جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تهیه نقش خطر آتش سوزی جنگل با استفاده از روش وgis ahp
عنوان پایانامه کارشناسی ارشدم تهيه نقشه پراكندگي فضايي خطر آتش سوزي جنگل با استفاده از روش تصميمگيري چندمعياره و سامانه
اطلاعات جغرافيايي منطقه ای موردنظر کار کنم برای پیاده سازی آن به روش ahp نیاز به راهنمایی دارم چه اطلاعاتی رو باید جمع اوری کنم در این راستا
باتشکر
پاسخ
با سلام
در خصوص اینکه چه نوع اطلاعاتی رو باید جمع آوری کنید اولا که لازمه رجوع کنید به کارهای قبلی انجام شده. قطعا هر چه مقالات و یا رساله های بیشتری رو مطالعه کنید بهتر میتونید تصمیم بگیرید.همینطور نظر کارشناسان و خصوصا استادتون در این زمینه مهم خواهد بود.
پرواز را به خاطر بسپار...
پرنده مردنیست
پاسخ
با سلام
مقاله ای در همین زمینه در حال انجام هستم.
مقالات انجام شده قبلی رفرنس های بسیار خوبی می باشند اما در مناطق مختلف تغییراتی در معیارها ممکن است مشاهده شود.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله اماکن ورزشی مصطفی شعبانی 0 1,245 ۰۸-۰۲-۱۳۹۹، ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: مصطفی شعبانی
  مقاله تقسیم بندی خودکار املاک شهری با استفاده از GIS مصطفی شعبانی 0 1,065 ۰۸-۰۲-۱۳۹۹، ۰۸:۱۸ ب.ظ
  پیاده سازی شبکه گازی در محیط GIS مصطفی شعبانی 0 1,041 ۰۷-۳۰-۱۳۹۹، ۰۶:۰۳ ب.ظ
  مقاله GIS مصطفی شعبانی 0 594 ۰۷-۳۰-۱۳۹۹، ۰۶:۰۰ ب.ظ
  لیست 60 پایان نامه در زمینه GIS با رویکرد کاربردی در علوم مختلف ali alavi 22 16,784 ۰۷-۱۹-۱۳۹۷، ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  درخواست داده، مقاله و یا "ایده" مرتبط با علوم نظامی MohsenDas 1 1,656 ۰۳-۰۱-۱۳۹۷، ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: مهریزاد
  GIS و مدیریت شهری panel123 0 1,746 ۰۱-۱۱-۱۳۹۷، ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: panel123
  GIS چیست ؟ panel123 0 1,614 ۱۲-۲۱-۱۳۹۶، ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: panel123
  شاخص هندسون marziyeh1989 0 1,904 ۰۸-۰۳-۱۳۹۶، ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marziyeh1989
  انجام پروژه های GIS rahmati_gis 0 1,607 ۰۶-۱۶-۱۳۹۶، ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati_gis

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید: