ارسالها: 190
موضوعها: 86
تاریخ عضویت: مهر ۱۳۹۲
اعتبار:
4
من وقتی مختصات رو از گوگل ارث یادداشت میکنم و تو آرک مپ برای ژئورفرنس کردن وارد میکنم نقشه کشیده میشه....میشه بگید اشکال از کجاست و چیکار باید بکنم؟
ارسالها: 47
موضوعها: 8
تاریخ عضویت: مهر ۱۳۹۲
اعتبار:
2
برای اینکه مختصاتی که از گوگل ارث میگیرید درجه دقیقه است و باید به utm تبدیل کنید . با استفاده از utm conversion می تونید به utm تبدیل کنید ...
دوستان پیشکسوت اگه جایی رو اشتباه گفتم اصلاح کنید ، من تازه کارم ...
سپاس
ارسالها: 386
موضوعها: 129
تاریخ عضویت: فروردین ۱۳۹۲
اعتبار:
31
این و کلی می گم و متوجه شدم که دوست عزیزمون مشکلش حل شد .زمانی که نقاط را از گوگل ارث برداشت می کنیم در اکثر اوقات اعداد x ,y را جا به جا قرار می دهیم برای اینکه این تستباه پیش نیاد قبل از زدن auto addjustدر wiev link table به ارقام ورودی نگاه کنیم که آیا به هم می خورند
و همچنین یک تجربهی دیگری که من کسب کردم این بودکه وقتی حجم تصاویر برای ژئو کردن بیشتر از گیگ بود باید حتما از utm استفاده می کردم چون به خودی خود در مختصات جغرافیایی پیکسل ها جابجا می شدند
نخند, گریه نکن , فقط بیاندیش
ارسالها: 5
موضوعها: 0
تاریخ عضویت: تير ۱۳۹۲
اعتبار:
2
سلام دوستان میشه مستقیم از گوگل نیز UTM گرفت، به آدرس زیر برید و تنظیم کنید
TOOLs/3dView/ show lat\long
حال تیک قسمت
Universal Transverse Mercator
را بزنید. مختصات خروجی UTM میشود و دیگر نیاز به کانورتور نیست.