جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقشه GIS انقلاب
سلام دوستان . خسته نباشید . من نقشه GIS میدون انقلاب رو میخواستم . از 12 فروردین تا جمالزاده.
ممنون میشم اگه کسی داره منو راهنمایی کنه. ترجیحا مسیر مترو کاربری اراضی و محدوده ها و ... معلوم باشه .

خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید.
با تشکر. پیروز
پاسخ
سلام وقت بخیر مهندس شما می تونید اگه لایه رو پیدا نکردین از سایت osm مسیر هارو لایه ش رو دانلود کنید سپس با استفاده از گوگل ارث پلی گون هاتونو بصورت kml ذخیره بعد وارد محیط جی ای اس کنید خودتون می تونید راحت لایه رو ایجاد کنین البته اگه لایه رو بدست نیاوردین
روزتون عالییییییییییییییییییییییییییییییییییBlush
پاسخ
(۱۲-۲۷-۱۳۹۴، ۰۳:۵۴ ب.ظ)behzad1370 نوشته است: سلام وقت بخیر مهندس شما می تونید اگه لایه رو پیدا نکردین از سایت osm مسیر هارو لایه ش رو دانلود کنید سپس با استفاده از گوگل ارث پلی گون هاتونو بصورت kml ذخیره بعد وارد محیط جی ای اس کنید خودتون می تونید راحت لایه رو ایجاد کنین البته اگه لایه رو بدست نیاوردین
روزتون عالییییییییییییییییییییییییییییییییییBlush

سلام آقا بهزاد عزیز
از آشناییتون خوشحالم دوست عزیز
آین کاری که فرمودید جایی آموزشش هست ؟
هرکاری لازم باشه انجام میدم چون خیلی احتیاج فوری دارم و GIS هم کار نکردم تاحالا.
ممنونم ازتون
پاسخ
سلام منم از اشنایی با شما خوشحالم مهندس این کارهایی که گفتم آموزش دقیق به این شکل نیست رقومی کردن کار با گوگل ارث و کار با نرم افزار GIs ولی وقتی می گید جی ای اس کار نکردم این کارو سخت تر می کنه بازم اگه سوالی باشه من در خدمتمSmile
پاسخ
سلام دوستان
کسی نیست یکم به ما کمک کنه ؟
با تشکر.
پاسخ
مهندس سلام عیدتون مبارک مهندس اگه شما نقشه رو تهیه کنید می تونید با برداشت میدانی آمار طبقاتو بدست بیارید ولی مهم تر از همه اول ایجاد لایه محدوده ای که می خواین اگر اونو بدست بیارین بعدش با برداشت میدانی خودتون می تونید طبقات بهش اعمال کنید.
شب خوبی داشته باشین.
پاسخ
(۰۱-۰۱-۱۳۹۵، ۱۱:۴۱ ب.ظ)behzad1370 نوشته است: مهندس سلام عیدتون مبارک مهندس اگه شما نقشه رو تهیه کنید می تونید با برداشت میدانی آمار طبقاتو بدست بیارید ولی مهم تر از همه اول ایجاد لایه محدوده ای که می خواین اگر اونو بدست بیارین بعدش با برداشت میدانی خودتون می تونید طبقات بهش اعمال کنید.
شب خوبی داشته باشین.

سلام مهندس عید شما هم مبارک باشه
آره تعداد طبقات رو میتونم یک روزه در بیارم وارد نقشه کنم. ولی الان بیشتر نقشه اون محدوده رو میخوام که متاسفانه مثل اینکه اصلا نیست .
با تشکر
پاسخ
سلام مهندس شبتون بخیر با روشی که بهتون گفتم یکم همت کنید می تونید نقشه رو ایجاد کنید ولی باید به جی ای اس وارد باشین و گوگل ارث موفق باشینBlush
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمونه SYMBOLOGY طرح تفصیلی فردین آژغ 0 14,906 ۰۴-۰۶-۱۴۰۱، ۰۳:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  عکس هوایی تهران شهریور 1319 فردین آژغ 0 9,425 ۰۹-۰۲-۱۴۰۰، ۰۳:۵۶ ب.ظ
  شیپ فایل جاذبه توریستی استانها f.ghazi 0 2,036 ۰۳-۲۵-۱۴۰۰، ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: f.ghazi
  دیتاها و آموزش Spatial Analyst مصطفی شعبانی 0 1,302 ۱۰-۰۳-۱۳۹۹، ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: مصطفی شعبانی
  شیپ فایل مکزیک مصطفی شعبانی 0 971 ۰۸-۱۲-۱۳۹۹، ۰۲:۴۱ ق.ظ
  ایران مصطفی شعبانی 0 1,302 ۰۸-۱۲-۱۳۹۹، ۰۲:۳۴ ق.ظ
  دیتاهای مورد نیاز برای تمرین کردن تحلیل شبکه مصطفی شعبانی 0 933 ۰۸-۰۱-۱۳۹۹، ۰۲:۲۷ ق.ظ
  اکستنشن XGArcAppsSP فردین آژغ 1 2,130 ۰۴-۱۸-۱۳۹۹، ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: نسرین۵۲۹۱
  درخواست شیپ فایل تراکم جمعیتی شهرهای ایران hsoft 0 2,076 ۰۴-۱۴-۱۳۹۸، ۱۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hsoft
  حوضه و زیر حوضه های آبریز کشور فردین آژغ 0 1,774 ۱۲-۰۵-۱۳۹۷، ۰۱:۵۹ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس