جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک
سلام دوستان
یه سری فایل مربوط به طرح تفضیلی با فرمت dwg دارم به شیب فایل تبدیل کردم و میخوام با محدوده اصلی که یه شیب فایل دیگه است هم مختصات کنم که نمیشه نمیدونم مشکل کجاس؟ ممنونم
پاسخ
(۱۰-۰۶-۱۳۹۲، ۰۵:۰۵ ب.ظ)ghezel نوشته است: سلام دوستان
یه سری فایل مربوط به طرح تفضیلی با فرمت dwg دارم به شیب فایل تبدیل کردم و میخوام با محدوده اصلی که یه شیب فایل دیگه است هم مختصات کنم که نمیشه نمیدونم مشکل کجاس؟ ممنونم

سلام
سیستم مختصات رو چک کردید که یکی باشه؟
***این نیز بگذرد***
پاسخ
(۱۰-۰۷-۱۳۹۲، ۰۲:۳۰ ق.ظ)mehdijahan نوشته است:
(۱۰-۰۶-۱۳۹۲، ۰۵:۰۵ ب.ظ)ghezel نوشته است: سلام دوستان

سلام
سیستم مختصات رو چک کردید که یکی باشه؟

سلام به نظر من شما باید اول این فایل رو در آرک کاتالوگ بهش سیستم مختصات بدهید سپس از اون در آرک مپ ازش فایل shp بگیرید.
پاسخ
اکثر فایل های dwg با فرمت جغرافیایی هستن حتما به این توجه داشته باشید از ابزار projection استفاده کردید؟
پاسخ
به نظر بنده سیستم مختصات لایه مورد نظر را پاک کنید و سپس با استفاده از SPATIAL ADJASTMENT چند مکان مشخصاز لایه بدون مختصات را روی همان مکانها بر روی لایه اصلی قرار دهید و خروجی بگیرید
نخند, گریه نکن , فقط بیاندیش
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خطای فایل ژئودیتابیس somaye_pahlavan 1 2,581 ۰۵-۰۱-۱۴۰۰، ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  زون utm عسلویه fa.soleiman 1 1,280 ۰۳-۲۵-۱۳۹۹، ۱۱:۵۳ ق.ظ
  ایجاد دیتا بیس sde hossein1 1 1,676 ۱۰-۱۶-۱۳۹۷، ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: احید نعیمی
  ژئودیتابیس استاندارد طرح های جامع شهری فردین آژغ 0 1,626 ۰۹-۱۰-۱۳۹۷، ۰۳:۳۴ ب.ظ
  تبدیل انواع فرمت های داده های مکانی به صورت آنلاین(gis convert) احسان ارشاد 0 7,541 ۱۰-۱۴-۱۳۹۶، ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان ارشاد
  تبدیل فرمت در gis rozveh 10 12,742 ۰۸-۰۹-۱۳۹۶، ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zarei1364
  مبانی دیتابیس در ArcGIS babakcity 8 7,193 ۰۸-۰۹-۱۳۹۶، ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: aktm69
  تهیه نقشه تراکم ابراهه/تراکم زهکشی محبوبه 5 6,853 ۰۵-۲۳-۱۳۹۶، ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sweetly.soly
  انتقال اطلاعات از ATTribute tableبه اکسل alavipour89 4 10,537 ۱۰-۳۰-۱۳۹۵، ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sh.n
  RE: نحوه تبدیل فایل dem به shapfil soraya24 0 2,314 ۰۳-۲۶-۱۳۹۵، ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: soraya24

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید:

Delivered by خبرنامه جی آی اس