جهت استفاده از تمامی امکانات تارنمای انجمن (ایجاد موضوع،دانلود فایل و ...) لازم است،عضویت یک ساله را خریداری فرمائید. برای این کار مبلغ 50 هزار تومان را به کارت 6221061059143315 واریز نموده،سپس نام کاربری خود را به شماره 09128921121 ارسال کنید. 01-07-1402

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک
[font=Verdana][font=Arial]سلام
من با arc gis 10 کار میکنم وقتی میخوام فایل cad و به geodatabaseاضافه کنم روی new persnal که ساختم کلیک راست میکنم و از impor
(feature class(single را انتخاب میکنم و پنجره باز شده در کادر input features فایل cad که کلاس عارضه اش polyline هستش رانتخاب و در کادر output feature class نامش و هم مینویسم وقتی گزینه ی ok را میزنم featurew class نمیتونه عمل کنه eroro 000824 و میده
نمیدونم مشکل از کجاست لطفا شما هم امتحانش کنین و نتیجه رو به من بگین لطفا احتمال میدم که نرم افزار من مشکل داشته باشه...
پاسخ
این پیغام مربوط نداشتن مجوز های لازم است یعنی لایسنس نرم افزار شما مشکل دارد.خیلی از نسخه های arcgisموجود در بازار متاسفانه با چنین مشکلاتی روبرو می باشند بخصوص ورژن10
پاسخ
واقعا ممنون از این که وقتتون رو در اختیارم گذاشتید به نظر شما چی کار کنم gis9.3 نصب کنم.Exclamation
پاسخ
همه قبول دارند که پایدار ترین نسخه Arcgis9.3هستش ولی من 10.1را پیشنهاد می کنم به جرات می شه گفت که در پایداری به 9.3هم می رسه!
پاسخ
دوست عزیز، ابتدا اگر اسم فایل اتوکدتون یا مسیرش فارسی هست به حروف انگلیسی تغییر دهید سپس امتحان کنید. اگر درست نشد راههای دیگری هم وجود دارد که امتحان کنید. مثلا اینکه آرک جی آی اس 10 فکر می کنم فایلهای اتوکد تا 2010 را اجرا می کنند اگر فایل اتوکدتان 2012 می باشد از آن ذخیره قبل از سال 2010 بگیرید مثلا 2008 و سپس امتخان فرمائید.
پاسخ
واقعا ممنون شما عزیزان گل هسستم
آقای پودینه ی عزیز اتوکد من مسیرش هم انگلیسی هستش و هم 2007
فکر کنم آقای داداشی عزیز که فرمودند همون درست باشه من باید arc gis 10.1 نصب کنم .
حالا آقای داداشی عزیز این ARC GIS 10.1 مشابه همون ARC GIS 10 هستش و به نظر محترمتون این مشکلاتن تو این نسخه ی جدید رفع میشه؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی جهت حذف عوارض از DEM Zahra530 2 2,433 ۰۸-۱۵-۱۳۹۹، ۰۷:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Zahra530
  چرا مقدار ولیو فایل flow accumulation را در مپ الجبرا عدد 2500=> میزنند؟ kimia352 0 1,315 ۱۲-۰۸-۱۳۹۸، ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia352
  ترکیب لایه های خطی با حفظ ویژگی عرض هر لایه majidzarean 0 1,642 ۰۶-۰۲-۱۳۹۸، ۰۴:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: majidzarean
  نحوه محاسبه درصد پوشش با NDVI kamkar 0 1,694 ۰۸-۱۲-۱۳۹۷، ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: kamkar
  شبکه بندی یک پلیگون و تعیین مختصات جغرافیایی مرکز شبکه ها saharsm 1 2,645 ۰۶-۰۵-۱۳۹۷، ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  کپی کردن از یک line feature در arcgis مثلا به تعداد 50 عدد samaa 2 2,839 ۰۳-۲۶-۱۳۹۷، ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فردین آژغ
  هزینه پروژه جی آی اس چقدر است؟ کریمی 6 7,614 ۰۳-۲۲-۱۳۹۷، ۰۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: nadiri
  آموزش کار با template rahmati-gis 0 1,790 ۱۱-۲۶-۱۳۹۶، ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: rahmati-gis
  حذف نقاط در شیپ فایل rza 4 6,713 ۱۱-۱۸-۱۳۹۶، ۱۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: alish
  قرار دادن عکس هوایی بر روی طرح fariba 1 3,357 ۱۰-۱۷-۱۳۹۶، ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fariba

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

برای عضویت در خبرنامه جی آی اس ایمیل خود را وارد نمایید: