جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوشتن کتاب
دوستان عزیز
کسانی که مطلب علمی مرتبط با علوم زمین و معماری و شهرسازی و جغرافیا دارند و تمایل دارند به نوشتن کتاب اعلام کنند تا با همکاری هم بتونیم کناب در زمینه های مرتبط بنویسیم اگه مطالب علمی و ارزش چاپ رو داشته باشه مشکل انتشارات و چاپ نداریم و براحتی چاپ میکنیم
پاسخ
سلام من دنبال اینم که چند نفر جمع شوسم و کتاب الفبای gisرا ترجمه نماییم
نخند, گریه نکن , فقط بیاندیش
پاسخ
(۰۷-۱۷-۱۳۹۲، ۱۲:۳۴ ب.ظ)ganjoor نوشته است: سلام من دنبال اینم که چند نفر جمع شوسم و کتاب الفبای gisرا ترجمه نماییم

فکر خوبی هست بهتر یه گروه کاری برا این زمینه تو انجمن تشکیل بیدن
البته بنده به شخصه وقت خیلی کم میارم کارهای پژوهشی فرصت ترجمه رو نمیده اما اگه از دوشتان بخوان گروهی کار کنن خوبه
پاسخ
سلام منم در حال حاضر در رابطه با پدافند غیر عامل مطالبی را جمع آوری میکنم.
پاسخ
(۰۷-۱۷-۱۳۹۲، ۱۲:۳۴ ب.ظ)ganjoor نوشته است: سلام من دنبال اینم که چند نفر جمع شوسم و کتاب الفبای gisرا ترجمه نماییم

سلام
من هستم اگه میتونی اصل کتاب و بذار ببینم . منتظرم .

(۰۷-۲۰-۱۳۹۲، ۱۲:۳۶ ب.ظ)nasringanji نوشته است: سلام منم در حال حاضر در رابطه با پدافند غیر عامل مطالبی را جمع آوری میکنم.

سلام ضمن خسته نباشید اگه مایل باشید منم دوست دارم تو این زمینه همکاری کنم . فقط می خوام بدونم چه کارایی کردین منظورم کلیات اونه. آخه من مطالب زیادی راجب پدافند غیر عامل تهیه کردم در بعضی ابعاد هم خیلی تخصصیه . می خوام داشته هامونو به اشتراک بذاریم اگر موافق باشید .
ممنون منتظر جوابتون هستم .

(۰۷-۱۷-۱۳۹۲، ۰۲:۴۰ ق.ظ)geoscir نوشته است: دوستان عزیز
کسانی که مطلب علمی مرتبط با علوم زمین و معماری و شهرسازی و جغرافیا دارند و تمایل دارند به نوشتن کتاب اعلام کنند تا با همکاری هم بتونیم کناب در زمینه های مرتبط بنویسیم اگه مطالب علمی و ارزش چاپ رو داشته باشه مشکل انتشارات و چاپ نداریم و براحتی چاپ میکنیم

دوست عزیر اگه میشه یه کم ریزتر بشین . عنوان ها خیلی کلی هستن . زمینه هارو اعلام کنین خوشحال میشم یه فعالیتی انجام بدم .
پاسخ
سلام
من در رابطه با سیستم های حامی تصمیم گیری مکانی، وب سرویس های مکانی، استاندارد های OGC و مدیریت آب گرفتگی و سیلاب های شهری آماده ی همکاری هستم.
پاسخ
با سلام
لطفا اگه تمایل به نوشتن کتاب در مورد پدافند غیر عامل دارید با ایمیل بنده مکاتبه کنید
در ضمن اگه عنواین کلی هست بخاطر اینه که همه بتونن نظر بدن وگرنه اگه تخصص خاصی دارید اعلام کنید تا برری بشه
geoscir@gmail.com

با سلام
لطفا اگه تمایل به نوشتن کتاب در مورد پدافند غیر عامل دارید با ایمیل بنده مکاتبه کنید
در ضمن اگه عنواین کلی هست بخاطر اینه که همه بتونن نظر بدن وگرنه اگه تخصص خاصی دارید اعلام کنید تا برری بشه
geoscir@gmail.com
پاسخ
[quote='geoscir' pid='2572' dateline='1383292415']
با سلام
geoscir@gmail.com

سلام
من وقتی پیام رو به شما ارسال میکنم پیغام میده صندوق ورودی شما فضای خالی نداره
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کتاب ArcGIS for Desktop Cookbook مصطفی شعبانی 0 1,270 ۰۸-۰۶-۱۳۹۹، ۰۳:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: مصطفی شعبانی
  کتاب ArcGIS By Example مصطفی شعبانی 0 591 ۰۸-۰۴-۱۳۹۹، ۰۱:۲۸ ق.ظ
  کتاب Understanding Map Projections مصطفی شعبانی 0 946 ۰۸-۰۲-۱۳۹۹، ۰۸:۲۷ ب.ظ
  کتاب Using ArcMap مصطفی شعبانی 0 585 ۰۸-۰۲-۱۳۹۹، ۰۸:۲۵ ب.ظ
  کتاب کاربردی سنجش از دور در کشاورزی فردین آژغ 0 1,515 ۰۹-۲۴-۱۳۹۷، ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  کتاب Administering ArcGIS for Server: Installing and configuring ArcGIS for Server to فردین آژغ 0 1,326 ۰۹-۲۱-۱۳۹۷، ۱۱:۵۱ ق.ظ
  کتاب Building Web Applications with ArcGIS: tion froBuild an engaging GIS Web applica فردین آژغ 0 1,184 ۰۹-۱۹-۱۳۹۷، ۰۳:۱۴ ب.ظ
  کتاب Geo-Business GIS in the Digital Organization فردین آژغ 0 1,008 ۰۹-۱۹-۱۳۹۷، ۰۲:۵۲ ب.ظ
  کتاب ArcPy and ArcGIS – Geospatial Analysis with Python فردین آژغ 0 1,058 ۰۹-۱۹-۱۳۹۷، ۰۲:۲۸ ب.ظ
  کتاب Python For ArcGIS فردین آژغ 0 1,153 ۰۹-۱۹-۱۳۹۷، ۰۲:۱۷ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس