ارسالها: 48
موضوعها: 5
تاریخ عضویت: شهریور ۱۳۹۲
اعتبار:
6
با سلام، مشکل بنده در ارتباط با ژئورفرنس کردن منطقه بین دو زون (مثلا 38 و 39) هستش، اکثرن منطقه رو با توجه به اینکه قسمت بیشترش تو کدوم زون باشه ژئورفرنس می کنم و بعضی وقتها از سیستم مختصات لمبرت استفاده می کنم ولی می خواستم بدونم چطور و با چه فرمولی می تونم موقعیت رو دقیقا ژئورفرنس کنم؟
ارسالها: 48
موضوعها: 5
تاریخ عضویت: شهریور ۱۳۹۲
اعتبار:
6
شما هم خسته نباشین، نه با سیستم تصویر UTM کار می کنم، وقتی موقعیت من بین دوتا زون جغرافیایی میفته باید یکی رو انتخاب کنم یا از لامبرت استفاده کنم، ولی فک کنم با یک روش وزن دهی و درصدگیری این کارو انجام میدن،حالا از دوستانی که دراین رابطه کار کردن خواهشمندم که راهنمایی بفرمایند.ممنون
ارسالها: 288
موضوعها: 39
تاریخ عضویت: خرداد ۱۳۹۲
اعتبار:
115
اگه امکان داره فایلتون رو تو سایت آپلود کنید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم
ارسالها: 47
موضوعها: 8
تاریخ عضویت: مهر ۱۳۹۲
اعتبار:
2
سلام دوستان
من میخام کلیه ی استان ها رو به صورت جداگونه به یو تی ام تبدیل کنم استان هایی که توی دو تا زون قرار می گیرن مثل استان اردبیل ، سمنان، خراسان ها و چندتا استان دیگه رو چطور میشه به یو تی ام تبدیل کرد با توجه به اینکه توی دو تا زون قرار گرفتن؟؟!!!
ممنون
ارسالها: 48
موضوعها: 5
تاریخ عضویت: شهریور ۱۳۹۲
اعتبار:
6
ببین قسمت بیشتر استان تو کدوم زون قرار میگیره بعد بر اساس اون زون ژئورفرنس کن
ارسالها: 47
موضوعها: 8
تاریخ عضویت: مهر ۱۳۹۲
اعتبار:
2
ممنون دوست عزیز
خب اکثر استان ها رو همین کارو کردم اما بعضی استان های پهناور مثل سیستان و بلوچستان، سمنان، فارس ، لرستان سخته تشخیصش؟!!!!
پ ن : البته نمیخام ژئورفرنس کنم میخام دسیمال دگری رو به utm تبدیل کنم.
بازم ممنون