جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نصب GIS10.2 در ویندوز 8.1
علت از کار افتادن استارت بد از نصب کامل جی ای اس 10.2 در ویندوز 8.1 چیه؟ یا بهتر بگم هنگامی که میخوام استارت استوپ red بزنم، لایسنس شناسایی نمیشه؟؟Huh
اما همین نرم افزار راحت تو ویندوز 7 نصب شدExclamation
پاسخ
دوست عزیز اگه طبق این آموزش برید بدون مشکل نصب میشه
پس بنابراین ابتداً لایسنس را حذف کنید سپس دوباره نصب کنید و طبق راهنما پیش بروید امیدوارم حل بشه

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   روش کرک.pdf (اندازه: 73.43 KB / تعداد دفعات دریافت: 299)
پاسخ
(۱۲-۲۵-۱۳۹۲، ۰۴:۴۶ ق.ظ)شهرام ملکی نوشته است: دوست عزیز اگه طبق این آموزش برید بدون مشکل نصب میشه
پس بنابراین ابتداً لایسنس را حذف کنید سپس دوباره نصب کنید و طبق راهنما پیش بروید امیدوارم حل بشه

این مراحل رفتم اما بازم مشکل دارهHuh
پاسخ
اگه از این روش نصب کنید نباید مشکلی پیش بیاد مگه اینکه ویندوزت به مشکل خورده باشه
http://forum.arcgis.ir/showthread.php?tid=1753
به جای لعنت فرستادن به تاریکی، شمعی را روشن کن
پاسخ
ُسلام.من gis9.3 در ویندوز 8.1 نصب کردم. ولی چندتا از ایکوناش کار نمیکنه.مثلا وقتی topo raster میکنم برنامه کلا بسته میشه. دلیلش چیه؟؟؟
پاسخ
سلام
من هم در ویندوز 8.1 مشکل شمارو دارم. یعنی استارت بعد از استوپ کردن ازکار می افته.لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
پاسخ
(۰۸-۰۶-۱۳۹۳، ۰۵:۳۳ ب.ظ)javad92 نوشته است: ُسلام.من gis9.3 در ویندوز 8.1 نصب کردم. ولی چندتا از ایکوناش کار نمیکنه.مثلا وقتی topo raster میکنم برنامه کلا بسته میشه. دلیلش چیه؟؟؟

سلام
شما تیک اکستنشن هاتونو توی گزینه tools زدین؟
پاسخ
سلام
من هم در windows8 همین مشکل را داشتم و مشکلم برطرف شد از مسیر زیر میتونید مشکل رو برطرف کنید.
بر روی نرم افزار راست کلیک کنید،پروپرتیس،بر روی پنجره compability بزنید compability mod را بر روی windows7 بگذارید.
پاسخ
دوستان این مشکل برای منم پیش اومده،از همه راهنمایی ها استفاده کردم ولی جواب نگرفتم.اگه شما به جواب رسیدین کمک کنید.موقع نصب جی آی اس 10.2 توی ویندوز 8 ،وقتی میخوام بعد از کپی کردن کرک دوباره لایسنس رو استارت کنم، انجام نمیشه.کمممممممکککک کنید.
پاسخ
(۰۱-۰۶-۱۳۹۴، ۱۱:۰۲ ب.ظ)mh mousavi نوشته است: دوستان این مشکل برای منم پیش اومده،از همه راهنمایی ها استفاده کردم ولی جواب نگرفتم.اگه شما به جواب رسیدین کمک کنید.موقع نصب جی آی اس 10.2 توی ویندوز 8 ،وقتی میخوام بعد از کپی کردن کرک دوباره لایسنس رو استارت کنم، انجام نمیشه.کمممممممکککک کنید.

سلام
تمامی محتویات فایل patch که شامل یک فایل txt و یک فایل .exe هست رو در مکان licence نصب شده کپی کنید؛ پس از کپی کردن در اونجا فایل exe رو اجرا نمایید حالا برید و کلید start رو بزنید. عمل مورد نظر انجام میشه
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Music تراکم کرنل نقاط جرم خیز و همبستگی آن با تراکم جمعیت در منطقه baranazx 0 6,562 ۰۵-۱۴-۱۴۰۲، ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: baranazx
  درج نام برای نقاط mohsen1400 0 15,449 ۱۱-۲۷-۱۴۰۰، ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen1400
  شیپ فایل جزیه هرمز Adel137 3 15,558 ۱۱-۲۴-۱۴۰۰، ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Adel137
Star درخواست شیپ فایل جزیره هرمز+تصویر ماهواره ای elahe.talebi 4 3,736 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Adel137
  محدود کردن کریجینگ به ایران mohsen1400 0 14,661 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۱۲:۴۲ ق.ظ
  محدود کردن کریجینگ به ایران mohsen1400 0 14,865 ۱۱-۲۱-۱۴۰۰، ۱۲:۳۹ ق.ظ
  Geostatistical Analyst mohsen1400 1 15,075 ۱۱-۱۹-۱۴۰۰، ۱۰:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  برطرف نمودن خطای مربوط به عدم شناسایی نقشه dem در محیط GIS hhabibi61 1 15,279 ۱۱-۱۴-۱۴۰۰، ۱۱:۳۰ ق.ظ
  شیپ فایل شهر تهران زهرا2 1 15,659 ۱۱-۰۹-۱۴۰۰، ۱۰:۲۲ ق.ظ
  کهرنکردن قسمت سرچ ارک مپ Gis777 1 15,767 ۰۹-۲۷-۱۴۰۰، ۰۶:۴۱ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس