جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقشه gis
کمک.?
پاسخ
سلام
من نقشه رو پیوست کردم، آیا همچین نقشه ایی مدنظرتون بود؟ البته رزولیشن رو پایین (300)گذاشتم چون حجم رزولیشن 600 حدود 70 مگ شد. میشه تا 600 هم گذاشت و تصویر باکیفیت داشت. هدفم دیدن نقشه بود.
باز هم میشه تغییراتی را اعمال کرد مثلا میشه سایز نفاط رو کوچک کرد یا رنگشون رو براای کاربری های مختلف، متنوع کرد، راهنمای نقشه گذاشت . ..

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   Untitled1.rar (اندازه: 16.26 MB / تعداد دفعات دریافت: 31)
پاسخ
(۰۵-۱۳-۱۳۹۴، ۱۲:۲۵ ق.ظ)m.badsar نوشته است: سلام
من نقشه رو پیوست کردم، آیا همچین نقشه ایی مدنظرتون بود؟ البته رزولیشن رو پایین (300)گذاشتم چون حجم رزولیشن 600 حدود 70 مگ شد. میشه تا 600 هم گذاشت و تصویر باکیفیت داشت. هدفم دیدن نقشه بود.
باز هم میشه تغییراتی را اعمال کرد مثلا میشه سایز نفاط رو کوچک کرد یا رنگشون رو براای کاربری های مختلف، متنوع کرد، راهنمای نقشه گذاشت . ..

سلام آقای مهندس ممنوع زحمت کشیده بودید ولی متاسفانه من هر کاری که کردم موفق نشدم نقشه را دانلود و باز کنم و مشاهده کنم . من در داخل این نقشه میخواهم پهنای معابر بیشتر شود و نام معابر نیز بزرگتر شود مرسی
fariba.yekta@yahoo.com
پاسخ
سلام.
نقشه رو ایمیل کردم.
پاسخ
(۰۵-۱۵-۱۳۹۴، ۰۱:۰۰ ق.ظ)fariba نوشته است:

سلام آقای مهندس ممنوع زحمت کشیده بودید ولی متاسفانه من هر کاری که کردم موفق نشدم نقشه را دانلود و باز کنم و مشاهده کنم . من در داخل این نقشه میخواهم پهنای معابر بیشتر شود و نام معابر نیز بزرگتر شود مرسی
fariba.yekta@yahoo.com

ممنوع
پاسخ
(۰۵-۱۸-۱۳۹۴، ۱۱:۳۹ ق.ظ)fariba نوشته است:
(۰۵-۱۵-۱۳۹۴، ۰۱:۰۰ ق.ظ)fariba نوشته است:

fariba.yekta@yahoo.com

ممنوع
سلام بر دوستان عزیز من نقشه شهر را که میخواهم پرینت بگیرم میخواهم به صورت نقشه زیر باشد من هر کاری که در gis انجام دادم که تمام سطح نقشه به این صورت باشد موفق نشدم از دوستان اگر کسی میتواند در این مورد کمکم کند ممنوع میشوم مرسی

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سلام فایلتون رو دانلود کنید .فکر نکنم دیگه مشکلی داشته باشه!

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   map1.pdf (اندازه: 674.66 KB / تعداد دفعات دریافت: 11)
پاسخ
(۰۵-۲۰-۱۳۹۴، ۰۳:۲۵ ب.ظ)سامان نوری نوشته است: سلام فایلتون رو دانلود کنید .فکر نکنم دیگه مشکلی داشته باشه!
سلام آقای مهندس ممنوع. من هر کاری کردم موفق نشدم فایل را دانلود کنم اگر امکانش هست ایمیل کن مرسی.fariba.yekta@yahoo.com
پاسخ
فایل مشکل دانلود نداره!شما وقتی سایت انجمن رو باز میکنید قبل از دانلود باید با یوزر و پس خودتون وارد شوید تا بعدا با مشکل دانلود مواجه نشید.
به ایمیلتون ارسال شد.لطفا چک کنید ببینید درسته!!!
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی جهت حذف عوارض از DEM Zahra530 2 2,437 ۰۸-۱۵-۱۳۹۹، ۰۷:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Zahra530
  چرا مقدار ولیو فایل flow accumulation را در مپ الجبرا عدد 2500=> میزنند؟ kimia352 0 1,319 ۱۲-۰۸-۱۳۹۸، ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia352
  ترکیب لایه های خطی با حفظ ویژگی عرض هر لایه majidzarean 0 1,649 ۰۶-۰۲-۱۳۹۸، ۰۴:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: majidzarean
  نحوه محاسبه درصد پوشش با NDVI kamkar 0 1,697 ۰۸-۱۲-۱۳۹۷، ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: kamkar
  شبکه بندی یک پلیگون و تعیین مختصات جغرافیایی مرکز شبکه ها saharsm 1 2,650 ۰۶-۰۵-۱۳۹۷، ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  کپی کردن از یک line feature در arcgis مثلا به تعداد 50 عدد samaa 2 2,843 ۰۳-۲۶-۱۳۹۷، ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  هزینه پروژه جی آی اس چقدر است؟ کریمی 6 7,623 ۰۳-۲۲-۱۳۹۷، ۰۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: nadiri
  آموزش کار با template rahmati-gis 0 1,792 ۱۱-۲۶-۱۳۹۶، ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati-gis
  حذف نقاط در شیپ فایل rza 4 6,723 ۱۱-۱۸-۱۳۹۶، ۱۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: alish
  قرار دادن عکس هوایی بر روی طرح fariba 1 3,360 ۱۰-۱۷-۱۳۹۶، ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fariba

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید: