جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسندگان مقاله
دوستان اگه تعداد نویسندگان مقاله زیاد باشه ایا از امتیاز آن کم میشود یا نه ، منظور امتیاز علمی مقاله اخه مقاله بنده در سیوسلیکا پذیرفته شده و استاد بنده پیشنهاد داده من اسم یکی از دانشجویان را درمقاله خود بنویسم و ایشون هم اسم بنده را در مقاله خود بنویسند. نظرشما چیه
پاسخ
(۰۳-۰۸-۱۳۹۴، ۰۷:۴۱ ب.ظ)afcafcafcafc نوشته است: دوستان اگه تعداد نویسندگان مقاله زیاد باشه ایا از امتیاز آن کم میشود یا نه ، منظور امتیاز علمی مقاله اخه مقاله بنده در سیوسلیکا پذیرفته شده و استاد بنده پیشنهاد داده من اسم یکی از دانشجویان را درمقاله خود بنویسم و ایشون هم اسم بنده را در مقاله خود بنویسند. نظرشما چیه

من شنیدم مث اینکه جدیدا هرچی تعداد نویسنده های یه مقاله بیشتر باشه امتیازش بیشتره..ولی شنیدم مطمین نیستم.ولی به نظر عاقلانه میاد دیگه انگار شما دوتا مقاله نوشتین.
پاسخ
تشکر از نظرشما
پاسخ
سلام
بستگی داره برای چه کاری بخواهید، اما برای برخی کارها فقط تعداد مقالات مهم است. معمولا کلیه مقالات همایشی در سیویلیکا نمایه می شوند. اگر برای نمره پایان نامه بخواهید معمولا نفر چندم تفاوتی ندارد و تعداد مهم است
ولی اگر هیات علمی دانشکاه باشید و بخواهید ارتقا بگیرید امتیاز نفرات به ترتیب از نفر اول به آخر معمولا کم می شود.
پاسخ
[quote='محمد عباسی' pid='10101' dateline='1433002503']
سلام
بستگی داره برای چه کاری بخواهید، اما برای برخی کارها فقط تعداد مقالات مهم است. معمولا کلیه مقالات همایشی در سیویلیکا نمایه می شوند. اگر برای نمره پایان نامه بخواهید معمولا نفر چندم تفاوتی ندارد و تعداد مهم است
ولی اگر هیات علمی دانشکاه باشید و بخواهید ارتقا بگیرید امتیاز نفرات به ترتیب از نفر اول به آخر معمولا کم می شود.
[/quot
عباسی جان به نظر شما ایا مقاله نوشتن ارزش هزینه پرداخت کردن داره، منظورم اینه که ایا مقالاتی که تحت حمایت سیویلیکا هستند چقدرارزش دارن؟؟؟
سوال دوم اینکه ایا اگه بنده در مورد مکانیابی چند مقاله با چند روش مختلف بنویسم ایا ارزش اینو داره که هزینه بالای 100000 تومن براش پرداخت کرد یا نه؟؟
پاسخ
سلام
به نظر من واسه شروع کار و نوشتن مقالات ابتدایی هزینه اشکال نداره اما از یه تعداد مقاله(منظورم مقالات همایشی و کنفرانسی یا مقالات سیویلیکاست) از اونجا که واسه امتیاز دهی یک سقف خاص داره دیگه شاید ارزش هزینه کردن نداشته باشه مثلا شما تا ده مقاله که کار کردین کافیه وبهتره فکر ای اس ای و پژوهشی باشین
پاسخ
[quote='RS_girl' pid='10114' dateline='1433090943']
سلام
به نظر من واسه شروع کار و نوشتن مقالات ابتدایی هزینه اشکال نداره اما از یه تعداد مقاله(منظورم مقالات همایشی و کنفرانسی یا مقالات سیویلیکاست) از اونجا که واسه امتیاز دهی یک سقف خاص داره دیگه شاید ارزش هزینه کردن نداشته باشه مثلا شما تا ده مقاله که کار کردین کافیه وبهتره فکر ای اس ای و پژوهشی باشین
[/quo

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استخدام زمین شناس فردین آژغ 0 1,912 ۰۹-۲۱-۱۳۹۹، ۱۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  کارشناس ارشد محیط زیست+استخدام فردین آژغ 0 1,030 ۰۹-۱۹-۱۳۹۹، ۱۰:۴۷ ب.ظ
  آگهی_همکاری فردین آژغ 0 1,144 ۰۹-۱۵-۱۳۹۹، ۱۱:۴۰ ق.ظ
  #فرصت_شغلي فردین آژغ 0 657 ۰۹-۱۴-۱۳۹۹، ۱۰:۲۹ ب.ظ
  آگهی_استخدام موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو فردین آژغ 0 812 ۰۹-۱۳-۱۳۹۹، ۰۶:۳۶ ب.ظ
  آگهی_استخدام فردین آژغ 0 672 ۰۹-۰۹-۱۳۹۹، ۰۷:۴۵ ب.ظ
  #جذب نیرو فردین آژغ 0 821 ۰۹-۰۹-۱۳۹۹، ۱۲:۲۳ ب.ظ
  آگهی_استخدام فردین آژغ 0 707 ۰۹-۰۹-۱۳۹۹، ۱۲:۲۱ ب.ظ
  استخدام اذین عزیزی 0 1,042 ۰۳-۰۵-۱۳۹۸، ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: اذین عزیزی
  استخدام کارشناسی شهرسازی یا برنامه ریز شهری با تخصص GIS و CAD فردین آژغ 0 1,387 ۱۱-۰۷-۱۳۹۷، ۱۱:۵۲ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس