جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار تهیه تصاویر ماهواره ای از bing مایکروسافت
(۰۲-۲۰-۱۳۹۲، ۰۳:۵۴ ب.ظ)یاسمن رضائیان نوشته است: این آدرسی که برای نرم افزار گذاشتید مشکل داره. دسترسی به تارنما امکان پذیر نیست! فکر کنم موقعی که گذاشتید مشکل با شرع نداشته. حالا باید چی کار کنم؟

فکر نکنم مشکلی داشته باشه من یک بار دیگه برای اطمینان از اینجا دانلودش کردم فقط کافبه روش کلیک کتید،شاید مشکل از مرورگرتون باشه ترجیحا از Google chrome استفاده کنید.
پاسخ
ببخشید آقا فردین لزوما واسه بهتر شدن کیفیت تصاویر باید از Freegate استفاده کرد یا P siphon هم جواب میده..
مثلا کیفیتش به پای گوگل ارث میرسه یا نه..
در کل یخورده بیشتر توضیح میدی در مورد نحوه ی Set کردن برنامه؟! حالا یا با این یا با اون
همه چی ok شده اما اگه کیفیت عکسا بره بالا محشر میشه..
اول خواستم "کلک رشتی"Cool بزنم از گوگل ارث توی زوم بالا بصورت افقی و عمودی با پوشش مشترک عکس بگیرم و ببرم توی فوتوشاپ یکیش کنمUndecided تا یجای کار رفتم دیدم نه خیلی کار داره بیخیال شدمBig Grin البته با زوم متوسط همین کارو کردم اما با زوم بالا گمونم بالای 1000 تا عکس بخوام که به مکافاتش نمی ارزه!
ممنون که توضیح میدی
*** هر روزی که می آموزم، پی می برم که جاهل ترم!! ***
پاسخ
(۰۲-۲۲-۱۳۹۲، ۰۷:۴۹ ب.ظ)me8rdad نوشته است: ببخشید آقا فردین لزوما واسه بهتر شدن کیفیت تصاویر باید از Freegate استفاده کرد یا P siphon هم جواب میده..
مثلا کیفیتش به پای گوگل ارث میرسه یا نه..
در کل یخورده بیشتر توضیح میدی در مورد نحوه ی Set کردن برنامه؟! حالا یا با این یا با اون
همه چی ok شده اما اگه کیفیت عکسا بره بالا محشر میشه..
اول خواستم "کلک رشتی"Cool بزنم از گوگل ارث توی زوم بالا بصورت افقی و عمودی با پوشش مشترک عکس بگیرم و ببرم توی فوتوشاپ یکیش کنمUndecided تا یجای کار رفتم دیدم نه خیلی کار داره بیخیال شدمBig Grin البته با زوم متوسط همین کارو کردم اما با زوم بالا گمونم بالای 1000 تا عکس بخوام که به مکافاتش نمی ارزه!
ممنون که توضیح میدی

خواهش میکنم وظیمون هرچی یلدیم به بقیه هم انتقال بدیم و ازشون هم یاد بگیریم
تفاوتی نمیکنه از چه فیلتر شکنی استفاده میکنی میکنه ولی مثلا پورت سایفون رو تو تنظیمات 8080 باید بزنی
این تصاویر با تصاویری که گوگل ارث میده فرق دارن در خیلی از موارد هم جدیدتر هستند و هم با کیفیت بیشتر چون از ماهواره بینگ مایکروسافت تهیه میشن
بعضی جاها که کیفیت نداشت از سایر نرم افزارهای دانلود تصاویر ماهواره ای استفاده میکردم
مثل yahoo sattelite downloder
Google sattelite downloader
یا قدیما ار یه نرم افزاری به اسم stichmap استفاده میکردم که لازمش این بود که حتما گوگل ارثت باید نصب باشه کامپیوترت رو استند بای یا اسکرین سیور نره ماوستو تکون ندی اینترنتت قط نشه وخیلی دردسرای دیگه تازه در مقایس وسیع هم خوب جواب نمیداد با همه اینا من از این مایکروسافت یتلایته خیلی راضیم.
مثلا تصویر ماهواره ای قشم رو گرفتم شده 16 گیگ
پاسخ
ممنون
پاسخ
چندباری تست کردم اما کیفیتش فرقی نکرد تا اینکه زوم رو بردم روی 20 اما عکسای سفید میگرفت با عکس دوربین وسطش.. زوم رو آوردم 19 فعلا 7362 عکس گرفته که نسبت به قبلیا خیلی بهتره اما یهو وایساد و Norton بهم پیغام High CPU Usage داد..
تازه سیستم سوار کردم!
حالگیری کرد...
Threads Count یا چیز دیگه رو نباید تغییر داد؟! هر چیزی که کیفیت تصاویر رو بالاتر ببره!
پاسخ
(۰۲-۲۳-۱۳۹۲، ۰۱:۵۹ ق.ظ)me8rdad نوشته است: چندباری تست کردم اما کیفیتش فرقی نکرد تا اینکه زوم رو بردم روی 20 اما عکسای سفید میگرفت با عکس دوربین وسطش.. زوم رو آوردم 19 فعلا 7362 عکس گرفته که نسبت به قبلیا خیلی بهتره اما یهو وایساد و Norton بهم پیغام High CPU Usage داد..
تازه سیستم سوار کردم!
حالگیری کرد...
Threads Count یا چیز دیگه رو نباید تغییر داد؟! هر چیزی که کیفیت تصاویر رو بالاتر ببره!
نه مهرداد جان معمولا رو زوم های پایین تر از 20 جواب میده ولی هرچی آنتی ویروس مانتی ویروس داری فعلا غیر فعال کن Smile
خیللی وقتا شما محدودتون کوچیکه زوم 15 با 19 فرق آنچنانیی نداره فقط تعداد عکسا بالا میره
حالا اگه محدودت کوچیکه با زووم پایین تر (ترجیحا 17) یه امتحان بکن جواب میده
پاسخ
آقا فردین خیلی ممنون
حسابی حال دادی..
هرچندتا در میون یدونه سفید میندازه که مهم نیست..
فقط حالا اینو باید با چی بازش کنم؟! چون پیغام خرابی فایل یا بزرگ بودن فایل رو میده که با این حجم چند گیگی احتمالا مشکل واسه حجمه..
درود و دوصد بدرود!
پاسخ
(۰۲-۲۳-۱۳۹۲، ۰۲:۵۳ ق.ظ)me8rdad نوشته است: آقا فردین خیلی ممنون
حسابی حال دادی..
هرچندتا در میون یدونه سفید میندازه که مهم نیست..
فقط حالا اینو باید با چی بازش کنم؟! چون پیغام خرابی فایل یا بزرگ بودن فایل رو میده که با این حجم چند گیگی احتمالا مشکل واسه حجمه..
درود و دوصد بدرود!

برای سفید انداختنش دوتا راه حل داره
یکی اینکه دو یا چند بار محدودتو دانلود کنی
و عکس های سفید رو که معمولا کم حجم هستند بر اساس حجم مرتب کنی و پاکشون کنی و یکی از دوتا فولدرو داخل اون یکی پیست کنی یه خورده دردسر داره اما انجام دادم
راه حل دومش استفاده از یه نرم افزاریه که به سفارش من یکی از دوستام نوشته که مدیر انجمن برنامه نویسی سایته
اگه اجازه لایسنسشو بده حتما اونم آپ میکنم
عکسهای با حجم بالا رو هم یا با فوتوشاپ باز کن یا پیکاسا یا خودgis
پاسخ
سلام، دو تا سوال، اولیش اینکه kygen این نرم افزار باز نمی شه تو win rar ارور می ده و باز نمی کنه . دوم اینکه به جز فتوشاپ چه نرم افزار هایی دیگه ای می شه برای combin کردن تصاویر مخصوصا تصاویر قدیمی که یک مقدار مشکل پوشش دارند استفاده کرد. آیا از این نرم افزار می شه برای combin کردن تصاویر دیگه استفاده کرد؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نرم افزار arcgis earth - محصول جدید esri دلدار چراغوندي 2 5,548 ۱۲-۰۸-۱۴۰۲، ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: azad110
  فونت های فارسی میکرواستیشن فردین آژغ 0 3,653 ۰۷-۱۴-۱۴۰۰، ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  اکستنشن Archydro برای GIS 10.2 و 10.1 و GIS 9.3 فردین آژغ 11 17,643 ۰۸-۱۵-۱۳۹۹، ۰۲:۲۰ ب.ظ
  برش شیپ فایل با دایره( Cut Polygons With Circle Tool) فردین آژغ 0 1,296 ۰۶-۰۳-۱۳۹۹، ۰۷:۴۹ ب.ظ
  نسخه Google satellite اکستنشن Arcbrutile فردین آژغ 6 2,700 ۰۶-۰۳-۱۳۹۹، ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sasar
  دانلود ArcBruTile 0.8 فردین آژغ 3 4,255 ۰۶-۰۲-۱۳۹۸، ۰۹:۳۷ ب.ظ
  افزونه نقشه گوگل فردین آژغ 0 1,408 ۰۵-۲۰-۱۳۹۸، ۰۷:۲۲ ب.ظ
  نرم افزار خوشه بندی فازی alimoazeni 3 5,951 ۱۲-۰۴-۱۳۹۷، ۰۲:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: e.farhadi71@ut.ac.ir
  نرم افزار stitch maps 2.5 فردین آژغ 0 2,154 ۰۹-۱۰-۱۳۹۷، ۰۷:۰۹ ب.ظ
  arc gis 10.4.1 web adapter کسی داره؟ Rahmatigisnew 0 1,495 ۰۳-۰۳-۱۳۹۷، ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Rahmatigisnew

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس