در سایر نرم افزارها فراخوانی کنید. فرمان های آن را می توانید در اینترنت به نام آموزش گرادس پیدا کنید. موفق باشید. زارعان
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روش محاسبه معابر بین بلوک های شهری قطعا خوشتون میاد behzad1370 6 6,902 ۰۲-۰۳-۱۴۰۰، ۱۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: محیا صالحی
  آموزش Tracking analyst مصطفی شعبانی 0 1,525 ۱۰-۰۳-۱۳۹۹، ۰۸:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: مصطفی شعبانی
  آموزش فارسی Geostatistical Analyst مصطفی شعبانی 0 1,293 ۰۸-۳۰-۱۳۹۹، ۰۶:۰۱ ب.ظ
  تئوری مکان یابی مصطفی شعبانی 0 1,415 ۰۸-۲۴-۱۳۹۹، ۰۱:۲۲ ق.ظ
  سیستم تصویر لامبرت مصطفی شعبانی 0 1,462 ۰۸-۱۸-۱۳۹۹، ۰۶:۰۶ ب.ظ
  تحلیل دید مصطفی شعبانی 0 917 ۰۸-۱۳-۱۳۹۹، ۰۹:۲۰ ب.ظ
  GIS برخط (Online GIS) مصطفی شعبانی 0 832 ۰۸-۰۹-۱۳۹۹، ۰۲:۱۹ ق.ظ