جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مثل آب خوردن مقالات لاتین وپولی رو دانلود کن تشکر از مهندس عبدالسلام اسماعیل زاده
سلام دوستان صبحتون بخیرShy با توجه به اینکه من خودم دنبال مقالات مکان یابی و... بصورت لاتین بودم وهمون طور که می دونید مقالات قیمتش به دلار ونمی شه راحت دانلودشون کردHuh یک فایلی تو گروهی ارسال شد که خیلی عالیه و زحمت شو مهندس عبدالسلام اسماعیل زاده کشیدن ومن به نوبه خودم از ایشون وتمام افرادی که دارن زحمت می کشن در راه ارتقاء دانش وعلم آموزی ومطالبی که یاد می گیرنو در اختیار دوستان دیگه هم قرار می دن تشکر وقدر دانی می کنم Shyشما با این فایل می تونید از سایت های معروف زیر مقاله و... به راحتی دانلود کنید که من یه بخششو نوشتم
TED Ankara Koleji Kutuphanesi

• EBSCOhost

• Taylor & Francis

• ScienceDirect

• Web of Knowledge

• Britannica School Online
و....
قطعا لذت می برین چون من خودم واقعا لذت بردم ودارم مقالاتمو دانلود می کنم وهر فایل مفیدی خودم یا دوستان دیگه زحمت کشیده باشن حتما براتون می زارم اینم دوستان خوبم بدونید وقتی من از مهندس عبدالسلام اسماعیل زاده تشکر می کنم بخاطر اینه که نمی خوام فایلی که ایشون تهیه کردن مورد سواستفاده افراد سود جوو فرصت طلب قرار بگیره Blush
روزتون عالییییییییییییییییییییییییییییییHeartSmileHeartBlush

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   دانلود_رایگان_مقاله_از_پایگاه_های_عل.rar (اندازه: 373 KB / تعداد دفعات دریافت: 174)
پاسخ
با سلام
ممنون از مطلب مفیدی که گذاشتین.
یه ادرس سایتی هم هست که در زیر لینکش رو گذاشتم . در این سایت هم کلیه مقالات پولی رو میتونید با نوشتن عنوان مقاله ای که میخواین دانلود کنید.
http://www.sci-hub.io/
روزتون بخیر
پاسخ
سلام شبتون بخیر مهندس عیدتون پیشا پیش مبارک سپاس از نظراتتون و لینکی که گذاشتینBlush
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روش محاسبه معابر بین بلوک های شهری قطعا خوشتون میاد behzad1370 6 7,057 ۰۲-۰۳-۱۴۰۰، ۱۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: محیا صالحی
  آموزش Tracking analyst مصطفی شعبانی 0 1,567 ۱۰-۰۳-۱۳۹۹، ۰۸:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: مصطفی شعبانی
  آموزش فارسی Geostatistical Analyst مصطفی شعبانی 0 1,331 ۰۸-۳۰-۱۳۹۹، ۰۶:۰۱ ب.ظ
  تئوری مکان یابی مصطفی شعبانی 0 1,446 ۰۸-۲۴-۱۳۹۹، ۰۱:۲۲ ق.ظ
  سیستم تصویر لامبرت مصطفی شعبانی 0 1,502 ۰۸-۱۸-۱۳۹۹، ۰۶:۰۶ ب.ظ
  تحلیل دید مصطفی شعبانی 0 947 ۰۸-۱۳-۱۳۹۹، ۰۹:۲۰ ب.ظ
  GIS برخط (Online GIS) مصطفی شعبانی 0 850 ۰۸-۰۹-۱۳۹۹، ۰۲:۱۹ ق.ظ