ارسالها: 84
موضوعها: 29
تاریخ عضویت: شهریور ۱۳۹۲
اعتبار:
3
سلام دوستان عزیز
آیا نرم افزاری هست که تعداد بالایی از نقاط حدود 400 نقطه رو با هم کانورد کنه؟
منظورم اینه که نیاز نباشه تک به تک تبدیل کنیم
با سپاس
ارسالها: 13
موضوعها: 4
تاریخ عضویت: مرداد ۱۳۹۲
اعتبار:
0
سلام
احتمالا منظورشون تبدیل مختصات از متریک به جغرافیایی و یا بالعکس هست،درسته؟
که برای نقاط با تعداد کم از کانورتور استفاده میشه و دونه دونه نقاط را تبدیل مختصات میکنیم.ولی برای نقاط به تعداد بالا زمان زیادی می بره این سوال منم هست که برای تعداد زیاد نقاط راه حل چیه؟
مرسی
ارسالها: 2
موضوعها: 0
تاریخ عضویت: مهر ۱۳۹۲
اعتبار:
0
Toolboxes\System Toolboxes\Data Management Tools.tbx\Projections and Transformations\Convert Coordinate Notation
این رو امتحان کردید؟
فکر کنم اون جدول اکسل رو هم تبدیل به dbf کنید و در قسمت input استفاده کنید
نمیدونم تونستم جواب بدم؟!!
ارسالها: 84
موضوعها: 29
تاریخ عضویت: شهریور ۱۳۹۲
اعتبار:
3
۰۷-۲۷-۱۳۹۲، ۱۲:۳۵ ق.ظ
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷-۲۷-۱۳۹۲، ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط zamani.)
من توی فایل اکسلم علاوه بر مختصات یه سری فیلد اطلاعاتی وجود داره که با روشی که شما میگید اون فیلدها منتقل نمیشه. یعنی فقط مختصات رو تبدیل به پوینت میکنه و توی جدول چیزی نداره
دوستان عزیز مشکلم حل شد. از همه دوستان مخصوصا sohrabprs سپاسگذارم
ارسالها: 5,017
موضوعها: 23
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۲
اعتبار:
61
سلام
شما پس از اد کردن فایل اکسلتون به محیط آرک مپ که معمولا هم شامل 3 شیته بر روی شیتی که فایلاتون در اون هست کلیک راست کنید (معمولا شیت 1) سپس گزینه Display XY Data رو بزنید که البته همین کار از سر برگ Tools و سپس گزینه Add XY Data قابل انجام هستش. بعد شما بایستی در قسمت X Field و Y Field ستون مربوط به مختصات x و Y رو انتخاب کنید بعد از قسمت Edit و زدن گزینه Select از پوشه Project Coordinate System-UTM-WGS 1984 زون مربوط به داده هاتون رو انتخاب کنید. در نهایت Ok رو بزنید. شما تا اینجا هنوز کانورت نکردید و اون پیغامی که میاره همینو میگه. بر روی فایل ایجاد شده کلیک راست کرده و از گزینه Data بر روی Export کلیک کنید سپس مسیری رو تعیین کنید و ok رو بزنید. موفق باشید
پرواز را به خاطر بسپار...
پرنده مردنیست