با سلام
من دارم ارشد برنامه ریزی شهری می خونم. برای پایان نامه م باید از عکس های ماهواره ای استفاده کنم. حالا سوالی که دارم از دوستان اینه:
من می خوام این عکس های ماهواره ای رو ژئورفرنس کنم. از ماهواره لندست دانلود کردم. یه شیپ فایل هم دارم که ژئورفرنس هست. از اونجایی که میخوام این شیپ فایل مبنای کارم باشه حالا چه طور می تونم این عکس ها رو با این شیپ فایل ژئورفرنس کنم؟؟
خودم متأسفانه هنوز نتونستم موفق بشم.
ممنون میشم اگه جواب بدید، یعنی نجاتم میدید. راستی نرم افزارهایی که دارم انوی 5.1 و ارداس 14 و جی آی اس 10.1 هست.
البته متوجه هستم که تصاویر لندست ژئورفرنس هستن. منظورم همون Geometric Correction هست.
من دارم ارشد برنامه ریزی شهری می خونم. برای پایان نامه م باید از عکس های ماهواره ای استفاده کنم. حالا سوالی که دارم از دوستان اینه:
من می خوام این عکس های ماهواره ای رو ژئورفرنس کنم. از ماهواره لندست دانلود کردم. یه شیپ فایل هم دارم که ژئورفرنس هست. از اونجایی که میخوام این شیپ فایل مبنای کارم باشه حالا چه طور می تونم این عکس ها رو با این شیپ فایل ژئورفرنس کنم؟؟
خودم متأسفانه هنوز نتونستم موفق بشم.
ممنون میشم اگه جواب بدید، یعنی نجاتم میدید. راستی نرم افزارهایی که دارم انوی 5.1 و ارداس 14 و جی آی اس 10.1 هست.
البته متوجه هستم که تصاویر لندست ژئورفرنس هستن. منظورم همون Geometric Correction هست.