جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم آموزشی برداشت نقاط بوسیله گوگل ارث و تبدیل اونها به contour روش ساده و جالبیه
Shyزشتی وزیبایی
روزی ادم نادانی که صورت زیبایی داشت به افلاطون که مردی دانشمند بود ،گفت:ای افلاطون،تو مرد زشتی هستی.
افلاطون گفت: عیبی که بود گفتی وآن را به همه نشان دادی،اما انچه که دارم،همه هنر است،ولی تو نمی توانی ان را ببینی،هنر تو همین بود که گفتی،بقیه وجود تو سراسر عیب استو زشتی .بدان که قبل از گفتن تو،خود را در آینه دیده بودم و به زشتی صورت خودم پی برده بودم .بعد از آن سعی کردم وجودم را پر از خوبی و دانش کنم تادو زشتی در یک جا جمع نشود .تو مرد زیبا رویی هستی ،اما سعی کن با رفتار و کار های زشت خود ،این زیبایی را به زشتی تبدیل نکنی.
واقعا لذت بردم یکم طولانی بود ارزش اینو داره بار ها بخونیش و ازش درس بگیریم قطعا شما هم خوشتون اومدهHeartBlush
سلام به دوستان خوبم در این فیلم آموزشی شما با استفاده از گوگل ارث می تونید نقاط برداشت وبا استفاده از نرم افزار TCX و اکسل در نرم افزار GIS نقشه منحنی میزان ها رو ایجاد کنید
لینک فیلم و نرم افزارو هم براتون گذاشتم
روز خوبی داشته باشیننننننننننننننSmileShy
http://s6.picofile.com/file/8240709018/c...h.rar.html

نرم افزار tcx
http://s6.picofile.com/file/8240709326/T...s.zip.html
پاسخ
سپاس وسپاس
پاسخ
ممنونم از توجهتونSmile
پاسخ
سلام من از روی اموزش مراحل رو انجام دادم ولی وقتی فایل اکسل تولید شده رو باز میکنم تا ستون های اضافی رو حذف کنم نمیشه به عبارتی همه ستون ها با هم Merge شدن و نمیشه یک ستون رو حذف کرد و موقع حذف کردن همشون حذف میشن...میشه راهنمایی کنین چیکار باید کنم؟ با تشکر
عکسشم به پیوست گذاشتم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سلام شبتون بخیر مهندس شما وقتی می خواید فایل در tCX ذخیره کنید مرحله اخر اموزش تو این قسمت منظورمه بجای no که تو فیلم نشون داده شما yes بزنید اون موقع از هم جدا می شن موفق باشید ممنونم از توجهتونBlush
پاسخ
(۰۱-۰۶-۱۳۹۵، ۱۲:۲۷ ق.ظ)behzad1370 نوشته است: سلام شبتون بخیر مهندس شما وقتی می خواید فایل در tCX ذخیره کنید مرحله اخر اموزش تو این قسمت منظورمه بجای no که تو فیلم نشون داده شما yes بزنید اون موقع از هم جدا می شن موفق باشید ممنونم از توجهتونBlush
yes زدم ولی درست نشد

فایل اکسل خروجی که مشکل داشت رو به پیوست گذاشتم.. همه اطلاعات تو ستون اول هست و نمیشه پاک کرد
.xls   re.xls (اندازه: 61 KB / تعداد دفعات دریافت: 5)
پاسخ
سلام مهندس وقتتون بخیر مهندس شما تو قسمت که می خواین فایلو بصورت cvs در نرم افزار tcx ذخیره کنید اگه به فیلم دقت کنید تو قسمت اخری که tcx نرم افزار باید فایل yes or no بزنید شما yes رو انتخاب کنید اینطوری نمی شه اگه اینطوری بشه نمی شه درستش کرد شما یس باید انتخاب کنید

اون موقع فایل هارو خودش سوتنی درست می کنه وتو هم نمی رن موفق باشین سوالی باشه در خدمتمBlush
پاسخ
اگه تو قسمت بالا خونده باشین من خدمتتون عرض کرده بودم که من موقع ذخیره کردن yes رو امتحان کردم ولی مشکل همچنان باقی هست و ستون ها جدا نشدن
پاسخ
من با نرم افزار tcx convertor میخوام داده های ارتفاعی رو به صورت جدول اکسل خروجی بگیرم... تو فیلم اموزشی در مرحله اخر من هم no روم زدم و هم yes رو امتحان کردم ولی در هر دو pالت ستون ها بهم مرج شدk و همشون تو یک ستون نشان داده میشن و نمیشه ستون های اضافی رو حذف کرد....چیکار کنم مشکلم حل بشه؟ فایل رو به پیوست قرار دادم...ممنون

فایل‌(های) پیوست شده
.xls   890.xls (اندازه: 23.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 3)
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روش محاسبه معابر بین بلوک های شهری قطعا خوشتون میاد behzad1370 6 6,869 ۰۲-۰۳-۱۴۰۰، ۱۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: محیا صالحی
  آموزش Tracking analyst مصطفی شعبانی 0 1,518 ۱۰-۰۳-۱۳۹۹، ۰۸:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: مصطفی شعبانی
  آموزش فارسی Geostatistical Analyst مصطفی شعبانی 0 1,284 ۰۸-۳۰-۱۳۹۹، ۰۶:۰۱ ب.ظ
  تئوری مکان یابی مصطفی شعبانی 0 1,406 ۰۸-۲۴-۱۳۹۹، ۰۱:۲۲ ق.ظ
  سیستم تصویر لامبرت مصطفی شعبانی 0 1,449 ۰۸-۱۸-۱۳۹۹، ۰۶:۰۶ ب.ظ
  تحلیل دید مصطفی شعبانی 0 909 ۰۸-۱۳-۱۳۹۹، ۰۹:۲۰ ب.ظ
  GIS برخط (Online GIS) مصطفی شعبانی 0 830 ۰۸-۰۹-۱۳۹۹، ۰۲:۱۹ ق.ظ