ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقشه تقسیمات سیاسی کشور
04-18-2014, 06:06 PM
ارسال: #1
نقشه تقسیمات سیاسی کشور
سلام بچه ها

من شدید به نقشه ی تقسیمات سیاسی کشور نیاز دارم .... اگه shp باشه که عالیه .

یه نقشه دارم ولی دریای خلیج فارس و دریای عمان و مازندران رو نداره .

از بچه ها هر کس که نقشه ی کامل تقسیمات کشوری رو داره بزاره خیلی ممنون میشم ؛ فقط یکم عجله دارم .

بازم ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
04-18-2014, 06:50 PM
ارسال: #2
RE: نقشه تقسیمات سیاسی کشور
سلام در این فایل که به صورت فشرده درش آوردم shpFile استانها+دریاها+روستاها+دهستانهای کشور موجود است.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar  Iran Shapfile.rar (اندازه: 19.18 MB / تعداد دفعات دریافت: 311)
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
05-04-2014, 06:09 PM
ارسال: #3
با تشکر

میشه لطفا تقسیمات شهرستانهای استانها رو هم بزارید ممنون میشم . البته اگه برای سال 92 باشه خیلی خوبه !
ممنون
05-06-2014, 05:13 PM
ارسال: #4
کسی تقسیمات سیاسی کشور به تفکیک شهرستان در هر استان رو نداره ؟؟؟

تا یکی دو روز دیگه نیاز مبرم دارم ....

ممنون میشم اگه همکاری کنید .. . سپاس
05-07-2014, 08:44 PM
ارسال: #5
کسی نیست که نقشه تقسیمات سیاسی شهرستان های هر استان رو داشته باشه ؟!؟!؟!؟!

ممنون میشم اگه دارین بزارید ...
05-07-2014, 10:05 PM
ارسال: #6
سلام دوباره متاسفانه من نقشه جدید تقسیم بندی شهرستانهای کشور رو ندارم امیدوارم این بدردت بخوره مال سال 1389 هستش

فایل‌(های) پیوست شده
.rar  shahrestan layer.rar (اندازه: 3.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 98)
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
05-10-2014, 09:29 AM
ارسال: #7
ممنون آقای ملکی

ولی 89 خیلی قدیمیه خیلی از شهرستان ها رو نداره !!!
11-16-2014, 04:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-16-2014 04:08 PM، توسط torki.)
ارسال: #8
سلام دوستان

خواهش میکنم اگه از دوستان کسی شیپ فایل تقسیمات سیاسی کشور را در سطح بخش و شهرستان به صورت پلی گون و شهرها رو به صورت پوینت تا سال 1392 رو داره برام بزاره ..

کمک بزرگی در حق من میکنید..

ممنون
12-27-2016, 02:35 AM
ارسال: #9
تشکر و سپاس
12-28-2016, 10:01 AM
ارسال: #10
کنترل کیفیت در *****
مروزه وجود واحد کنترل کیفیت در پروژه های ***** از اهمیت ویژه ای برخوردار است هنگامی که شما پروژه ای را در دست میگیرید نحوه رسیدن به خواسته های سفارش دهنده پروژه گاه بدون ابزارهای اصولی و بکار گیری سیکلهای کاری حرفه ای نتیجه لازم را دست نیافتنی میکند در نقطه مقابل وجود واحد… ادامه مطلب »
ضرورت استفاده از *****
نرم افزار *****

امروزه ضرورت استفاده از ***** اینترنت بر کسی پوشیده نیست، وب سایت ها ابزار های مناسبی جهت رسیدن به جواب سوالات و نیاز های روزمره هستند آنها در هرجای دنیا و هر ساعت از شبانه روز که بخواهید با انبوهی از اطلاعات در اختیار کاربران هستند. در سالهای اخیر وب سایت ها جنبه های… ادامه مطلب »
اهمیت ***** در شبکه های اجتماعی
***** و شبکه اجتماعی

در ***** باید اصول خاصی رعایت شود که اگر تمامی آنها به درستی در طراحی وب سایت شما رعایت شود میتواند باعث شود که خیلی زود بتوانید آمار دنبال کنندگان یا به نوعی فالوور های خود را زیاد کنید و از این طریق برای خود درآمدی داشته باشید که قبلا در مورد اشتباهات رایج… ادامه مطلب »
طراحی وب سایت و تاثیرات منفی خرید لینک
خرید لینک

خرید لینک به عنوان آسان ترین راهی که میتواند به طراحی وب سایت شما کمک کند به سرعت در صدر نتایج گوگل قرار بگیرید شناخته میشود.اما فقط زمانی کاربرد دارد که شما بودجه خوبی برای سئو ***** خود درنظر گرفته باشید و این در حالی است که خرید لینک بر خلاف الگوهای طبیعی سئو… ادامه مطلب »
استفاده از بوت استرپ در *****
بوت استرپ در *****

در گذشته خواندید که استفاده از بوت استرپ در ***** بسیار کاربردی است و در سایتهای جدید که به صورت واکنش گرا طراحی میشوند حتما باید از این تکنولوژی استفاده کنید و همانطور که میدانید استفاده از موبایل , تبلت و حتی تلویزیون های هوشمند برای وب گردی بسیار متداول شده و دیگر مانند… ادامه مطلب »
***** در سال ۱۳۹۵

با عرض تبریک سال ۱۳۹۵ به تمامی هم وطنان عزیز و آرزویی سالی خوش در این مقاله از ***** قصد داریم به اهمیت پروسه ***** در سال جدید و نقش طراحی وب سایت در رونق کسب و کار است. در گذشته مقالاتی در مورد تفاوت ui و ux در ***** و همچنین… ادامه مطلب »
***** و استاندارد های صفحات فرود

امروزه به ***** و پروسه آن بخشی با نام صفحات فرود یا Landing Page اضافه شده که وظیفه این صفحات معرفی یک خدمت یا محصول به بازدیدکنندگان است. معمولا صفحات فرود در منوی اصلی سایتها وجود ندارند و اگر کاربری مستقیما به صفحه اصلی سایت یا فروشگاه اینترنتی شما برود هیچ اثری از صفحه… ادامه مطلب »
تفاوت ui با ux در *****
ui در *****

در مجموعه مقالاتی که تا امروز در ضمینه ***** و شرایط و استانداردهای مربوط به آن نوشتیم حتما خوانده اید که چه زبانهای برنامه نویسی برای ***** وجود دارد و چه شرایطی باید برای ***** رعایت شود از جمله انتخاب رنگها در طراحی وب سایت و اینکه آیا ***** مهم است… ادامه مطلب »
چرا ***** ما شکست میخورد
web-design

برای داشتن یک ***** موفق همانطور که در گذشته مطالبی نوشتیم باید اصولی رعایت شود تا نتیجه ***** مطلوب باشد و بتوانید با آن به کاسبی آنلاین خود رونق دهید و درآمدی داشته باشید زیرا هدف تمامی افراد از راه اندازی یک سایت اینترنتی کسب درآمد از طریق سایت با روش فروش کالا… ادامه مطلب »
برای کاهش حجم ***** چکار باید بکنیم
***** کم حجم

یکی از نکات بسیار مهمی که توسط اکثریت افرادی که قصد ***** و راه اندازی یک سایت شخصی دارند به فراموشی سپرده شده حجم سایت و سبک بودن ***** است,مدیران سایت ها بیشتر تمایل به داشتن سایت زیبا از نظر گرافیکی دارند و فکر میکنند هرچه سایتشان ظاهر زیباتری داشته باشد در عمل… ادامه مطلب

لینک منبع:***** فراکارانت

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

علاقه مندی هادرباره ماامکانات وبسایت
Persian Translation by MyBBIran.com - Ver: 4.0