جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید.
برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402
سلام دوستان میه تعداد داده از سازمان جنگلها و منابع طبیعی گرفتم
موندم چطوری اینها رو بیارم تو ارک جی ای اس
لطفا کمکم کنید
داده ها رو پیوست کردم لطفا بفرمایید سسیتم مختصات طول و عرض این چی هست و چطوری تبدیل نم تا تو ار جی ای اس بشینه
سلام
به صورت درجه و دقیقه و ثانیه نوشته شده فقط ایرادش اینه که به صورت پشت سر هم نوشتن. توی اکسل براتون ادیت کردم از اون فیلدی که به رنگ زرد در اوردم تو جی ای اس استفاده کنید
(۱۰-۱۸-۱۳۹۳، ۰۳:۳۶ ب.ظ)مهدی جهانگیری نوشته است: سلام
به صورت درجه و دقیقه و ثانیه نوشته شده فقط ایرادش اینه که به صورت پشت سر هم نوشتن. توی اکسل براتون ادیت کردم از اون فیلدی که به رنگ زرد در اوردم تو جی ای اس استفاده کنید
ممنونم مهندس عزیز
من تعداد داده هام خیلی زیاده آیا بایست همه رو بصورت دستی بایست جدادجدا نم از هم؟؟ بصورت درجه و دقیقه و ثانیه؟؟؟؟
۱۰-۱۸-۱۳۹۳، ۰۷:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱۸-۱۳۹۳، ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط mitra.)
ممنونم مهندس عزیز
بنده دقیقا برابر فایل راهنمای شما جلو میرم اما متاسفانه ستون x ,y ه مد نظر بنده تو فایل هست رو جزوه داده های نرم افزار نمیاره تا انتخاب کنم. لطفا خودتون یه بار امتحان کنید. ستون x ,y که تو فایل ارسالی مهندس جهانگیری با رنگ زرو مشخص شده
سلام
به این خاطر اون فیلد ها رو نمیشناسه که من داخل اونها برای تبیدیل درجه ، دقیقه و ثانیه به درجه و درجات اعشاری از فرمول استفاده کردم. چون داخلش فرمول داشت نمیشناخت.
برای اینکه نرم افزار جی ای اس داده های ستون شما رو بشناسه باید فرمت ستون مورد نظرتون عددی باشه. الان ستونی که با عنوان Xedit و Yedit اضافه کردم رو باید جی ای اس بشناسه