جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پسوند rrd
سلام خدمت دوستان
تصویر ماهواره ای منطقه من با پسوند rrd است که این فایل نه تو جی ای اس باز میشه نه تو er mapper و نه در global mapper. کسی از دوستان در مورد این فرمت تصویر ماهواره ای چیزی میدونه/با چه نرم افزاری میتونم بازش کنم؟
ممنون
پاسخ
(۰۹-۱۱-۱۳۹۳، ۰۸:۱۶ ب.ظ)rozveh نوشته است: سلام خدمت دوستان
تصویر ماهواره ای منطقه من با پسوند rrd است که این فایل نه تو جی ای اس باز میشه نه تو er mapper و نه در global mapper. کسی از دوستان در مورد این فرمت تصویر ماهواره ای چیزی میدونه/با چه نرم افزاری میتونم بازش کنم؟
ممنون

این فرمت یکی از فرمتهای نرم افزار ArcGIS برای خواندن فایلهای رستری هستش منتها می بایست اکستنشن مربوط به این فرمت رو نصب کنید تا قابل خوندن تو GIS باشه. برای گرفتن اطلاعات بیشتر و اکستنشن به این سایت مراجعه کنید.
http://www.solvusoft.com/en/file-extensi...nsion-rrd/
پاسخ
سلام
ممنون میشم اگه این اکستنشن را برام بفرستید چون هرچه تو سایت ها دنبالش گشتم نسخه trial آن بود.نسخه کاملش میخوام
ممنون
پاسخ
(۰۹-۱۲-۱۳۹۳، ۱۲:۲۶ ب.ظ)rozveh نوشته است: سلام
ممنون میشم اگه این اکستنشن را برام بفرستید چون هرچه تو سایت ها دنبالش گشتم نسخه trial آن بود.نسخه کاملش میخوام
ممنون

من فایلی به این پسوند ندارم اگه امکان داره تو سایت آپلود کنید یا بفرستید تا امتحان کنم بعد روش کار همراه با اکستنشن رو تو سایت قرار میدم
پاسخ
سلام
فایل مورد نظر حجمش زیاد بود نتونستم پیوست کنم لطفا ایمیلتان را بدهید تا از طریق ایمیل برایتان ارسال کنم
ممنون
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خطای فایل ژئودیتابیس somaye_pahlavan 1 2,460 ۰۵-۰۱-۱۴۰۰، ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  زون utm عسلویه fa.soleiman 1 1,241 ۰۳-۲۵-۱۳۹۹، ۱۱:۵۳ ق.ظ
  ایجاد دیتا بیس sde hossein1 1 1,628 ۱۰-۱۶-۱۳۹۷، ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: احید نعیمی
  ژئودیتابیس استاندارد طرح های جامع شهری فردین آژغ 0 1,603 ۰۹-۱۰-۱۳۹۷، ۰۳:۳۴ ب.ظ
  تبدیل انواع فرمت های داده های مکانی به صورت آنلاین(gis convert) احسان ارشاد 0 7,300 ۱۰-۱۴-۱۳۹۶، ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان ارشاد
  تبدیل فرمت در gis rozveh 10 12,635 ۰۸-۰۹-۱۳۹۶، ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zarei1364
  مبانی دیتابیس در ArcGIS babakcity 8 7,152 ۰۸-۰۹-۱۳۹۶، ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: aktm69
  تهیه نقشه تراکم ابراهه/تراکم زهکشی محبوبه 5 6,802 ۰۵-۲۳-۱۳۹۶، ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sweetly.soly
  انتقال اطلاعات از ATTribute tableبه اکسل alavipour89 4 10,465 ۱۰-۳۰-۱۳۹۵، ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sh.n
  RE: نحوه تبدیل فایل dem به shapfil soraya24 0 2,294 ۰۳-۲۶-۱۳۹۵، ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: soraya24

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس