جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نمایش تصویر گوگل ارث
دوستان سلام
یکی به دادم برسه با این مشکل چیکار کنم؟ چرا تصویر نشون داده نمیشه؟ کجاباید تنظیم کنم؟ تصویر زیر مشکلم رو نشون داده

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(۰۳-۲۱-۱۳۹۳، ۱۱:۰۹ ب.ظ)احمد مرادی نوشته است: دوستان سلام
یکی به دادم برسه با این مشکل چیکار کنم؟ چرا تصویر نشون داده نمیشه؟ کجاباید تنظیم کنم؟ تصویر زیر مشکلم رو نشون داده
سلام
show historical imagery رو خاموش کنید الان تو عکسی که آپلود کردید روشنه!خاموش کنید درست میشه
پاسخ
آقای نوری متاسفانه درست نشد.
پاسخ
(۰۳-۲۲-۱۳۹۳، ۱۰:۵۱ ق.ظ)احمد مرادی نوشته است: آقای نوری متاسفانه درست نشد.

cache رو خالی کنید.اگه درست نشد تمام تنظیمات روrestore to defult کنید
پاسخ
همه این کارا رو قبلا کرده بودم نشد که نشد فک کنم حذفش کنم و دوباره نصب کنم شاید به نتیجه برسم. مرسی آقای نوری بسیار سپاس براگمSmile
پاسخ
اگه از نسخه pro استفاده میکنید نیاز به proxy دارید
به جای لعنت فرستادن به تاریکی، شمعی را روشن کن
پاسخ
ببینید دوست عزیز وقتی شما Google earth pro رو نصب میکنید همراهش سه تا فایل به اسمهای LG Mode و DirectX mode هم نصب میشه. وقتی به هر دلیلی دومی رو انتخاب کنید همچین حالتی برای شما پیش میاد پس بنابراین شما باید دوباره همین رو انتخاب کرده و نرم افزار رو restart کنید در این صورت مشکلتون حل خواهد شد.
موفق باشید.
پاسخ
سلام
این نرم افزار با کارت های گرافیکی Geforce و ATI به درستی کار میکند و شتابدهنده گرافیکی DirectX و از تکنولوژی OpenGL برای رندر کردن تصاویر استفاده مینماید. عدم مطابقت با وضعیت کارت گرافیک هم ممکن است این مشکل را بوجود بیاورد. از آخرین ورژنش استفاده کنید.

دانلود نسخه Pro با لینک مستقیم و حجم 26 مگابایت
دانلود نسخه قابل حمل
دانلود نسخه Pluse با لينك مستقيم با حجم 15 مگابايت
دانلود نسخه قابل حمل

منبع دانلود: soft98.ir
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی جهت حذف عوارض از DEM Zahra530 2 2,437 ۰۸-۱۵-۱۳۹۹، ۰۷:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Zahra530
  چرا مقدار ولیو فایل flow accumulation را در مپ الجبرا عدد 2500=> میزنند؟ kimia352 0 1,319 ۱۲-۰۸-۱۳۹۸، ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia352
  ترکیب لایه های خطی با حفظ ویژگی عرض هر لایه majidzarean 0 1,649 ۰۶-۰۲-۱۳۹۸، ۰۴:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: majidzarean
  نحوه محاسبه درصد پوشش با NDVI kamkar 0 1,697 ۰۸-۱۲-۱۳۹۷، ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: kamkar
  شبکه بندی یک پلیگون و تعیین مختصات جغرافیایی مرکز شبکه ها saharsm 1 2,650 ۰۶-۰۵-۱۳۹۷، ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  کپی کردن از یک line feature در arcgis مثلا به تعداد 50 عدد samaa 2 2,843 ۰۳-۲۶-۱۳۹۷، ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  هزینه پروژه جی آی اس چقدر است؟ کریمی 6 7,623 ۰۳-۲۲-۱۳۹۷، ۰۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: nadiri
  آموزش کار با template rahmati-gis 0 1,792 ۱۱-۲۶-۱۳۹۶، ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati-gis
  حذف نقاط در شیپ فایل rza 4 6,723 ۱۱-۱۸-۱۳۹۶، ۱۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: alish
  قرار دادن عکس هوایی بر روی طرح fariba 1 3,360 ۱۰-۱۷-۱۳۹۶، ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fariba

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید: