۰۴-۱۴-۱۳۹۳، ۰۱:۰۷ ب.ظ
سلام اقایون مهندس ها به دادم برسید موندم
نمیدونم ایراد چیه
نمیدونم ایراد چیه
جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402
مشکل در ران کردن مارکوف
|
۰۴-۱۴-۱۳۹۳، ۰۱:۰۷ ب.ظ
سلام اقایون مهندس ها به دادم برسید موندم
نمیدونم ایراد چیه
۰۴-۱۴-۱۳۹۳، ۰۲:۰۶ ب.ظ
۰۴-۱۵-۱۳۹۳، ۱۲:۰۴ ب.ظ
2 تا تصویری که معرفی کردید باید قبلا تعداد کلاسهاشون رو یکی کنید.
۰۴-۱۵-۱۳۹۳، ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۰۴-۱۵-۱۳۹۳، ۱۲:۰۴ ب.ظ)nedaei900 نوشته است: 2 تا تصویری که معرفی کردید باید قبلا تعداد کلاسهاشون رو یکی کنید. (۰۴-۱۵-۱۳۹۳، ۱۲:۰۴ ب.ظ)nedaei900 نوشته است: 2 تا تصویری که معرفی کردید باید قبلا تعداد کلاسهاشون رو یکی کنید. خوب میدونم باید یکی باشن ولی خوب چطوری؟؟ من تو ARC GIS برا جفت تصویرهام 4 تا کلاس تعریف کردم اما اینجا نمیدونم چرا برا تعداد کلاس ها و مچ بودنشون ایراد گرفته
۱۰-۰۳-۱۳۹۳، ۰۳:۳۱ ق.ظ
من یک LCM در ادریسی زدم که در اونجادوباره کلاس بندی میکنه و فابل جدیدی از فایل قبلی می سازه که در مارکوف از فابل های جدید که ساخته شده استفاده کنید مشکل رفع میشه- بهتره برا کلاس بندی از خود ادریسی استفاده کنید اینجوری مشکلی هم پیش نمیاد.
nnmisagh@gmail.com
۱۰-۰۳-۱۳۹۳، ۱۲:۱۰ ب.ظ
(۱۰-۰۳-۱۳۹۳، ۰۳:۳۱ ق.ظ)nnmisagh نوشته است: من یک LCM در ادریسی زدم که در اونجادوباره کلاس بندی میکنه و فابل جدیدی از فایل قبلی می سازه که در مارکوف از فابل های جدید که ساخته شده استفاده کنید مشکل رفع میشه- بهتره برا کلاس بندی از خود ادریسی استفاده کنید اینجوری مشکلی هم پیش نمیاد. تصویر بالا رو ببینید موندم چی کار کنم من شهر رو برش دادم اما وقتی میارم تو ادریسی اون قسمت سیاه که هست اونم یه لایه حساب میکنه
شما تصاویر از را gis به ایدریسی انتقال دادید که برای این منظور باید هنگام انتقال سایز تصاویر یعنی تعداد سطر و ستون آنها با هم برابر باشد. یعنی اگر سطر و ستون تصویر اول 350 در 400 هست در بقیه تصاویر هم باید همچین باشند. امتحان کنید احتمالا ایراد از آنجا باشد.
تصویر شما پیوسته است که اون را هم باید تو ایدریسی مجددا طبقه بندی کنید.باید هم سایز نقشه ها و هم تعداد طبقات و ای دی های آنها مثل هم باشند.
۱۰-۰۳-۱۳۹۳، ۰۲:۲۶ ب.ظ
(۱۰-۰۳-۱۳۹۳، ۰۲:۱۰ ب.ظ)vahidm2 نوشته است: شما تصاویر از را gis به ایدریسی انتقال دادید که برای این منظور باید هنگام انتقال سایز تصاویر یعنی تعداد سطر و ستون آنها با هم برابر باشد. یعنی اگر سطر و ستون تصویر اول 350 در 400 هست در بقیه تصاویر هم باید همچین باشند. امتحان کنید احتمالا ایراد از آنجا باشد. خوب چطوری تو ادریسی دوباره طبقه بنی کنم لطفا یادم بدین
۱۰-۰۵-۱۳۹۳، ۰۷:۵۴ ب.ظ
سلام
این لینک ها رو ببینید: http://suoe.ir/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-...-%D9%88-2/ http://suoe.ir/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-...8C-%D9%88/ |
|