جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری درنوشتن مقاله
دوستان بنده در پایان نامه خودم مکانیابی جهت توسعه شهر با مدل ahp-fuzzyرا کار کردم و 20 گرفتم و یک مقاله هم در کنفرانس ملی عمران، معماریو توسعشهری ارائه کردم که پذیرفته شده ، حلا دنبال کسی هستم که باهم یه مقاله بنویسیم لطفا تخضض و ایده خود را بیانکنید و بگید چی کار کردید.
پاسخ
سلام
شما عنوان پایان نامه و اینکه مقاله رو در چه سطحی و برای کجا می خواید آماده کنید رو اعلام نکردید...
پاسخ
(۰۳-۱۰-۱۳۹۴، ۰۱:۵۴ ق.ظ)afcafcafcafc نوشته است: دوستان بنده در پایان نامه خودم مکانیابی جهت توسعه شهر با مدل ahp-fuzzyرا کار کردم و 20 گرفتم و یک مقاله هم در کنفرانس ملی عمران، معماریو توسعشهری ارائه کردم که پذیرفته شده ، حلا دنبال کسی هستم که باهم یه مقاله بنویسیم لطفا تخضض و ایده خود را بیانکنید و بگید چی کار کردید.

سلام، در چه زمینه ای مقالتون می خواعید باشد؟
پاسخ
(۰۳-۱۰-۱۳۹۴، ۰۲:۳۳ ب.ظ)anis نوشته است: سلام
شما عنوان پایان نامه و اینکه مقاله رو در چه سطحی و برای کجا می خواید آماده کنید رو اعلام نکردید...
سلام ببینید بنده تونایی های خودمو اعلام کردم حالا با توجه به دانش همکاری که قرار با هم کار کنیم باید سطح و کنفرانس مورد نظر تعیین بشه.

(۰۳-۱۰-۱۳۹۴، ۰۴:۳۵ ب.ظ)maria_haghyghy نوشته است:
(۰۳-۱۰-۱۳۹۴، ۰۱:۵۴ ق.ظ)afcafcafcafc نوشته است: دوستان بنده در پایان نامه خودم مکانیابی جهت توسعه شهر با مدل ahp-fuzzyرا کار کردم و 20 گرفتم و یک مقاله هم در کنفرانس ملی عمران، معماریو توسعشهری ارائه کردم که پذیرفته شده ، حلا دنبال کسی هستم که باهم یه مقاله بنویسیم لطفا تخضض و ایده خود را بیانکنید و بگید چی کار کردید.

سلام، در چه زمینه ای مقالتون می خواعید باشد؟

سلام زمینه مقاله باید با توجه به توانایی دو طرف تعریف بشه .
پاسخ
سلام رزومه رو ببینید اگه خواستید کار میکنیم.
تو اینترنتم میتونید سرچ کنید

سلام رزومه رو ببینید
دوست داشتید با هم کار میکنیم

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   رزومه کاری، علمی و پژوهشی.pdf (اندازه: 289.77 KB / تعداد دفعات دریافت: 56)
.pdf   رزومه کاری، علمی و پژوهشی.pdf (اندازه: 289.77 KB / تعداد دفعات دریافت: 34)
پاسخ
من مقاله ملی و بین المللی و isi هم دارم...انتخاب سطح مهمه بعد جمع بندی مطالب...

یک کنفرانس بین المللی توی استانبول ترکیه هست...تا 15 خرداد فکر کنم زمان برای ارسال مقاله هست...اگه مایل باشید...
پاسخ
(۰۳-۱۰-۱۳۹۴، ۰۷:۵۱ ب.ظ)anis نوشته است: من مقاله ملی و بین المللی و isi هم دارم...انتخاب سطح مهمه بعد جمع بندی مطالب...

یک کنفرانس بین المللی توی استانبول ترکیه هست...تا 15 خرداد فکر کنم زمان برای ارسال مقاله هست...اگه مایل باشید...

انیس جان موضوع مد نظرت چیه؟ و اینکه بنده زیاد به لاتین مسلط نیستم شما میتونید ترجه کنید؟ در هر صورت من مایل هستم

(۰۳-۱۰-۱۳۹۴، ۰۷:۴۸ ب.ظ)mahanh نوشته است: سلام رزومه رو ببینید اگه خواستید کار میکنیم.
تو اینترنتم میتونید سرچ کنید

سلام رزومه رو ببینید
دوست داشتید با هم کار میکنیم
سلام رزومه شما بسیار پر باره خوشحال میشم با شما همکاری کنم، چه موضوعی مد نظر شماست؟؟
akbarikazem1@gmail.com
پاسخ
(۰۳-۱۰-۱۳۹۴، ۰۷:۵۱ ب.ظ)anis نوشته است: من مقاله ملی و بین المللی و isi هم دارم...انتخاب سطح مهمه بعد جمع بندی مطالب...

انیس جان خوشحال میشم با شما کارکنم امیل بنده akbarikazem@gmail.com
پاسخ
باسلام خدمت شما
ببخشید من درحال انجام یک مقاله معدنی جی آی اسی هستم که مربوط می شه به کارم در یک شرکت معدنی درابتدای کار با مشکل در ارسال فایل اتوکد با کلی لایه به محیط جی آ اس شدم خوشحال می شم اگر کمکم کنید در انجامش
باتشکر
پاسخ
سلام.
من در زمینه آلودگی محیط زیست وارتباط اون با gis کارکردم.
و 2 یا 3مقاله دارم که هنوز آماده نکردم به زودی دفاع میکنم از پایان نامم.تا 10 روز آینده.
در زمینه درون یابی(interpolation) به روشهای مختلف-زمین آمار-زمین مرجع کردن نقشه های مختلف وعکسها با فرمت مختلف اطلاع دارم.
با زیر مجموعه هایی مثل raster calculator-multivarion-وتبدیل نرم افزاری مستقیم شیپ به رستر کار کردم.
ولی پایان نامم مدل سازی هست.آسیب پذیری آبخوان یک دشت رو دارم با مدل drastic بررسی میکنم.1سال هست که درگیرشم.
خوشحال میشم اگر کسی بخواد کار کنه در زمینه خصوصا gis باهاش همکاری کنم.
Email:babirafiee@gmail.com
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استخدام زمین شناس فردین آژغ 0 1,886 ۰۹-۲۱-۱۳۹۹، ۱۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  کارشناس ارشد محیط زیست+استخدام فردین آژغ 0 1,015 ۰۹-۱۹-۱۳۹۹، ۱۰:۴۷ ب.ظ
  آگهی_همکاری فردین آژغ 0 1,136 ۰۹-۱۵-۱۳۹۹، ۱۱:۴۰ ق.ظ
  #فرصت_شغلي فردین آژغ 0 650 ۰۹-۱۴-۱۳۹۹، ۱۰:۲۹ ب.ظ
  آگهی_استخدام موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو فردین آژغ 0 807 ۰۹-۱۳-۱۳۹۹، ۰۶:۳۶ ب.ظ
  آگهی_استخدام فردین آژغ 0 666 ۰۹-۰۹-۱۳۹۹، ۰۷:۴۵ ب.ظ
  #جذب نیرو فردین آژغ 0 808 ۰۹-۰۹-۱۳۹۹، ۱۲:۲۳ ب.ظ
  آگهی_استخدام فردین آژغ 0 701 ۰۹-۰۹-۱۳۹۹، ۱۲:۲۱ ب.ظ
  استخدام اذین عزیزی 0 1,029 ۰۳-۰۵-۱۳۹۸، ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: اذین عزیزی
  استخدام کارشناسی شهرسازی یا برنامه ریز شهری با تخصص GIS و CAD فردین آژغ 0 1,379 ۱۱-۰۷-۱۳۹۷، ۱۱:۵۲ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس