جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل لایسنس ابزارها در arc map
سلام
من جدیدا ویندوز عوض کردم Arc GIS 10.2 رو به طور کامل از رو help که گذاشتن نصب میکنم. بعد از باز کردن Arc map می خوام از ابزار که استفاده کنم میگه ابزار لایسنس نشده. ارور زیر رو میده:

Unable to execute the selected tool
You do not have the necessary license to excute the selected tool.
ERROR010096:There is no Spatial Analyst License currently avaliable or enabled.
پاسخ
سلام شبتون بخیر مهندس ببینید شما نسخه ویندوزتونو ننوشتین چون چیزی که خودم تجربه کردم اینه که وقتی جی ای اس 10.2 تو ویندوز 10 نصب می کنید اوایل خوبه ولی بعدا مشکلات و ارور هاییی رو داره نشون می ده که جی ای اس 10.2 با ویندوز 10 هم خوانی نداره من خیلی امتحان کردم ولی به نظر این مشکل در جی ای اس 10.3 برطرف شده ولی به نظرم شما از قسمت customize قسمت extensions تیک ابزار ها رو بزنید مشکلتون بر طرف شه چون ارور اخرتون داره همینو می گه شبتون عالیBlush
پاسخ
سلام. اگه از نصب بودن دات نت فریم ورک 3.5 روی سیستمتون مطمئن هستین پس مشکل در نحوه نصبتونه. روش نصبتون را عوض کنید. در بعضی از روش های نصب دو تا نسخه از AfCore.dll وجود داره که بر حسب 64 یا 32 بیتی بودن ویندوزتون باید از نسخه مربوطه استفاده کنید. اگه اشتباهی فایل های مربوطه را جایگزاری کنید نرم افزار ArcGIS نصب میشه و بالا میاد ولی دستورها به خوبی اجرا نمیشه! امیدوارم توضیحاتم مفید واقع بشه. موفق باشید
پاسخ
نسخه های Arc GIS کرک شده همخوانی کامل با ویندوز دارد احتمالا بایستی شما مشکل داره و ظاهرا اکستنشن مورد نظر شما لایسنس نداره تو فایل کرک

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عملیات ریاضی در raster calculator aminchat 0 2,418 ۱۱-۲۴-۱۳۹۵، ۱۰:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aminchat
  جدا کردن پلیگونها ازهم sedighearvand 0 1,858 ۱۱-۰۹-۱۳۹۵، ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sedighearvand
  نحوه کار نرم افزار StichMap alireza.naghdi 3 3,252 ۰۸-۲۷-۱۳۹۵، ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: monil
  روش نصب ENVI 5 احمد مرادی 4 6,375 ۰۷-۱۳-۱۳۹۵، ۱۱:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: karimitabar
  نحوه ذخیره کردن اطلاعات در جی ای اس khorshid372@Gmail.com 5 11,681 ۰۶-۰۹-۱۳۹۵، ۱۰:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: A Behzadfar
  تبدیل به shape sabernoori92 0 1,710 ۰۳-۲۷-۱۳۹۵، ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sabernoori92
  یک مشکل در بارگذاری فایل erfankt19 0 1,658 ۰۱-۱۲-۱۳۹۵، ۱۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: erfankt19
  سوال : ایجاد یه شبکه grid در آرک yalda 5 5,687 ۰۱-۱۰-۱۳۹۵، ۰۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: melika86
  سوال در مورد جدول توصیفی احمد مرادی 6 4,381 ۰۱-۱۰-۱۳۹۵، ۰۱:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: melika86
  تحلیل نقشه شیب maria_haghyghy 0 2,045 ۰۶-۱۸-۱۳۹۴، ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: maria_haghyghy

پرش به انجمن: