جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در نصب و رفع ارور
سلام به عزیزان..
دو هفته تمام هست که کارم گیر این gid افتاده ولی 100 باره نصب میکنم و همشم ارور میده و کتاب و نسخه اصلیشم تهیه کردم ولی بازهم ارور میده و دقیقا طبق اموزش ها پیش میرم.
خواهش میکنم ازتون کسی که میتونه کمک کنه دوستان.
تصاویر زیر مال ارور هستش ... میگه سرور رو وارد کن .. در حالی که سرور همون اسم کامپیوتره دیگه ولی قبولش نداره.
از طرفی وقتی استارت باید بزنی اون قسمت Re-Read lic باید فعال بشه که اینجا نمیشه ...

[تصویر:  73799041344517724114.jpg]
[تصویر:  77063228017122374790.jpg]
پاسخ
با سلام و خسته نباشید شما لایسنس رو بازکنید نام کامپیوتر خود رو به جای اسم فرضی وارد نمایید. مشکلتون حل میشه
پاسخ
سلام.
این کار رو هم کردم ولی مشکل برطرف نشد..
امروز صدباره برنامه رو حذف و نصب میکنم ولی نمیشه که نمیشه .
التماس میکنم کمکم کنین دوستان ... نمیدونم چه مشکلی رو داره .. دقیق طبق نصب داخل کتاب و نصب اینترنت و توضیحات شما پیش میرم ولی معلوم نیست چرا کار نمیکنه...
نصب میشه ولی کار نمیکنه.
پاسخ
اسم سرور، نام کامپیوترت نیست،
کلمه، localhost رو وارد کن،
در واقع مقابل ،
Host
کلمه بالا رو وارد کنید،
یا اگه کلمه دیگه ای گفته، همون رو وارد کن
پاسخ
سلام دوست عزیز
این مشکل را من هم چند بار دیده‌ام. در ویندوز 7 و ویندوز 8 وقتی فایلهای درون فولدرهای سیستمی باشد اجازه‌ی ویرایش را نمی‌دهد.
برای حل این مشکل بهتر است فایل service.txt را قبل از اینکه درون فولدر bin قراردهید، نام کامپیوتر را ویرایش کنید.
نکته بعد اینه که حتما بعد از اسم کامپیوتر عبارت any 27000 را باید وجود داشته باشد(نباید آنرا پاک کنید).
موفق باشید ان‌شاءالله
پاسخ
حتما یک قسمتشو اشتباه کردی
باید با نرم افزار revo کامل پاک بشه بعد دوباره نصب بکنی که بدی مهندس کامپیوتر برات نصب بکنه بهتره
هر چند من روی همون ویندوز دادم پاک و نصب کرد بعد از چند بار استفاده از نرم افزار دوباره ارور داد
بهترین راهش اینه که ویندوز عوض کنی و دوباره با راهنمای فارسی درست نصب کنی
پاسخ
سلام
این دقیقا مشکلیه که من هم داشتم، به قول شما در 1 هفته بیشتر از 100 بار پاک کردم نصب کردم،
هر راهنمایی که دوستان گفتن انجام دادم ولی گزینه stsrt فعال نشد. آخرش بهم گفتن شاید ویندوزت مشکل داره، از اول نصب کن که فعلا فرصت نکردم. لطفا اگه شما به نتیجه ای رسیدین اینجا بذارین شاید مشکل منم حل شد.
پاسخ
سلام نیازی به تعویض ویندوز نیست اگه نرم افزار با unistallet حذف بشه و همچنین پوشه های مربوط ب gis در دراو سی و قسمت رجیستری حذف شود در نصب مجدد برنامه هیچ مشکلی پیش نمیاد

Sent from my LT25i using Tapatalk
پاسخ
سلام
حواستون به کپی کردن یا تایپ کردن اسم باشه. اگه یک نقطه یا حتی یک اسپیس اضافه بزنید ، ارور میده
بعدش فایل نوت رو حتما در جایی که نرم افزار جی ای اس ریختید ، قرار بدید.
نیازی هم به عوض کردن ویندوز نیست، هر جا که نرم افزار نصب نمیشه میگن باید ویندوز عوض کرد که اشتباهه.نیازی به پاک کردن نرم افزار هم نیست .
ساعت و تاریخ کامپیوتر حتما به روز باشه. زبان کامپیوتر رو هم از قسمت کنترل پنل پارسی کنید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تهیه نقشه شیب ghogha 7 3,986 ۰۸-۰۱-۱۳۹۹، ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ghogha
  لینک بزرگترین گروه GIS ( پرسش و پاسخ ) در تلگرام فردین آژغ 1 3,512 ۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  تبلیغات فردین آژغ 0 985 ۰۶-۱۷-۱۳۹۹، ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  نیاز به نقشه های ،جنس خاک، شیب، جهت شیب و جنس زمین همدان kazem akbari 8 5,776 ۰۲-۰۵-۱۳۹۸، ۱۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Alireza1373
  تصویر ماهواره ای با کیفیت بالا فردین آژغ 1 2,999 ۱۰-۰۶-۱۳۹۷، ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad278
  مشکل لایسنس gis 9.3 dehdari70 1 2,713 ۱۲-۰۸-۱۳۹۶، ۰۶:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: مهدی مرادی
  درخواست afsan 5 5,179 ۱۰-۲۰-۱۳۹۶، ۱۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: faeze
  خطای 010267 و 010328 در gis rezashadi 4 7,355 ۰۹-۱۸-۱۳۹۶، ۰۶:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: erosin
  انجام پروژه های GIS rahmati_gis 0 2,309 ۰۵-۱۳-۱۳۹۶، ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati_gis
  ابزار آب زیرزمینی در GIS HamidKazemitabar 1 2,323 ۰۴-۱۸-۱۳۹۶، ۰۴:۳۵ ب.ظ