جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید.
برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402
من این نقشه رو با شیپ فایلهای که تو این سایت بود درست کردم اما میخوام بدونم چطور میتونم مقیاسش رو بدست بیارم میبخشید، اگر راهی هست لطفا راهنماییم کنید.ممنونم ازتون.
موفق باشید
[/code]
با سلام
شما وقتی با هر فایل یا نقشه ای که تو ارک مپ کار میکنید در حالتهای مختلف زوم، مقیاس رو در کادری که کنار علامت زرد رنگ (Add Data) قرار داره نشون میده. از اونجا میتونید مقیاس دلخواه رو انتخاب کنید. همچنین شما میتونید با کلیک راست بر روی نام لایه و پس از اون زدن گزینه Properties در صحفه باز شده همون سر برگ اول (General) در قسمت Scale Range و با فعال کردن گزینه دومی برای نمایش فایلتون حد بالا و پایین تعیین کنید. در واقع مقیاس، در فایل خروجی هست که حائز اهمیته و شما وقتی میخواید خروجی بگیرید میتونید روی یه مقیاس مشخص اون رو فیکس کنید
موفق باشید
لطف بزرگی کردید ممنون از راهنمائیتون راستش من با کوانتوم جی آی اس کار میکنم و خیلی وارد نیستم به جی آی اس ٬تاحالا توجه نکرده بودم که پائین صفحه مقیاس رو مینویسه.
۰۳-۱۷-۱۳۹۳، ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳-۱۷-۱۳۹۳، ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط fare.)
(۰۳-۱۷-۱۳۹۳، ۰۳:۲۱ ب.ظ)tinashaw نوشته است: لطف بزرگی کردید ممنون از راهنمائیتون راستش من با کوانتوم جی آی اس کار میکنم و خیلی وارد نیستم به جی آی اس ٬تاحالا توجه نکرده بودم که پائین صفحه مقیاس رو مینویسه.
تشکر
موفق باشید
خواهش میکنم
البته بالای صفحه نه پایین! همون کنار اد دیتا که گفتم
مقیاس رو با مختصات اشتباه نگیرید...
(۰۳-۱۷-۱۳۹۳، ۰۳:۲۱ ب.ظ)tinashaw نوشته است: لطف بزرگی کردید ممنون از راهنمائیتون راستش من با کوانتوم جی آی اس کار میکنم و خیلی وارد نیستم به جی آی اس ٬تاحالا توجه نکرده بودم که پائین صفحه مقیاس رو مینویسه.
تشکر
موفق باشید
خواهش میکنم
البته بالای صفحه نه پایین! همون کنار اد دیتا که گفتم
مقیاس رو با مختصات اشتباه نگیرید...